Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 110 667
  • 1 829
# 390
Ставайте и тичайте към магазина, че Борис ще свърши. 😂
Аз ще гледам роклите, Борис не ме интересува.
Похвалвам крокантините. Днес пак ще купя. Чудех се на кроасаните с кайсиеви сладко. Те като Севън дейс ли са?
Виж целия пост
# 391
Сигурно сега го редят. Борката де..по рафтовете...

Да не забравя за сутиените...покрай тия нони артикули...😆
Виж целия пост
# 392
Добро утро. Новата брошура:
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-14-10-do-20-10-broshura/view/flyer/page/1
Виж целия пост
# 393
Другата седмица ще пускат четките за рисуване с контейнер https://www.lidl.bg/bg/p/igri-za-setivata/vodni-chetki/p30586 много са удачни за малки деца, не мокри навсякъде докато рисува.
Някой по напред питаше за термоклин, другата седмица ще има.
Виж целия пост
# 394
Нищо не харесах...
Снощи се зачетох в един зелен етикет "Ново" и по-нататък "Лаврак" 18,99лв Money  Ей, така като почнат...
Виж целия пост
# 395
Ходих за сутиени , на мен са ми удобни. Боти купуваха доста, нямам идея как са като качество
Виж целия пост
# 396
Малииии...забравих за Борката да погледна...😃

1. Взех черен и шарен сутиен..после ще меря.

2.Мерих кафявите боти..готин модел, но са много много твърди. Имам чувството че ще правят яки рани ако аха аха нейде опре до кожа или пръстче..не поддава хич. Като дървен калъп е усещанета.

2.Якетата - хубава линия дават..даже много хубава. Вталени са. Коланът се маха както и качулката.  Качулката е калпава -плитка и опърпана.

Вдех сьонга пак и излетях от магазина.
Виж целия пост
# 397
Препоръчвам:
Скрит текст:

Качествен, удобен и красив. Heart Eyes Ползвам го повече от година. Имам предвид този вляво.
Виж целия пост
# 398
Чакаме реална снимка на Борката в облечено състояние.
Виж целия пост
# 399
Много се смях с новия артикул Борис Joy
А той на размери ли е или е универсален? Stuck Out Tongue Winking Eye

А роклите видяхте ли ги? Хубави ли са? На рекламата показват мацка с една тъмносиня рокля, която не виждам в брошурата.
Виж целия пост
# 400
Регулира се за всеки ,как,но ще е неуловим според мен.
Ще ходя да фърла едно очо на ботките,но Тета щом каза твърди не се надявам.С моя нежен крак.Grinning
Виж целия пост
# 401
Здравейте, видяхте ли полите? Наподобяват ли велур?
Виж целия пост
# 402
Мерси.
За мен нищо.
Много са ми тъпи тези американски седмици.
Виж целия пост
# 403
Някой днес ходи ли да си вземе някой Борис? Joy
Виж целия пост
# 404
Здравейте, видяхте ли полите? Наподобяват ли велур?
Не 🙁 not even close 🙄
Взех бельо -боди,прашки,сутиен,пробвах ги,перфектни са, милото откачи Stuck Out Tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия