Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 92 805
  • 735
# 450
ВъзмУтена съм, че в Кауфланд вече няма Сано за фурна.
Виж целия пост
# 451
Сано за фурни има в Елитис.

Паркет мия с мистър Пропър за паркет.
Банята ми не е капризна и я мия цялата с някакъв дезинфектант. Досега с Доместос. Сега със спрея за бани на Хейтмън, много е добър!
Керамичен плот се мие идеално с препарата на Хейтмън. По-добър не съм ползвала.
Виж целия пост
# 452
Много благодаря за съветите. Вече съвсем се паникьосах с тея батерии на Грое. Някой сигурно ще си помислят, че се лигавя, ама като знам през какви перипети минахме, за да направим това жилище наш дом...

За ламината само да попитам. По- скоро търсех препоръка за хубава подочистачка. Досега навсякъде беше плочки и си действах с обикновен моп, ама сега това май не е най- удачния вариант, заради остатъчната влага. Разпространените мопове с микрофибърна кърпа ми се струват странни, защото искам като направя един- два тегела да я изплакна и изцедя, а тези, за които знам трябва цялата процедура да направя на ръка. Такива ли са всичко видове или има и с механизъм за изцеждане? Не съм ползвала такова нещо никога досега Rolling Eyes
Виж целия пост
# 453
Много благодаря за съветите. Вече съвсем се паникьосах с тея батерии на Грое. Някой сигурно ще си помислят, че се лигавя, ама като знам през какви перипети минахме, за да направим това жилище наш дом...

За ламината само да попитам. По- скоро търсех препоръка за хубава подочистачка. Досега навсякъде беше плочки и си действах с обикновен моп, ама сега това май не е най- удачния вариант, заради остатъчната влага. Разпространените мопове с микрофибърна кърпа ми се струват странни, защото искам като направя един- два тегела да я изплакна и изцедя, а тези, за които знам трябва цялата процедура да направя на ръка. Такива ли са всичко видове или има и с механизъм за изцеждане? Не съм ползвала такова нещо никога досега Rolling Eyes
Ламината чистя с това,има приставка и за прозорци поне моя имаше https://www.topshop.bg/produkti-za-doma/pochistvane/rovus-spray-mop-plus
Виж целия пост
# 454
Моля за съвет и моля да не ми се смеете, че задавам такива тъпи въпроси. Grinning Имам, обаче търся точните препарати. Не съм съвсем сигурна, че използвам правилните.
Търся препарати за почистване на: стъклокерамичен плот, стоманена мивка, кухня от лакиран мдф и най- удачния моп или приспособление за почистване на ламинат. Също така се чудя, с какво да чистя батерите и смесителите, понеже в инструкциите на Грое категорично е забранено да се чистят с друго, освен с техния препарат Грое клийн, който струва над 30лв за 500мл... ако няма алтернатива ще го купя, но ми прилича на търговски трик.... Не съм забравила за препоръката с оцет + вода, ама като изрично пише, че не може , се страхувам да не ги оцвети, знам ли....
Стъклокерамичен плот чистя по два начина: рутинно - търкам с гъба с веро, което е на Фрош или имам препарат, отново на Фрош, за фурни и плотове. Няма разлика в в резултата.
Мивката ми е стоманена, на Бланко, регулярно/ежедневно си я изтърквам с гъбата с веро.
Батериите/душът са ми на Ханс Грое - чистя ги, както и цялата санитария, с Мистър Пропър за баня. За повече от две години почистване по този начин не са мръднали. Блестят като нови.
Паркет чистя с микрофибърни ресни и препаратът за паркет на Егер. Малко скъпичък излиза Егер-а, 18лв/л, но за кратък момент ми се досвидяха парите и купих препарат на Емсал. Сякаш паркетът се матира, получи се някакво наслояване, създаваше ми усещане за нечисто и отново се върнах на егерския.
Лакираните вратички от МДФ ги бърша с мокри кърпи и подсушавам/махам ивиците от мокрите кърпи с микрофибърна кърпа,
Може ли снимка на препарата за паркет на Егер. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 455
Eто го.
Сега, като го снимах, видях, че съм подвела с цената. 15,90 лв е.

Виж целия пост
# 456
Благодаря! Flowers Hibiscus Предполагам е купен от магазин където продават паркети на Егер.
Виж целия пост
# 457
Благодаря! Flowers Hibiscus Предполагам е купен от магазин където продават паркети на Егер.
Да, но само в една верига магазини за паркет го намирам. Търсила съм го из нет-а също, но никъде другаде не го намирам.
Ако някой знае къде може да се намери на по-добра цена, моля да сподели.
Виж целия пост
# 458
В "Паркетен свят" го намерих https://parketensviat.com/shop/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1 … clean-it-1%D0%BB/
Виж целия пост
# 459
Аз оттам го купувам, никъде другаде не съм го виждала.
Виж целия пост
# 460
Момичета, имате ли мнение за продуктите HG?
Виж целия пост
# 461
Добри са. Обсъждани са многократно, пусни търсачка, за да видиш мненията.
Виж целия пост
# 462
На фаверлик качествени ли са почистващите препарати?
Виж целия пост
# 463
Благодаря за съветите!
Виж целия пост
# 464
На фаверлик качествени ли са почистващите препарати?

Най-добре е да попиташ в тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=967690.msg40097583#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия