Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 110 641
  • 1 829
# 330
Нашия капе от горната част.
Виж целия пост
# 331
Нашия капе от горната част.

Нашия беше първо така, после го стегнах с клещите внимателно да се затегне към батерията, но започна от там да извира по малко.

Тука може ли да се качва клипче, направих за 3-4 секунди демонстрация, някой ако иска да си помогнем да ми пише на лични да го изпратя.
Виж целия пост
# 332
Какви са тези прокапвания, някакво черно и т.н. Дайте схема. Smiley Два взех, перфектни са, утре пак ще ги гледам. Кои гумички сложихте, да не е от тях?
Виж целия пост
# 333
Какви са тези прокапвания, някакво черно и т.н. Дайте схема. Smiley Два взех, перфектни са, утре пак ще ги гледам. Кои гумички сложихте, да не е от тях?

Виж целия пост
# 334
Ами няма теч при мен. Хм.

Редакция: Имам подозрение на какво може да се дължи теча. Утре ще тествам и ще пиша.

При мен потреблението на вода е кошмарно. Ако тази джаджа може да го намали, направооо...сигурно ще искам да напрегръщам служителите в Лидл. 😁 Ще потърся капката, но няма да ме спре да тествам дали наистина кубиците изразходвана вода на месец ще спаднат.
Виж целия пост
# 335
Етажерките са няколко, на стр. 27 в брошурата:
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-07-10-do-13-10-broshura/view/flyer/page/26
Моят опит с горещия тел и мейл е, че каквото и да питаш дали го имат- го нямат, а се оказва, че в еди кой си магазин има сума бройки от него...Разчитам повече на вас, тук Wink

Тези етажерки не пристигнаха, проблем с доставката, бяха пуснали извинителни табелки.
Виж целия пост
# 336
Ако корите за лазаня са пресни (а не размразени), не би трябвало да има проблем да се замразяват. Аз също мисля да взема за замразяване - основно на детето правя и ми е много удобно така. А още по-удобно е да замразя готова лазаня на порции, но ме мързи напоследък Stuck Out Tongue Winking Eye

Няма как да са пресни...едва ли ги разточват отзад в склада.
Но едва ли ще има проблем да се замразят...
Виж целия пост
# 337
Здравейте, знаете ли по кое време пускат дървените детски кухни? 😊
Виж целия пост
# 338
Преди коледа ..


Четох ви..взех филе дива сьоНга...дано не е като трици..😆
Виж целия пост
# 339
Ами не, аз ги оставям на децата да си го правят понякога у дома за обяд, като няма друго. Ядат и със сос, и без
Може просто да ги мързи Joy

моите много обичат такъв тип паста със зехтин/масло и още докато са топли - настърган кашкавал. малкият само така ги яде Wink
вчера ударих някакви джегингс /??/ намалени - еднички и моя размер. една дама ми ги похвали, че са много удобни, едва ме нави да ги взема Wink
някой знае ли панталоните от четвъртък какви ще са, пускани ли са вече?
Виж целия пост
# 340
Ако корите за лазаня са пресни (а не размразени), не би трябвало да има проблем да се замразяват. Аз също мисля да взема за замразяване - основно на детето правя и ми е много удобно така. А още по-удобно е да замразя готова лазаня на порции, но ме мързи напоследък Stuck Out Tongue Winking Eye

Няма как да са пресни...едва ли ги разточват отзад в склада.
Но едва ли ще има проблем да се замразят...
Тета, не става дума за топъл хляб от фурната Stuck Out Tongue Winking Eye Дори в Италия прясната охладена паста има известен срок на годност, не трае само ден-два. Grinning
Виж целия пост
# 341
Панталоните май не са пускани до сега, случайно ги видях вчера като разглеждах брошурата. Вероятно утре ще е бой пак Simple Smile
Виж целия пост
# 342
А къде е произведена тази паста? И колко е срокът й на годност?
Защото ми се струва че при транспортирането все пак я позамразяват малко, но разбира се това са си мои разсъждения.
Разбира се, някои като прочетат прясно, си представят че вчера е разточена и прясна-росна днес е сложена на рафта в магазина.......
Виж целия пост
# 343
Е, много ясно, че не са я разточили пастата току-що. Joy Аз ще пробвам да замразя и ще видя какво ще стане.
Виж целия пост
# 344
За аераторите. Видях я тази капка, от страната на стената е била. ☹ Не е нещо фрапантно, но не трябва да я има. Сега ще ме накарат да ходя да търся аератор другаде, понеже установих, че не мога без такова нещо, много е хубаво. Не знам дали има смисъл да пробвам с други бройки, след като при всички се появява такъв проблем. Явно е фабричен дефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия