Айре 😍 ,
Благодаря ! 😘
Дааа, явно наистина си почиват доста добре, много им се радвам. Нека си починат далеч от журналята и да се заредят със свежи сили за нови проекти.
)Аз изгледах първи сезон на КГ. Кратя на сезона беше покъртителен... 🥺🥺🥺 Къванч е най- добрият актьор, казвам си честно. Само как изигра мъката и страданието за брат си Али. Все още очите ми са насълзени. 😭😭😭 Такава палитра от тъжни емоции изрази, просто ме отвя. Ръза също беше брилянтен в ролята си. 🙏 Ферхат го съсипа. Не знам кога вече ще се избави от него и от Симай, която наистина е влечуго. 🤬🤬🤬 Неблагодарница! Въобще доста се заплитат сюжетните нишки на героите. Джемре е наясно, че не изпитва нищо към Баръш, много се чудя какво ще я подтикне към брак с него. 🤨
Пропускам някои неща, сигурна съм, но просто смъртта на Али зае централно място в мислите ми.

Лека вечер! 🥰






Страшно са готини и двамата 

И Ръза и Буура бяха перфектни, дори и Мерве ми хареса много в тази сцена
И музиката и всичко беше просто невероятно. За това толкова го обичам този сериал
Ще видиш как ще живее с тази огромна болка и вина по-нататък 









Имам чувството, че не съм почивала 2 седмици значи 




и аз като Фенчето 






