
Днес съм лекционно, а после ще пътуваме, довечера ще празнуваме и не знам дали ще мога да пиша повече днес. :/

Интервюто ще го прочета като мога, благодаря!!! 💐
Много хубава събота от мен!!!





благодаря за кафенцето, джанъм! Това, че си се отбила преди лекции е достатъчно, благодаря ти!
А интервюто за сега е с Гугълчо, но горе-долу се разбира 


кой помни този страхотен колаж ? 






весел празник, мила! 

, опасна си- как го намери в интернет! 



благодаря! 











и леко се изненадах

и кой е този с Киво на снимката
благодаря,да си жива и здрава





за нищо!
Нали знаеш, че за мен е удоволствие, а не натоварване всичко, свързано с нашето красиво и талантливо момче
Да са живи и здрави подругите, че ни предоставят тази възможност 




Никога не бих предположила, че е Джем
Не мисля, че е с шкембе, просто така е застанал, той никога не е бил пълен ,поне не съм го виждала, де













Дано Башак ни зарадва!!!



Фенче
Диве
Ири
Пепи 
малко ми е трудно да реагирам , за баща ти....но мир на параха му.






Да е много здрав, много щастлив, да му се сбъднат всички желания и мечти! И да направи хората, които го обичат щастливи с нови, успешни проекти!Честит рожден ден, Киво!







Айре
изпреварихте ме, но няма да трия, колкото повече, толкова повече, нали ?
прекрасен колаж, благодаря! 
да ти е жива и здрава дъщеря ти!
Препоръчани теми