
Добър вечер скъпи мои

Да ... ще споделя Фенче
нещо за КГ ,но първо исках да кажа нещичко за мнението на всеки от всички тези ,които са работили с Киво и споделяха за РД Мислех да коментирам всеки от тях ,но те се оказаха толкова много.........
,че ще се огранича в няколко.-Мелиса е готова да играе с него без хонорар -браво на нея!
-Буура- не мисли как изглежда когато е в роля-вярно е .Важно е да е в ролята и убедителен!
-Берен-по опитен актьор от мен .Чудесна си Берен,искрена,затова те уважавам и чакам на екрана!
-Хилял
- готова да работи с него и за него цял живот.На това му казвам аз признание от професионалист!И...т,н....
И сега за КГ.
45 -та серия ме разби със същата сила както 40-та със смъртта на Али
Как можа тази на пръв прочит добра майка Гюлтен така да предаде детето си ?
Егоистка,неудачница, лоша майка!
Знае колко се обичат и двамата,знае колко е трудна любовта им, знае колко качествен като човешки материал е Кузей и пак ....търси
при Баръш.Нещастница!Поля с вряла вода доброто момче ,точно когато беше в казана на съдбата си и се бореше за реванш и да изчисти миналото си ,за да се устреми към бъдещето в което беше уверен когато разкара от живота си Ферат.
Винаги ми е била вятърничава тази майка, красива ,но лековата и тя като майката на К и Г еснафка и елементарна уфффф....
Много ми е мъчно за това момиче Джемре
-обича, и знае че е обичано ,а все някои пречи и все глупци .По- страшното е че, млада ,злобна и без каквато и да харизма жена и се мота в живота- Зейнеп/Мерве Много приятна и спокойна вечер момичета


да, няма нищо интересно 


..и боя на Кузей над Гюнчо
и финала на серията, в която Джемре видя Кузей с Дениз.
Сюжетната линия с дъщерята на Ферхат е много интересна...
споделям напълно , и аз така си го харесвам всякак Къванч 























, защото беше бесен на брат си заради Макара и чека, който получи благодарение на Кузей, а след като видя целувката пък съвсем изкрейзи,беше решил какво да прави, нали за това се снабди с пистолет 
)







Дано ни го покаже скоро! Иначе е голяма сладурка Башак и май доста добре се наслаждават на дните си в Англия. 
Според мен нямаше какво повече да губи - изхвърлиха го от холдинга, от Макара ... но, отново ще гледам, може пък и да бъркам 

Обяснението в любов от Кузи беше, защото мислеше, че няма да се върне жив, след това ОЛМАЗА ще е по-твърд от всякога 




