Грета - за или против

  • 65 826
  • 2 436
# 555
Те са от рециклирана пластмаса,тихо ся..Joy
Виж целия пост
# 556
Майка и тук прилича на 90-годишна, това от веганизма ли е, от неволите покрай дъщерите, що ли?

Скрит текст:
Майка ми е на 60, изглежда 2 пъти по-млада от това чудо.



Това май някой го беше постнал в друга тема, викам да го споделя и тук.

От много загрижените за природата, на които някой друг трябва да им събира боклука:



Какви са тези родители, пускащи децата си да подкрепят каузи, които те самите (ни споменатите деца, ни родителите) нито разбират, нито подкрепят, нито се интересуват!!
Виж целия пост
# 557
Като си говорим за откраднато детство, аз на 4 годинки научих какво е радиация и йод. Ама не се оплаквам, много яко ми беше да гледам после новия сериал. Като си преживял на живо тоя фин хорър, после на екрана е по-гот.

Северните елени впрочем още са доста натоварени с радиоактивни частици.
Виж целия пост
# 558
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.
Виж целия пост
# 559
Грета значи след 2 години официално може да я короноваме за кралица на зелените...до тогава...на даскало
Виж целия пост
# 560
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

Убягна ми връзката между двете?
Виж целия пост
# 561
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

Убягна ми връзката между двете?
Защото няма връзка ли?Представи си карлицата да крещи така.Само Тръмп  я кокурира.А нашия ББ бяга пред нея.
Виж целия пост
# 562
Майка и тук прилича на 90-годишна, това от веганизма ли е, от неволите покрай дъщерите, що ли?

Скрит текст:
Майка ми е на 60, изглежда 2 пъти по-млада от това чудо.



Това май някой го беше постнал в друга тема, викам да го споделя и тук.

От много загрижените за природата, на които някой друг трябва да им събира боклука:



Какви са тези родители, пускащи децата си да подкрепят каузи, които те самите (ни споменатите деца, ни родителите) нито разбират, нито подкрепят, нито се интересуват!!

Същите ,които после чинно се редят в Лидл и подобни,за стикери,стикита,албуми и т.н. атрибути на консуматорското общество.И пускат теми във форуми като този,в които да си разменят повтарящите им се елементи,щото голяма еуфория е да попълниш цялата колекция в албум,който 2-3 след години отива в коша за боклук..
Сейф дъ планет!
Виж целия пост
# 563
Кралското семейство получава формално обучение какво и как се прави, така че да може като им дойде редът, да станат крале/кралици...слава богу нямаме още 18 годишни президенти и премиери в съвременното общество..
Виж целия пост
# 564
Кралското семейство получава формално обучение какво и как се прави
 
до колкото знам при Виктория не е било баш тъй. Ама знам ли. Не че и ти знаеш.
Да напомня, че Грета е на 16. Виктория става престолонаследник на 11 , а на 18 е кралица на Великобритания.

Убягна ми връзката между двете?
   Връз коменатрите за манипулации, възраст. Абе не е каквото да няма, ама като убягва...
Виж целия пост
# 565
Ми не и ти не знаеш.
Виж целия пост
# 566
За или против е погрешно отгошение в случая. Най-добре е да се неглижира и да не се обсъжда. След време всичко ще се забрави.
Виж целия пост
# 567
Сещам се за още един парадокс на идейните течения. На изборите 2016 се подиграваха на "flyover country", демек дето самолет не каца, все едно самолетът е признак на култура. Сега изведнъж да не летиш стана зелено и готино. Не знам как живеещи в мегаполиси могат да се подиграват на селско население (rednecks, deplorables), а после да говорят за въгледорен отпечатък.

Впрочем има и десни движения за опазване на природата, но включват да оставиш голяма част от природата на мира и да се живее във ферми и семейства. А не натъпкани в голям град и да ядем соя с насекоми.
Виж целия пост
# 568
Много ме е жал за окраденото детство на Грета.

Виж целия пост
# 569
Една статия на британския водещ Джеръми Кларксън, която се припокрива с моето мнение за цялата история с Грета.

https://www.webcafe.bg/webcafe/onya-deto-ne-go-triyat/id_5798240 … ojitse_Tunberg_no
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия