Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 165 348
  • 4 550
# 4 125
Максима на премиeрата на  Galapagos: Hope for the Future, вчера в Амстердам
Виж целия пост
# 4 126
При мен не се зарежда Максима.
Виж целия пост
# 4 127
Вижте тук отваря ли ви снимките на Максима https://www.dailymail.co.uk/femail/article-7623597/Queen-Maxima- … re-Amsterdam.html
Виж целия пост
# 4 128
Не е лоша. И е отслабнала, браво. И косата е прибрана, а не е на чорла - браво!
Виж целия пост
# 4 129
Даже и Вилем-Александър се е вталил.
Онзи ден гледах кръщенето на голямата им дъщеря, ми тя от бебе е едра и дебела, като кървавичка беше. Там ще е големият зор, но не е нормално 16-годишна да е с такива габарити.
Виж целия пост
# 4 130
Те и трите му щерки са му одрали кожата и имат неговата физика,нито една не е наследила финеса и хубостта на майка си
Виж целия пост
# 4 131
Е чак пък да не е нормално, пубертетът е трудна възраст. И двамата родители са едри, нормално е и тя да не е клечка. Нека стане на 20+ и тогава да видим.


Lalla Salma с децата в Ню Йорк

https://www.moroccoworldnews.com/2019/09/283061/princess-lalla-s … an-lalla-khadija/
Виж целия пост
# 4 132
Е чак пък да не е нормално, пубертетът е трудна възраст. И двамата родители са едри, нормално е и тя да не е клечка. Нека стане на 20+ и тогава да видим.
+ 1 Има много юноши, които точно в пубертета се източват.
Средната дъщеря - Алексия, много прилича на Максима и е красавица, според мен поне.
Макси днес не ми харесва с този панталон, но не може да се отрече, че го носи царствено.
Мери и тя с кожена пола:

Страхотна е!
Виж целия пост
# 4 133
На Максима тоалетът е ужасен.
Мери с палтото ми харесва, но без него блузата ми е твърде шарена.
Виж целия пост
# 4 134
Мери да си наметне палтото веднага,какво го е заобличала.
Блузата ми е не,шарена,разпарчотена,буфанеста.
Не харесвам и кожената пола,стои ми евтино,въпреки,че вероятно е ест.кожа.Но аз не харесвам кожени поли по принцип.
Сякаш и тя леко е просветлила косата си,подмладява я.
Пухкавелките на Максима не впечатляват засега,но има време за развити на нещата.
Виж целия пост
# 4 135
Максима на премиeрата на  Galapagos: Hope for the Future, вчера в Амстердам


Максима този път не. Панталона е потресаващ.
Виж целия пост
# 4 136
Хубава снимка на Виктория от 1999г. при посещение във Ватикана
Виж целия пост
# 4 137
Средната дъщеря на Максима и Вилем ми харесва. Тя ми е най-интересна от трите
Виж целия пост
# 4 138
За Максима първо щях да кажа, че ѝ прощавам панталона, защото на първите снимки изглеждаше доста дългокрака, но на последната снимка с отворените обувки- твърдо Не от мен.
Виж целия пост
# 4 139


...Някъде мернАх, че Чарлз ще ходи в Ню Делхи също другия месец. Ако някой има повече инфо за тази визита, моля да пише.

https://twitter.com/RoyalReporter/status/1188699096430862339

13 и 14 ноември сам в Индия. После с Камила ще отидат до Нова Зеландия, след това той сам до Соломоновите острови и Тувалу.

ant, пропуснала съм ти поста с инфото.

Сууууупер. Ще гледаме снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия