Кралски работи и клюки - октомври 2019

  • 165 357
  • 4 550
# 4 035
Но можеш да разбереш за силата на семейните връзки, когато "семейството" ти те продава.
Не мога да разбера в това семейство кой кого продава.Дория си оставя единственото дете при баща му,че било по-близо училището.Детето изкривява историята си,вадейки баща си от нея,за да продаде нова,в коятоизглежда самодостатъчно,самоуспяло и самоиздържащо се.Бащата се дразни от това и продава доказателства на медиите.Сестрите и братята продават своите истории,щото няма само Мегън да печели от нейната.Очаква се да проговори и майчината й рода,вероятно щом излезе племенникът от затвора.
Въобще са едни цветя всичките...
Виж целия пост
# 4 036
Но можеш да разбереш за силата на семейните връзки, когато "семейството" ти те продава.

А за това има ли доказателства? Sunglasses
Виж целия пост
# 4 037
Много са ми странни някои потребителки, които търсят ценността на едната херцогиня само чрез провалите на другата. ММ била златотърсачка, ама и Кейт била същата. Кейт била кобра, ама ММ била простакеса. Дайте да гледаме всяка поотделно, с нейните си провали и успехи, адекватност на поведението и облеклото, отношение към хората наоколо.

Снимки от уикенда:

Виж целия пост
# 4 038
Очаквали са да получат нещо от нея . Когато са разбрали, че няма, решили сами да си осребрят.
Виж целия пост
# 4 039
Но можеш да разбереш за силата на семейните връзки, когато "семейството" ти те продава.

А за това има ли доказателства? Sunglasses

Не, никакви...само слухове са това. Smirk
Виж целия пост
# 4 040
Интересно ми е друго - в нета постоянно излизат папарашки снимки и клипчета на Кеймбриджови направени през свободното им време. В парка с децата, на пазар с децата и т.н. Винаги усмихнати, позитивни дори и на случайните снимки. Защо на Съсексови няма такива снимки? Те не си ли разхождат бебето по парковете, не излизат ли някъде с това дете през свободното си време?
Виж целия пост
# 4 041
Revealed: How Meghan’s Canadian ‘fixer’ is responsible for her and Harry hiring their controversial new £140,000-a-year press chief

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6817873/Meghans-Canad … -press-chief.html

Канадският "fixer" на Мегън Маркъл е уредил назначаването на прес-секретарката на Хари и Мегън за 140 000 паунда на година

Става въпрос за Сара Латъм. Статията е от 16-ти март.

Внимание, думата fixer има няколко значения:

1. Посредник в нечестни сделки
2. Търговец на наркотици
3. Сводник
4. Съветник, нещо като PR

Още една статия за Андерсън:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6817817/Meet-Duchess-Su … confidant-41.html

Цитат
So just who is this 41-year-old Canadian who has become Meghan’s fixer and keeper of her secrets, and how has he managed to cement himself into such a prominent position in the Royal Family?

В горния цитат Андерсън е наречен fixer на Маркъл и пазител на тайните й.



Цитат
Long before Prince Harry came on the scene, Markus was introducing Meghan to all sorts of rich and powerful people.

Цитат
Много преди принц Хари да излезе на сцената, Маркус представяше Меган на всякакви богати и влиятелни хора.

Виж целия пост
# 4 042
Интересно ми е друго - в нета постоянно излизат папарашки снимки и клипчета на Кеймбриджови направени през свободното им време. В парка с децата, на пазар с децата и т.н. Винаги усмихнати, позитивни дори и на случайните снимки. Защо на Съсексови няма такива снимки? Те не си ли разхождат бебето по парковете, не излизат ли някъде с това дете през свободното си време?
Защото Съсексови са привайс, обаче трябва никой да не ги безпокои, защото са застрашени (или нещо подобно) по думите на Хари и трябва да имат охрана. Тези две твърдения са оксиморони..., ама какво значение има, те модернизират.
А Кеймбридж... сто процента си плащат да ги снимат. Нали Кейт е златотърсачка и едва понася Уилям,  че как иначе в естествена среда да е усмихната - кралска кобра такава 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 4 043
Откога "people" се превежда като "мъже"?
Виж целия пост
# 4 044
Откога "people" се превежда като "мъже"?
Mea culpa ... коригирах го.

Виж целия пост
# 4 045
Интересно ми е друго - в нета постоянно излизат папарашки снимки и клипчета на Кеймбриджови направени през свободното им време. В парка с децата, на пазар с децата и т.н. Винаги усмихнати, позитивни дори и на случайните снимки. Защо на Съсексови няма такива снимки? Те не си ли разхождат бебето по парковете, не излизат ли някъде с това дете през свободното си време?
Защото Съсексови са привайс, обаче трябва никой да не ги безпокои, защото са застрашени (или нещо подобно) по думите на Хари и трябва да имат охрана. Тези две твърдения са оксиморони..., ама какво значение има, те модернизират.
А Кеймбридж... сто процента си плащат да ги снимат. Нали Кейт е златотърсачка и едва понася Уилям,  че как иначе в естествена среда да е усмихната - кралска кобра такава 🤣🤣🤣
Да наречеш потомствена аристократка от нейната величина "златотърсачка",е меко казано нелепо.
Златото ги съпътства от ден първи в живота им,при тях изборът е кой точно,от всичките златни левенти,да бъде,а не дали да има злато или да няма..


п.п.Абе Мегън има ужасни крака,като клечки за зъби са..Въобще,фигурата ѝ е една такава..никаква.
Голям задник и неоформена подбедрица.
Да вземе да се поучи от Катето и да се занимае малко по-активно със спорт..Simple Smile


Яяяяя,не откривам топлата вода,то и медиите са го отразили Joy

https://www.google.com/search?q=megun+markel+legs&oq=megun+m … rome&ie=UTF-8

Виж целия пост
# 4 046
Мери днес на представянето на коледната марка, май и тя е с кожена пола.
http://imageupper.com/i/?S1200010010021Z1572264121530
http://imageupper.com/i/?S1200010010041Z1572264121530
http://imageupper.com/i/?S1200010010011Z1572264121530
На първата снимка, краката ѝ изглеждат ужасно.
Виж целия пост
# 4 047
Пси, не е добродушен. Напомни ми някой път да ти разкажа за една ас. Twisted Evil
Този е точно за трона. Mr. Green
Ън, я разкажи малко пикантни клюки, стига сме дъвкали една и съща стара манджа! Grinning

Това не е клюка.
Трябва да знаеш какво е ас, че чак тогава да реша дали да разправям. Потребителката, на която го пиша, знае.Ще разбере какво й разправям. Simple Smile
Виж целия пост
# 4 048
Ели,дай да сърчнем за връзката между Романови и Сакскобургота..
Всичките рояли у Европата са роднини.

ДЕдо Филип е пра-племенник на Императрица Александра (Александра Фьодоровна).
Виж целия пост
# 4 049
Цитат
Да наречеш потомствена аристократка от нейната величина "златотърсачка",е меко казано нелепо.
Не разбрах коя е потомствената аристократка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия