Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 88

  • 32 115
  • 737
# 630
Добър вечер!

Айре 😍 ,
Благодаря ! 😘
Дааа, явно наистина си почиват доста добре, много им се радвам. Нека си починат далеч от журналята и да се заредят със свежи сили за нови проекти. Simple Smile)

Аз изгледах първи сезон на КГ. Кратя на сезона беше покъртителен... 🥺🥺🥺 Къванч е най- добрият актьор, казвам си честно. Само как изигра мъката и страданието за брат си Али. Все още очите ми са насълзени. 😭😭😭 Такава палитра от тъжни емоции изрази, просто ме отвя. Ръза също беше брилянтен в ролята си. 🙏 Ферхат го съсипа. Не знам кога вече ще се избави от него и от Симай, която наистина е влечуго. 🤬🤬🤬 Неблагодарница! Въобще доста се заплитат сюжетните нишки на героите. Джемре е наясно, че не изпитва нищо към Баръш, много се чудя какво ще я подтикне към брак с него. 🤨
Пропускам някои неща, сигурна съм, но просто смъртта на Али зае централно място в мислите ми.


Лека вечер! 🥰
Виж целия пост
# 631
 Simple Smile Heart Eyes




Ире Heart Eyes Sad newsm10
Гледай предстоят много интересни неща!!!
със сигурност на Киво и Башак им е екстра, където не ги познават Simple Smile

лека вечер Hug
Виж целия пост
# 632


Айре  Heart Eyes какви страхотни снимки си донесла и днес, благодаря ти!  bouquet Страшно са готини и двамата  Heart Eyes
И тази е супер!  Peace

Ирка  Heart Eyes браво, изгледа 1 сезон  bouquet Много благодаря за коментара ти за последната серия. Мдааа ... в тази сцена Киво заслужава Оскар за актьорско майсторство  newsm20 И Ръза и Буура бяха перфектни, дори и Мерве ми хареса много в тази сцена  Peace Но, с Киво направо си ревеш с глас, така истински предаде огромната си мъка за братчето си  newsm45 И музиката и всичко беше просто невероятно. За това толкова го обичам този сериал  Heart Eyes
Ферхат го рани право в сърцето Кузей, наистина му отмъсти по най-гадния възможен начин ooooh! Ще видиш как ще живее с тази огромна болка и вина по-нататък  Cry
Днес съм буквално скапана и за това ви пожелавам лекинка рано - рано!  Hug
Виж целия пост
# 633





Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Днес последвах примера на Къванч >>>
https://bg-mam.ma/p/1151837/39534337
Моля, последвайте го и вие, като гласувате за децата!!!
Гласувайте всеки ден до 30.10.2019. на този сайт



Лекинка!!!
Виж целия пост
# 634
    Добър вечер мили момичета Hug Hug Hug

   Много благодаря на всички ,които пишете и споделяте в тази прекрасна тема.
   Любувам се на Башак, спомням си всичко с Киво  и......все пак продължавам с Кузеи На 44-та серия съм и чакам Ири  Laughing да споделяме .Тя с младостта и енергията си ме настигна.

   Да Ири миличка ,сцената със  смъртта на Али  изпълнена  по неподражаем начин от Къванч ме изхвърли от реалното дни наред.

    
    

     Лека нощ
Виж целия пост
# 635
Най накрая успях да кача клипа и то с хубаво качество.
Освен сцената на сбогуване в горичката други проблеми няма май и си изрязaх и съм готова....


part 1: https://youtu.be/zwtQ6W57PSE
part 2: https://youtu.be/M-p8FAJGE9I
part 3: https://youtu.be/i5rvN2pu6kU
part 4: https://youtu.be/BzASMsrPVyo
part 5: https://youtu.be/XlGBv278vXw
part 6: https://youtu.be/sR88jed0dbg
Виж целия пост
# 636
Добро утро! 🤗


Благодаря ви за споделеното! 💐

Желая ви един страхотен петъчен ден! 🥰
Виж целия пост
# 637
Гюнайдън, къзлар!  Hug Hug Hug

Ире  Heart Eyes благодаря!  bouquet

Диве  Hug Себи  Heart Eyes Диди  Hug благодаря ви за споделеното! bouquet

Най- после е петък  Party Имам чувството, че не съм почивала 2 седмици значи Laughing


Пожелавам ви страхотен ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 638
Хелоуу! Hug
Фенче Heart Eyes, Ире Heart Eyes bouquet
Диве, гласувах! Peace
Себи Hug ако коментирате двете Simple Smile КГ- ще е още по-интересно в темата!
Диди Hug супер е станало!! Peace

нещо готино от мен
намерих това клипче в ТТ и го качих в Ютуб Simple Smile



една от турските фенки на Киво е намерила това старо интервю от 2006 г.




да видим, дали ще има превод Whistling
Виж целия пост
# 639
Днес е доста пустичко. 😀

Айре 🥰 ,
Благодаря ти за споделеното! 💐
Като наваксам ще коментираме със Себи. 🥰 На нас ни едно такова в темата за БуФчетата- вълнуваме се покрай новия проект. 😀 🙏

Нашите май ще са си в Лондон за рождения ден, ако не ни изненадат с нещо, де. Simple Smile)

Ух, клипчето е много готино, особено, когато се смееше на Джемре. 😀😀😀
Виж целия пост
# 640
Айре  Heart Eyes много интересни неща си донесла, благодаря!  bouquet Клипа е страхотен, умирам си за смеха на Киво, особено като Кузей и Кадир  Laughing А на теб браво!  smile3501
Дано преведат това интервю  Praynig
Ирка  Heart Eyes да, пусто е в темичката  Whistling

Малко да се посмеем  Laughing

Виж целия пост
# 641


   Добър вечер къзлар Wink и аз като Фенчето Heart Eyes Laughing Laughing LaughingНищо не отбирам от турския ,но обичам турски талантливи представители в кино продукциите и то особено  двама Wink Wink Wink

        Ири Heart Eyes мило момиче, ако искаш наистина можем да коментираме тук неповторимия  до  сега К Г  / или Север-Юг но до 20-ти ноември  Winkсещаш се защо .Но иначе макар и по- бавно аз оставам с КГ до края.

          Къванч е необятен в това което прави, затова си запазвам  Wink Praynig правото ,ако позволите да се обаждам отвреме- навреме и споделям вълненията си около  сем. Татлъту.

  Аз не мога да правя клипове и гифчета но се въьхищавам на всеки ,който умее bouquet

       ЗАдоволявам се да поствам нещо ,което виждам за пурви път или мнооого ми хареса.


   

     

     

    Спокойна и приятна петъчна вечер Hug
Виж целия пост
# 642
Ире Heart Eyes, предполагам, че ще са в Англия
дано Башак се смили и пусне нещооо Whistling
Фенче Heart Eyes, нали много готино клипче...и аз си умирам за смеха на Киво Heart Eyes
да не говорим, че вече си ги качвам в Ютуб Wink bowuu



Себи Hug
и мен ми е любопитно-за вашия чакан сериал Peace
а това да ти позволим да се обаждаш Wink,айде от нас да мине Joy Joy



лека вечер Hug
Виж целия пост
# 643



Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Айре, Ани, дружки, благодаря за гласуването!!!
Намерих оригиналния текст  в един стар форум
Kadıköy Yaşam Dergisi Röportaj 02 Şubat 2007
и се порадвах на снимките, защото не съм ги виждала.



Все забравям, да ви кажа, че в "моето кино" пуснаха филмите.
В момента дават  7 Kogustaki Mucize с Арас
и комедията Karakomik Filmler с Джем Йъмлаз.

Лекинка!!!

 Pushpin https://bg-mam.ma/p/1151837/39534337 Pushpin
Виж целия пост
# 644
Себи  Heart Eyes ще чакам с интерес коментарите ви с Ирка  Heart Eyes
Айре  Heart Eyes  bouquet
Диве  Hug благодаря за линка  bouquet С гугулето се получи това  Laughing
Скрит текст:
Интервю на списание Кадикьой 02 февруари 2007 г.
„Искам да бъда постоянен в актьорството“

Къванч Татлъту име за първи път през 2002 г. в "Best Model Турция", след това "Най-добър модел World", чухме първите. В наши дни с героя „Mehmet dı играе в най-популярния телевизионен сериал„ Gümüş Tatlı, Tatlıtuğ също се представя успешно.

Tatlıtuğ, който хванахме в сребърния сериен сет в интензивен темп, привлече вниманието ни със своя далечен, неописуем и суров външен вид и ни изненада с топлината, след като започнахме да правим интервюта. Освен това хармонията на играчите от сребърния комплект на Tatlıtuğ не избягва от вниманието ни. Играчите на снимачната площадка са свързани помежду си като семейство. Tatlıtuğ, който свързва успеха на сериала с топлината на сценария и екипа, казва, че в бъдеще иска да играе в мистичен филм. Заявявайки, че е много привлекателно да поеме различни герои в актьорството, Tatlıtuğ е решен да се развива и да има добра кариера в актьорството. В интервюто, което направихме на снимачната площадка, попитахме Tatlıtuğ за всички въпроси, които искахме да знаем за него, от актьорския му живот до неговата житейска философия, връзката му със семейството и любовния му живот:


- Първо ви разпознахме като победител в конкурса „Най-добър модел на Турция“ и „Най-добър модел на световния конкурс“ през 2002 г. Как успяхте да направите разлика в моделната общност след състезанието?

Не положих усилия да направя промяна. Опитах се да се възползвам максимално от вратите, които ми се отвориха. Опитвам се да се усъвършенствам и ако искате да работите дисциплинирано по някакъв начин, ако вършите работата си благосклонно, това ви отвежда до успех.

-Маската ви Nurten Tatlıtuğ'un молба да започнете да моделирате. Как майка ти има място в живота ти?

Влязох в професията за моделиране чрез майка ми. Майка ми е домакиня и много обича своите деца. Разбира се, неговото място в живота ми е много важно. Той е майка ми, мой приятел, мой приятел. Помага ми по всякакъв начин, както в моя бизнес, така и в личния живот.

След като направите моделиране и моделиране в Турция е Франция. Тогава започна вашето актьорско приключение. Кои бяха привлекателните аспекти на актьорското майсторство?

Актьорството е моя професия от детството ми. Когато бях малък, имаше актьори и актриси, на които се възхищавах. В актьорството имате шанс да се представите за героите, които искате да бъдете през целия си живот. Бях заинтригуван от тези цветове в актьорството. С това оцених офертите и започнах този бизнес.

-Играете героя на Мехмет в сребърната поредица. Поредицата продължава успешно в продължение на два мандата. Какво приписвате на срещата на Силвър с публиката му отдавна?

Свързвам се при температурата на сценария и екипа. След определено време влязохме в голяма хармония. Мисля, че го проектираме на екрана.
- Кое е най-точното послание, което сребърната серия дава на публиката?

Среброто е най-важното семейна серия. Поредица от оръжия и насилие, по-рядко срещани. От време на време изпитваме екшън ситуации, но като цяло домакините гледат, младите, стари, всякакви хора могат да намерят парче от себе си. Мисля, че тайната на успеха му се крие тук.

- Защо турската жена харесва Мехмет толкова много?

Героят на Мехмет е емоционален герой, той има допълнителен мачо, освен това е свързан със семейството си. Човек с определени правила и табута. Той се ядосва много, ако вената му бъде изтласкана. Всъщност персонаж, обичан от турските жени. Мехмет е герой, на когото се възхищава публиката.

Изглежда ли Kivanc Tatlitug като "Mehmet eki в поредицата?

Имаме подобни страни. Основната причина за приемането на проекта беше, че имаме подобни страни.

-Какъв е вашият отговор, ако бъдете помолени да играете роля, далеч от собствения си герой?

Играя, нямам никаква роля. Наистина искам да бъда в мистичен филм.

- Имате баскетболен фон преди да моделирате и да се занимавате с актьорско майсторство. на Adana'dayk

Играли сте баскетбол във Fiskobirlik, Güney Sanayi, Çukurova Club, State Water Works и Tarsus American Club, както и в Beşiktaş и Fenerbahçe. Защо спряхте да играете баскетбол?

Бях ранен, играейки Бешикташ, така че сложих край на професионалния баскетболен живот.

- Как оценявате турския национален отбор по баскетбол като шести в света? Как се почувствахте да гледате мача на Световната купа?

Турският национален отбор по баскетбол постигна исторически успех. Едно от най-големите събития, които преживяхме напоследък, е фактът, че турският национален отбор по баскетбол излезе без звезда и постигна исторически успех с малки деца. Като бивш баскетболист искам да ги празнувам.

Гледах играта. Имах същото чувство с тях. Възрастта им е малка, но сърцата им са много по-стари, въпреки младата им възраст. Те бяха много смели, много уверени и убедени. Тази степен е доведен до Турция.

-Кой баскетболист харесвате?

Харесвам стила на Хидает Тюркоглу, той е добър баскетболист.

-Свързани сме с традиционалиста и неговото семейство ...

Да, имам тези качества. Не се преструвам. Не обичам да играя извън сребърното шоу. Моят личен и бизнес живот вече е ясен. Нека ме запомнят с работата ми, освен че не говоря и дума за личния си живот. Ако направите нещо на хората, оставете ги да ги видят и да направят добри или лоши критики.

-Ти си от семейство. От острова има много актьори, певци и писатели. Защо мислите, че хората на Адана са толкова заинтересовани от изкуството?

Не знам, вероятно е почва. Островитяните са талантливи ...

Казвате: „Успехът е нещо, което винаги съм искал да постигна“. Какви са бъдещите ви цели освен успешна кариера?

Освен успешна кариера, разбира се, искам да се усъвършенствам. Отделно от това досега живея деня си, не правя планове за бъдещето. Защото утре не е ясно какво ще се промени в живота ни, какво ще ни покаже животът. Вярвам, че фразата „водата намира пътя си ак. Така сме на път.

- Имате ли плюс и добра физика в актьорската професия?

Това няма нищо общо с физиката. Дори и да имате много добра физика, може да не действате. До известна степен, като сте физически красив, можете да бъдете само добър модел. В този бизнес трябва да имате талант. Красотата също има предимства, но това е 20 процента. Останалото е вашата способност.

- Смятате ли се за успешен?

Нямам това право. Трябва да видя работата си и да я представя на хора, които отправят критика. Предлагаме торта, независимо дали ви харесва или не, е избор на зрителя.

-Каква е житейската философия на Kivanc Tatlitug?

Аз съм всеотдаен и препоръчителен човек. Права и честна съм. Важно е да бъда праведен човек, да помагам на хората, доколкото мога, и да направя семейството си щастливо.

- Има ли място за любовта в живота ви?

Не в момента. За сега не мисля за брак. Разбира се, бих искал да имам семейство и деца в бъдеще.

-Учили сте в гимназията Kalamış в Kadıköy. Какво има в спомените ти за Kadıköy?

Ходих в частната гимназия в Каламыш в Истанбул. Обичам Kadıköy.

Обичах да ходя на прохода Акмар и да купувам книги с нашите приятели. Бих искал също да пресека кея Кадикьой от ферибота.

Новичка  Peace

Лекинка!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия