... и дано "техният прекъснат полов акт" не им донесе скоро бебенце, защото ще им се наложи изведнъж много бързо да порастнат, ако изобщо е възможно това нещо!
) - мерси, за което! 
Без да познавам познатите ти мисля, че до известна степен ги разбирам.И точно поради тази причина искрено им желая бебе, защото сама казваш, че биха се радвали.А и доколкото разбирам то би им било първо.Какво по-хубаво от това едно бебе - желана радост да те накара да пораснеш?Учудва ме факта, че казваш "дано `техния прекъснат полов акт` не им донесе скоро бебенце"
И то като жена, забременявала два пъти и толкова пъти родила и без аборти след това, щото се контрацептира качествено. 
Чула съм го някога, някъде, но нямам спомени.А може и здраво да са ме избъзикали.
Не става въпрос за страх от това да имаш бебе!
Няма да коментирам техни постъпки, защото няма да е коректно, пък и не е по темата! 
)
И то като жена, забременявала два пъти и толкова пъти родила и без аборти след това, щото се контрацептира качествено. 
Чула съм го някога, някъде, но нямам спомени.А може и здраво да са ме избъзикали.





Ако случайно видиш,че не ти понася-винаги можеш да я махнеш,замениш с друга и т.н. Препоръчани теми