
Просто нямх търпение да си открадна време и да влезна във форума, най- вече в темата.
)Прочетох всичките пожелания- палитра от положителни емоции.
Темата ни стана още по- красива и уютна с тези красоти. Страхотни са всичките пожелания! 
Надявам се Къванч да е прекарал рождения си ден по един чуден начин.
И още веднъж нека бъде здрав и не спира да ни радва и изумява с талната си. 
И аз се надявах Башак да сподели нещичко, но Айрето
добре го е написала :А новата снимка от Мави е просто върхът!
Не живеем в едно населено място с нашите и пътуваме, заради това, когато съм там нямам много време за социалните мрежи, но мислено съм тук!Споделям е още веднъж, че много ми хареса!


Пожелавам ви една страхотна нова седмица в очакване на новости около нашия любимец!

Да, да е жив и здрав и талантът му да покорява все повече страни в света, защото ще е грехота да го пропуснат 









Уж го прегледах за грешки, ама и ти виж да не би да не съм забелязала някоя







и на мен! 



















