Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 165 314
  • 4 550
# 255
Ех, тея обици за без пари дет се вика Simple Smile
Харко излезе от колата, па се сети да се огледа къде е жена му Simple Smile Явно никой не й отвори вратата. Горката - един път не слезе от тая кола както трябва - ту забравя, че трябва да я отвори друг тая врата, ту забравят да й отворят...
Виж целия пост
# 256
Хм, на мен пък обеците повече ми харесват на картинката.
Ще им разгледам сайта на тези Zeen, при тези примамливи цени...
Виж целия пост
# 257
Харко излезе от колата, па се сети да се огледа къде е жена му Simple Smile Явно никой не й отвори вратата. Горката - един път не слезе от тая кола както трябва - ту забравя, че трябва да я отвори друг тая врата, ту забравят да й отворят...
Не си права. И от двете страни имаше хора да посрещат гостите и отварят вратите. Какво се предполага да направи Хари? Да накара Меган да го прекрачи, за да излезе преди него от неговата страна, да я изчака, тя да излезе първа и тогава чак да се появи той, въобще да не излиза... Joy
Напротив, беше забавно как надничаше през прозореца да я търси Simple Smile
Всъщност, в случая той не е просто кавалер, а водещата фигура в двойка от кралското семейство на официално посещение в друга страна, съответно й правилата на етикета са различни. Явно сте чели книжката за добри обноски, но не сте я дочели в частта за официалните лица Simple Smile Нали не си мислите наистина, че сте по-добре запознати с протокол, етикет, субординация и пр. от тези, които са обучавани в това още от рождението си. Те друго и да не знаят, с това със сигурност са закърмени.
Виж целия пост
# 258
... Всъщност, в случая той не е просто кавалер, а водещата фигура в двойка от кралското семейство на официално посещение в друга страна, съответно й правилата на етикета са различни. Явно сте чели книжката за добри обноски, но не сте я дочели в частта за официалните лица Simple Smile Нали не си мислите наистина, че сте по-добре запознати с протокол, етикет, субординация и пр. от тези, които са обучавани в това още от рождението си. Те друго и да не знаят, с това със сигурност са закърмени.
Хич не сме по-добре запознати с протокола, само  знаем, че не е добре да си пипаш панталоните и обувките секунди преди да се ръкуваш с хората, които те посрещат.
Виж целия пост
# 259
https://mobile.twitter.com/scobie/status/1179319838205980672

Ама и Харко е един принц, кавалер и джентълмен, че язък за кралския му произход и възпитание.
Nature Zap Много пошло,пипа си подметките на обувките и после се здрависва..
поведението им е, все едно са на почивка и между другото се отбиват да посетят
нещо интересно,което са нямали намерение да видят преди това..Хари го раздава
много неглиже.
Виж целия пост
# 260
Роклята на Кейт е в много красив цвят! За съжаление смятам, че не ѝ стои много добре, подчертава, че няма бюст и като цяло ѝ стои като на закачалка. Някоя по-пищна дама, би изпълнила страхотно тази красива рокля.
Косата, още веднъж се убеждавам, че това не е нейният цвят, колкото и да ми харесваше в началото. Сега я обезличава и сякаш ѝ придава жълтеникав отнък на лицето. Обеците имат тенекиен  китайски вид и въобще не ми харесват.



Определено не ми изглежда свежа, точно обратното. Възможно е,  да е от осветлението, но кожата изглежда повяхнала, или просто лош грим. Не знам дали на мен така ми се стува, но сякаш виждам корени на косата в друг цвят? Странно е, да не си е боядисала корените на косата, май и преди имаше такъв гаф.  Като цяло визията ѝ не е от най-свежите и впечатляващите този път.
Виж целия пост
# 261
Роклята на Кейт е в много красив цвят! За съжаление смятам, че не ѝ стои много добре, подчертава, че няма бюст и като цяло ѝ стои като на закачалка. Някоя по-пищна дама, би изпълнила страхотно тази красива рокля.
Косата, още веднъж се убеждавам, че това не е нейният цвят, колкото и да ми харесваше в началото. Сега я обезличава и сякаш ѝ придава жълтеникав отнък на лицето.


Странно е, да не си е боядисала корените на косата, май и преди имаше такъв гаф.  Като цяло визията ѝ не е от най-свежите и впечатляващите този път.
Аз като ви казвах,че с тъмна коса е по-хубава,вие не,та не,свежо било светлото.
Да,ама с тъмен шоколад е по-свежо и стилно в нейния случай.
Четох някъде една глупост,че Кейт си оставяла корените небоядисани,когато била бременна.Намеквала така.
В тази рокля трудно ще мине за бременна,но знае ли човек.Може да е решила да се напъне за последно преди 40.
А роклята си е тип монашеско расо,дали ще виси на слаба жена или ще направи някоя пухкавелка още по-зозеста,не е най-хубавия модел де....
Цветът ми е любим до злоупотреба.
Виж целия пост
# 262
Не си е пипал подметката...оправи си крачола, чудо голямо.

И аз съм чела за Кейт, смени ли (скъси) дължината на косата, значи е бременна.
Виж целия пост
# 263
Шарлот обича люто.
Виж целия пост
# 264
Индийски стил дрехи и аксесоари.
Странно, но обиците на Кейт изглеждат като да съ същите от сайта -  груба, грозна евтина имитация.
При всичките скъпоценни камъни, с които може да разполага.
Виж целия пост
# 265
Изобщи не е странно. Нито роклята, нито пакистанския сайт за обици.
Виж целия пост
# 266
Интересна новост в Инстаграма на Кенсингтън. Описанието на днешното събитие, е на два езика- английски и урду, ако не се лъжа. Урду е официалния език в Пакистан. https://www.instagram.com/p/B3HsiQulgp2/?hl=bg
Виж целия пост
# 267
Кейт ми харесва с тоалета си, но наистина е болезнено слаба. Според мен роклята е дълга предвид домакина и събитието.
ММ направо вече си има неин тип "балтон".
За напъна да съдят пресата, ами да я съдят щом ги влече. Ние ще гледаме сеир 😀
Виж целия пост
# 268
Толкова са различни двете двойки  и това е хубаво.  Кейт едва ли ще напълнее гена и е такъв ,но няма спор би и отивал някой друг
килограм.Роклята не е уау но цвета е разкошен.
Виж целия пост
# 269
На мен контраста в цените ми е интересен, но странен.
Рокля, чанта и обувки за около 500-1000 паунда всяка и обици за 6..Някак не ми се връзват,но пък на точно тези на нейните уши изглеждат добре с роклята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия