Коклюш

  • 4 961
  • 17
# 15
Може да правиш алергична реакция към лекарствата, които използваш при вируси/настинки. Две поредни години стигах до спешното с бронхоспазми, докато се усетя, че е алергична реакция към спрейове за гърло.


Не пия никакви лекарства. Те са по-вредни от самите болести, затова съм против тях.

В кое годишно време се случват повече пристъпи?
Иначе подозирам паник атаки.
Получавам пристъпи само зимата, но тази година като по чудо - през есента.
Виж целия пост
# 16
Може да правиш алергична реакция към лекарствата, които използваш при вируси/настинки. Две поредни години стигах до спешното с бронхоспазми, докато се усетя, че е алергична реакция към спрейове за гърло.


Не пия никакви лекарства. Те са по-вредни от самите болести, затова съм против тях.
Как очакваш тогава някой да ти помогне? Отиваш на лекар, той вади магическата пръчка и хоп, нищо ти няма 😂
Виж целия пост
# 17
А, какъв беше въпроса? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия