

Фенче
, и аз не вярвам за тоя сериал на Тимс, въпреки че бил много амбициозен, според турските медии Себи
до къде си с Кузея, стигна ли 39, 40 серия?
няма как да пуснат Осман в четвъртък,тогава дават Чукурова-най-успешния сериал на АТВ

Кате

и репортаж за КБТ
Kıvanç Tatlıtuğ Fans са постнали това-превод, какво си говорят за тях.
Те са удивителна двойка във всичко. Техния начин на живот, тяхната красота, тяхната енергия, наистина са много сладки.Къванч всъщност е много добър съпруг, той винаги подкрепя жена си. Башак е чиста и сладка, тя има много хубава енергия, която влияе на Къванч много добре. И двамата си влияят много добре и наистина се обичат много.
още една част от рекламата!!
https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1173139249564127233

..............
продължавам да допълвам

Къванч е подписал договор с Мави за още една година
за 5 млн ТЛ


https://www.gecce.com/haber-kivanc-tatlitug-yeni-anlasmasiyla-se … Bef6sUjvzydxnVtb4






























Много големи късметлии сме - Киво няма за сега нов проект , но си има доста новости около него, които много ни радват.

но ефекта е на лице.
Много си права, джанъм, нашия патрон винаги има с какво да ни изненадва и да ни радва, дори и когато не снима, най-дейния, най-интересния, най- всестранно развития талант сме си избрали в лицето на нашия любимец 



















Кате 
. Сега ще прочета по-внимателно 





