Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 51 812
  • 763
# 555
Нефритът не е особено скъп, а едни от най-големите находища са в Китай. Всички ролери са китайски на практика 🙃
Виж целия пост
# 556
Това за продукта на too faced го разправвше една блогърка, аз лично попитах too faced в мейл и се оказа напълно ок. Те too faced oткрай време имат проблем с кодовете - аз съм си купувала техни продукти от TK max (там са с много ниски цени - ако някой си търси нещо) и кодовете също не съществуваха. Друг е въпроса, че цялата им колекция с прасковите ми докарва ужасно главоболие, кому е нужно да се ароматизира така козметика?!
Виж целия пост
# 557
Не че нямам кремове и лосиони, но и аз се изкушавам от Кибрит.

А този ролер го имам китайски. Не виждам каква е разликата с по-скъпия вариант. Някой, ако знае, да ме светне. Simple Smile

Има ли ефект :о
Виж целия пост
# 558
My full box обявиха продукт на Prai Beauty в редовната кутия и второто специално издание Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Не че нямам кремове и лосиони, но и аз се изкушавам от Кибрит.

А този ролер го имам китайски. Не виждам каква е разликата с по-скъпия вариант. Някой, ако знае, да ме светне. Simple Smile

Има ли ефект :о

Не се сещам да го ползвам, седи ми в кутията.
Някой пита - нямам сертификат. Simple Smile

My full box обявиха продукт на Prai Beauty в редовната кутия и второто специално издание Simple Smile

Дано не са еднакви.
Аз много се колебая между двете издания - редовно и специално. Вие кое бихте предпочели?
Виж целия пост
# 560
Аз си поръчах специалното.
Виж целия пост
# 561
Поръчах осмомартенската кутия.
Виж целия пост
# 562
Аз поръчах и двете - втората специална и редовната. Дано са хубави.
Виж целия пост
# 563
Аз поръчах и двете специални и си направих абонамент за 3 месеца
Виж целия пост
# 564
Сега ми излезе реклама на кутия за чорапи 😄 само дето цената не става ясна.
Виж целия пост
# 565
И аз бях попаднала на нея, но до колкото помня цената беше доста висока.
Виж целия пост
# 566
Аз като по-любопитна си поръчах и 3-те кутии на full box😁 ще споделя снимки💃🏼
Виж целия пост
# 567
Аз като по-любопитна си поръчах и 3-те кутии на full box😁 ще споделя снимки💃🏼

Много ме е яд, че изрървах първата. И аз щях да поръчам и трите.
Виж целия пост
# 568
Аз пък не знаех, че са 3. Мислех, че е редовното и осмомартенското. Не ми допада така 😁 да съм изправена пред такъв голям избор, а и няма как да си взема и трите и да дам над 100 лв за кутии. Прежалих се на осмомартенската и това е.
Виж целия пост
# 569
Аз нямам къде да трупам вече продукти, всичко е в кашони и пликчена. Иначе ги искам и трите. Но още се чудя. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия