Понякога стават такива неща от невнимание или непроверяване на написаното. От всичките тези обяснения се сетих за Вели с хавлията в банята.


Лека вечер!
Понякога стават такива неща от невнимание или непроверяване на написаното. 





, точно това се опитвам да намеря

, и аз опитвах... може би това (от 3:07 до 3:25)



Ще ми бъде много интересно да прочета твоята дипломна работа, ако нямаш нищо против.






.






, точно това се опитвам да намеря

, и аз опитвах... може би това (от 3:07 до 3:25)







страшна си! Именно този имах предвид, ама и по-късичкия вариант си го бива
благодаря! 

" Инджи, толкова ли дебели ще станем ? и "Мехмет, ама си имаме страхотни очила " 
е, ти пък точно за хавлийката на Вельо се сети след тази на Мехмет
Как едва го обхващаше, беше ме страх да не падне
и ти като мен не се отказваш да вярваш, че наш патрон ще ни изненада с нещо, дано познаем 

успех със заспиването 








супер, много готина снимка 
/активна в ИГ/ е пак налице 






Айре
Честит Кръстовден и на вас! 
благодаря за всичко споделено и за преводите 
него си го обичат най-вече, но взеха да гледат и други ...
Казвах аз, че тази седмица няма да видим рекламата
рап изпълнител ... ще видим какво е измислил този път 








, готини!! 















така е за Елчинка
Но, ми пасва най-много с Киво
Защото и той ми пасва страхотно на всяка една своя партньорка 













Препоръчани теми