ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 9

  • 26 471
  • 787
# 135
Май само моята дата е 8 дена преди термин .. ужас .. само се моля да дочакам ... ,че тогава доктора ми се връща от отпуск ... много ме е страх да не тръгнат нещата преди това , иска ми се да си е планирано и да съм подготвена (колкото може да си подготвен за такова нещо де ) Просто умирам от страх да не стане така да ми изтекат водите , да започнат контракции преди датата ... много се тревожа Sad
Бъди колкото можеш по спокойна. Аз бях с подготвителни контракции от рано, мислех, че като спра магнезия и ще се случат бързо нещата с раждането. Да ама не, спрях магнезия преди почти месец, имам 4 дни до термин и никакви признаци за раждане. Ако имаше нещо притеснително, някакви изгледи, че ще родиш по - рано може би доктора щеше да те информира.
Виж целия пост
# 136
Моето секцио е 14 дни преди термина,но бебето си е голямо,не знам ,ако раждах нормално колко щеше да порасне до термин.
На мен ми излязоха пъпчици по корема,ситни ,червени и сърбят зверски,нямат успокоаване чесах ги,мазах ги ,поодминава сърбежа за малко и пак почва.Мислих със спирт да ги изгоря ,но кожата ми ще изсъхне много и не ми се рискува.Първо се чудих да не е от някоя храна,но четох,че било нормално в последния триместър,просто се фрапирах като ги видях .Направо така се чувствам все едно не съм.била бременна никога преди това.
За секциото изобщо не ми се мисли ,не съм готова и почва да ме обзема паника с всеки ден повече.Нормалното раждане ме.плаши още повече ,😢 знам,че.ще мине и замине ,но не мога да го контролирам тоя страх .Магнезий и аз ще пия до края .
Виж целия пост
# 137
И моят доктор говореше за това,да е около 10ти Окт.при термин 25ти но сега на 1ви ще видим как върви бебо и дали продължава да си наддава в същите темпове. Твоето бебоче колко е голямо?

Моето секцио е 14 дни преди термина,но бебето си е голямо,не знам ,ако раждах нормално колко щеше да порасне до термин.
На мен ми излязоха пъпчици по корема,ситни ,червени и сърбят зверски,нямат успокоаване чесах ги,мазах ги ,поодминава сърбежа за малко и пак почва.Мислих със спирт да ги изгоря ,но кожата ми ще изсъхне много и не ми се рискува.Първо се чудих да не е от някоя храна,но четох,че било нормално в последния триместър,просто се фрапирах като ги видях .Направо така се чувствам все едно не съм.била бременна никога преди това.
За секциото изобщо не ми се мисли ,не съм готова и почва да ме обзема паника с всеки ден повече.Нормалното раждане ме.плаши още повече ,😢 знам,че.ще мине и замине ,но не мога да го контролирам тоя страх .Магнезий и аз ще пия до края .
Виж целия пост
# 138
Моето секцио е една седмица преди термин. Надявам се на устискам.
Виж целия пост
# 139
В 35сед.беше 3 кг. И моят термин е 25.10,дадоха ми вариант за избор на дата и аз тази си избрах ,другата беше 14.10.
Виж целия пост
# 140
Моето секцио е 14 дни преди термина,но бебето си е голямо,не знам ,ако раждах нормално колко щеше да порасне до термин.
На мен ми излязоха пъпчици по корема,ситни ,червени и сърбят зверски,нямат успокоаване чесах ги,мазах ги ,поодминава сърбежа за малко и пак почва.Мислих със спирт да ги изгоря ,но кожата ми ще изсъхне много и не ми се рискува.Първо се чудих да не е от някоя храна,но четох,че било нормално в последния триместър,просто се фрапирах като ги видях .Направо така се чувствам все едно не съм.била бременна никога преди това.
За секциото изобщо не ми се мисли ,не съм готова и почва да ме обзема паника с всеки ден повече.Нормалното раждане ме.плаши още повече ,😢 знам,че.ще мине и замине ,но не мога да го контролирам тоя страх .Магнезий и аз ще пия до края .
Същия обрив получих и аз и лекарката каза,че е нормален за бременни. В Англия живея. Изписаха ми Пиритон и на втората седмица изчезнаха.
Виж целия пост
# 141
И аз имам такъв обрив, който ме сърби ужасно, но е само в горната част на ръцете, между лакътя и рамото. Аз си го мажа с моите хидратиращи кремове, ама не помага, ще го покажа на акушерката тя идва утре вкъщи на контрола.

Тази нощ ми беше до сега най-тежката. Имах ужасна болка в гърлото, постоянно съм си правила гъргари и пих горещи чайове и мляко с мед. Сега уж съм малко по-добре, ама съм много изморена. Не се чувствам болна, ама нямам апетит и малко ми е притеснено..
А ММ все едно не е будувал редом с мен, по-бодър е от когато и да е било. Голяма ми е опора.
Виж целия пост
# 142
Хихи многоо яко с еднакъв термин. 😀
На мен през цялата бременност доктора ми казва че върви напред и че момъка е голям,след 2 дена ще ти кажа колко е порастнал точно. И все пак някак си мисля дали тези ехографи познават наистина защото съм чувала за фрапиращи отклонения,че дори съм се притеснила дали наистина е голям 🙊
В 35сед.беше 3 кг. И моят термин е 25.10,дадоха ми вариант за избор на дата и аз тази си избрах ,другата беше 14.10.
Виж целия пост
# 143
И аз се чувствам все едно никога преди не съм била бременна. Толкова ми тежи корема и го чувствам като натъртен на местата, където беба се опъва, все едно иска да го скъса и да изскочи. Преди определено не ми тежеше толкова, не знам бебето ли беше по-малко, разположението ли му беше друго... Сега съм в 38, а в края на 38 седмица миналия път родих. Направо лошо ми става като си помисля още 2-3 седмици така. Grinning
А за киселините нямам думи. Вчера беше ад! Предната вечер не можах и да спя от тях грам. Днес съм малко по-добре,  но защото от 2 дни съм само на картофи, прясно мляко и газирана вода.. Confused
Виж целия пост
# 144
Didi,биозин мама е за имунната система,най вероятно те е лепнал вирус,дават отклонения ехографите,в сряда ми го изкараха 3.600,а в събота на друг 3.300...аз тъкмо се прибрах от разходка,четвърти ден я спазвам но седна ли или легна не мога да стана таза много ме боли,корема засега е високо,чудя се дали да не си взема от тези топки за упражнения някой правил ли е на тях?
Виж целия пост
# 145
Не знам какво отклонение дават ехографите, само знам , че корема ми е огромен , огромен ви казвам .Както съм писала и преди като ставам или вървя имам чувството , че бебето ще си излезе самичко . Явно от големината на бебчето няма на къде да мърда вече и ми опъва и на мен , така боли не мога да стоя , само лежа 😃 .
За киселините не ми се коментира просто , онази вечер имах зверски , през живота си съм нямала такива , пия повече сода от вода 😕 , но ефекта беше минимален . А бях яла супа ... кой да предположи . Ям пържено , сладко , такива киселини не съм имала никога , тази супа ме разби ...
Да се похваля днес си взехме вече всичко за бебето остана само козметиката и памперси гледам ги тези страници във фейсбук за пмперси от Англия , някоя поръчвала ли е ? Ще ми се като че ли в началото да пробваме с малки пакети да видим кои памперсчета ще са най- удачни за нашето бебешко дупе 😎 и така да поръчам големите пакети .Сигурно съм забравила 100 неща да купя , но ще се взимат в движение .
Сглобихме днес количката , кошарата ... всичко 🤩🤩🤩 остана да изпера и да изгладя всичко накупено и да си стягам багажа за болницата . Боя за коса даже съм си взела да се боядисам преди операцията на изписването да съм хубава 😎 
За пъпките по корема не ми се говори , чеша ги та чак боли успокояват се през деня , вечерта обаче става страшно ... Събуждам се пт сърбеж и не мога да спя. Ще изтърпя още две седмици ...
Виж целия пост
# 146
На мен последните дни нещо ми е много нервно...
Виж целия пост
# 147
На мен последните дни нещо ми е много нервно...

И на мен така... всичко и всички ме дразнят. На всичкото отгоре ми излезе снощи ечемик на окото, че да приличам и на пребита вече Sad
Виж целия пост
# 148
И аз си вредя с тези нерви...пия чай и дано помогне, нали успокоявало там лайката ментата....

Иначе днес беше добро време и походихме тук до един замък, сред природата. Приятно много. Но прекалих с яденето и едвам се носих, издува ми се корема веднага и тежи. Иначе не е голям и напоследък спя по корем. Както беше и първата ми бременност..странно , но успявам. Съвсееем лекичко съм странично по корем. Мнг удобно. Хаха.
Имам чувството, че др седмица яко бебета ще се появат!!!
Виж целия пост
# 149
На мен пък само сладко ми се яде, и не мога да се наситя. Сякаш килограмите, които качих не стигат. Някой друг заложник на сладкото??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия