Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 165 314
  • 4 550
# 270
Летисия от днес. Аз си падам по лъскави материи, но тук съм раздвоена. Май в случая повече ми прилича на пижама, отколкото на елегантен тоалет.



Мегън от днес е свежа и готина.  И нейните обеци не ми харесват. Трябва да кажа, че въобще не харесвам този модел рокли, които носи непрекъснато. Всички ми приличат на шлифери или престилки и  това е! Но те май се превръщат в нейна запазена марка.

Виж целия пост
# 271
Чантата и обувките са носени и преди. Само роклята и обеците са нови.
За Кейт става на въпрос.
То и Меган носи тези престилки с Маноло Бланик, но минава за скромна.
Виж целия пост
# 272
На Летисия полата ми прилича едно към едно с юргана на Меган в една от последните и изяви като бременна.
Само цвета ми допада.
Обувките и чантата ми харесват много.
Виж целия пост
# 273
Книжката за етикета и протокола сме я чели Simple Smile И поведението на Хари е супер неприемливо. Нищо, че е обучаван в тези неща, да си го беше оправил тоя панталон като излезе още, или след като се ръкува.
Уилям и Кейт се подготвят за посещението. И са избрали интересен начин. И всичко е съобразено явно.
Виж целия пост
# 274
Хари и жена му го играят жертви 🙄 искат всички да ги съжаляват... Дам има хора, които харесват Мегън, защото всички я критикуват, това сме го чели много пъти...
И Пиерс много хубаво ги нарежда в Дейлито.
Виж целия пост
# 275
Ех, Пиерс, Пиерс, само ако можеше да спре да си го изкарва на Меган, че му обърнала гръб, когато срещнала Хари, може би нямаше да е толкова жалък 😂
Виж целия пост
# 276
Прочетете първо как ги нарежда глупавите Съсекс 😂.
Всяка дума е точно в десятката.
Като въшка на челото са двамцата 😂😂.
Виж целия пост
# 277
Ех, Пиерс, Пиерс, само ако можеше да спре да си го изкарва на Меган, че му обърнала гръб, когато срещнала Хари, може би нямаше да е толкова жалък 😂

Мъж това не може да го преживее и има да я плюе до пенсия. Grinning
Виж целия пост
# 278
Ех, Пиерс, Пиерс, само ако можеше да спре да си го изкарва на Меган, че му обърнала гръб, когато срещнала Хари, може би нямаше да е толкова жалък 😂
Смей да отблъснеш мъж де.Като започнат да ревнуват и са като разглезено хлапе, на което отказват да му купят поредната играчка...😀 .Горкия 🤧


От днес Мери ще представлява кралицата, когато тя не може.
Явно се готви да се откаже от престола.
Ще има страхотни заместници.
Виж целия пост
# 279
Пак този Пиърс.😂 Очакваше се, де. След Харковото изявление.

Летисия в сатена - разкошна.
Меган с шлифера - добре. Прическата ми харесва.
В бялата рокля, пак добре и червените обеци ми допадат.
Кейт - аксесоарите и обувките са хубави. Роклята е приятна в красив цвят. Предполагам модела е подбран така, че да наподобява пакистанско традиционно облекло в някакъв аспект - коланчето, силуета.
Виж целия пост
# 280
Още одеве прочетах статията на Пиърс Морган. Признавам си, до сега не бях чела негови статии. Това бяха най-напразно пропилените ми минути в живота. Но поне разбрах, че и англичаните си имат своя вариант на Бай Ганьо! Satisfied
Въпиюща простащина, нисък интелект, съчетан с остър и необуздан език, неадекватни изводи, и куца логика.  Сега разбирам откъде хайтърите си черпят вдъхновението и идеите си! И защо е толкова харесван от тях! Smile
Виж целия пост
# 281
Не ми харесва роклята на Кейт, Летисия щеше да изглежда по-добре без якичката .
Виж целия пост
# 282


Мегън от днес е свежа и готина.  И нейните обеци не ми харесват. Трябва да кажа, че въобще не харесвам този модел рокли, които носи непрекъснато. Всички ми приличат на шлифери или престилки и  това е! Но те май се превръщат в нейна запазена марка.



Кошмарна е на тази снимка, с това препасано коланче под бюста.
Виж целия пост
# 283
Днес, за първи път Кейт не ми хареса.На роклята само цвета и е хубав.Иначе, ми е като препасана нощница.
Другата херцогиня и тя е доста зле.Премята едни и същи роклЕта в различен цвят.И, пак ръцете са и, на неправилното място- придидърпва цепката.
Виж целия пост
# 284
Меган е комична. Не може да ходи по равното с високи обувки, но иначе е тръгнала по камъняците с тях.
Добре, че е Хари да подпира...
https://www.instagram.com/p/B3H6ncnAx0-/?hl=bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия