Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 51 815
  • 763
# 495
Благодаря момичета, поръчах 2ра част на специалното издание на Full box
Виж целия пост
# 496
Благодаря момичета, поръчах 2ра част на специалното издание на Full box

и аз 🤪
Виж целия пост
# 497
Ако някой вземе кутията на Марви да снима моля.
Виж целия пост
# 498

Марви пак са уникални. ...
Виж целия пост
# 499
Да и аз точно я взех, страхотни са, кутията тежи, препълнена. Повече ми харесва от януарската.
Виж целия пост
# 500
На Тесори какъв е продукта и розовото бурканче какво е Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Здравейте,момичета. Чета ви,чета ви и накрая и аз си поръчах Fullbox-a. Не съм поръчвала подобни кутии опт сигурно има 2 години, последно поръчвах една ,която се казва Бютибокс. Дано тази ми хареса.
Виж целия пост
# 502
Отново страхотната MarVital Box Gift Heart

Ароматен душ-крем за ръце, лице и тяло Tesori d'Oriente 300 мл.
Ароматна свещ (Hand Made продукт)
Byphasse Мицеларна вода 500 мл.
Арома комбинация Мир и Любов
Колагенови пачове за околоочен контур 30 бр.
Витамин С иновативни ампули
Анзибел Пастили при болки в гърлото
Glisolid крем
Victoria Beauty крем с охлюв - 2 варианта
Bioderma Sensibio Мицеларна вода
Фиолка Розово масло
Виж целия пост
# 503

Марви пак са уникални. ...
Може ли и описанието на продуктите да снимаш?
Виж целия пост
# 504
Има го над Вашия пост
Виж целия пост
# 505
Колко сме различни хората. На  мен тази кутия Марвитал не ми допада изобщо, витамини, мостри, евтини дрогерийни продукти. Доволна съм, че не я поръчах, макар че останах супер разочарована от Кибрит този месец, а я очаквах с нетърпение. Поръчах 8-мо мартенската на фулбокс първата, дано се постараят.
Виж целия пост
# 506
Отново страхотната MarVital Box Gift Heart

Ароматен душ-крем за ръце, лице и тяло Tesori d'Oriente 300 мл.
Ароматна свещ (Hand Made продукт)
Byphasse Мицеларна вода 500 мл.
Арома комбинация Мир и Любов
Колагенови пачове за околоочен контур 30 бр.
Витамин С иновативни ампули
Анзибел Пастили при болки в гърлото
Glisolid крем
Victoria Beauty крем с охлюв - 2 варианта
Bioderma Sensibio Мицеларна вода
Фиолка Розово масло


Интересно...по принцип крем-сапуните на Tesori d'Oriente са в такава опаковка.
Виж целия пост
# 507
Това е проблема на повечето кутии - евтини дрогерийни/супермаркетни продукти, уж био-мио 😄
Не се сърдя ако нещо не ми допадне, ще го подаря, но за какво са ми продукти, които мога да си купя в първия магазин?!
Начесах си крастата за известно време 😜
Виж целия пост
# 508
Именно, различни хора - различни идеали...Аз например никога не бих дала 40-50 лв. за кутия, в която незнам какво има, дори и да рекламират продуктите като "маркови".  Отделно не желая да получавам на случаен принцип грим и по-специфична бяла козметика - тях си ги подбирам сама. Марвитал ми е идеална, първо, защото ми е съвсем достъпна като цена (+ че от огромния им асортимент мога да си допълня много необходими неща и доставката ми става безплатна); освен това се стараят продуктите (козметика и добавки) да са универсални и подходящи за всеки типаж, и никак не ме интересува кое е дрогерийно, кое е марково. Няма нещо до момента, което да не съм изразходила. Тестерните продукти и предметните аксесоари към всяка кутия, са ми допълнителен бонус.
Виж целия пост
# 509
На мен също кутиите на Марви за последните 2 месеца не ми харесват.

Рекламата им в темата също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия