ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 9

  • 26 471
  • 787
# 150
На мен пък само сладко ми се яде, и не мога да се наситя. Сякаш килограмите, които качих не стигат. Някой друг заложник на сладкото??

Аз работих близо 5 години в детски центрове и водих детски рожденни дни . Всеки ден поне на 3 партита детски, където се яде торта и сладки в несвяст Хахах . Толкова ми беше писнало че последните няколко години вече спрях да ям сладко , торти изобщо не са ми се прияжда ли даже , но сега.... съжалявам за всяка пропусната торта от рожденните дни Grinning залагам на соленото по принцип , но няма ден в който да не хапна по нещо сладко и то като започна и не мога да спра . Отварям шоколада за 1 парченце , омитам го целия . Това до сега не е било никога при мен . Дано като родя пак да спра с това сладко и да не ми се яде, че вече качих 22 кг ( сигурно 12кг вафли има по мен ) а бях 48 . Чак колената ме болят вече от тази тежест, която за моето тяло е фрапираща. Sad
Виж целия пост
# 151
На мен пък само сладко ми се яде, и не мога да се наситя. Сякаш килограмите, които качих не стигат. Някой друг заложник на сладкото??
Аз ако бях заложник само на сладкото щеше да е добре. Аз съм жертва на всичко, което се яде.....
Виж целия пост
# 152
Аз аз аз! Яде ми се супер много сладко! От всичко и по много! Ако не е ММ да ме смъмри от време на време ще съм сигурно като слонче!

Likeawind, благодаря за съвета за лекарството, проверих тук  в няколко онлайн аптеки, или няма или се казва по друг начин. Ако и утре гърлото ми не е минало ще отида до личната лекарка.

Иначе и аз имам чувството, че бебето няма да изтрае до термина си. Ама ми се иска да е някое готино число, като 9ти октомври или 19ти.. Тогава ще е или 9.10.19 или 19.10.19. Звучи ми сууупер зарибено така да си казва рождения ден.
Виж целия пост
# 153
И аз съм така със сладкото. Попринцип това си ми е слабост и преди да забременея съм правила захарни погроми,ама в последните 2 седмици поставям рекорди! 🤣🤣🤣😂
Виж целия пост
# 154
Didi,извинявай ти май си в чужбина,не съобразих че може да го няма...
Виж целия пост
# 155
Моят термин пък е последният ден на месеца. Току виж родя с 1 ден закъснение и тогава ще имат един р.д двете ми деца...ама надали ще родя след термин. Според мен ще изтрая около седмица преди термин
Виж целия пост
# 156
Моето секцио е 8дни преди термин.И аз се учудих не е ли малко рисковано толкова близо, но док ми каза , че по протокол няма право да го назначава по-рано. Изчакват максимално да си расте при мама.
И на мен ми се хапва сладко и то последните 2-3 седмици . Безкрайно нетипично за мен.Но ! Съм на диета за гестационения диабет 😕само си го мечтая. Иначе с кг съм ок + 10 .
Виж целия пост
# 157
На мен ми се хапва от всичко, но определено и в без шоколад не мога Simple Smile
Виж целия пост
# 158
За сладкото е нормално, даже в Германия насърчават ядене на шоколад, явно подпомага за контракциите тъи като се отделя и окситоцин.
Виж целия пост
# 159
И на мен ми се яде доста сладко, но се старая да внимавам какво ям. Как сте с килограмите в края на бременността.
Виж целия пост
# 160
Ееее колко шоколад и сладко изядох пък ефект никакъв, 4 дни до термин. Само на размера дънки ми се отразява този шоколад Joy
Виж целия пост
# 161
И на мен ми се яде доста сладко, но се старая да внимавам какво ям. Как сте с килограмите в края на бременността.
И на мен ми се ядеше много сладко тия дни само шоколади и бонбони сънувах Grinning до тук съм качила 3кг колкото е приблизително бебето Heart Аз искам да питам вече раждалите мами усетихте ли че деня наближава или раждането започна без признаци от предишните дни?
Виж целия пост
# 162
И на мен ми се яде доста сладко, но се старая да внимавам какво ям. Как сте с килограмите в края на бременността.
И на мен ми се ядеше много сладко тия дни само шоколади и бонбони сънувах Grinning до тук съм качила 3кг колкото е приблизително бебето Heart Аз искам да питам вече раждалите мами усетихте ли че деня наближава или раждането започна без признаци от предишните дни?

3 кг? за цялата бременност ? Ми няма логика.

Аз 11 кг още 10 дни имам до термин.
Виж целия пост
# 163
Свалиха ми серклажа днес. Мина доста бързо и  с малко болка. Очаквах да е по- зле.
Започвам Да чакам, доктора каза, че няма да изкарам до термин.
Виж целия пост
# 164
Аз съм качила 9кг до сега ,и дори и тези му се струват малко на доктора...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия