Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 263 674
  • 4 401
# 135
Дупе да му е яко на Бестчо с тая ненормалница, дето му се е паднала за майка. Намирането на снаха ще му е най-малкия проблем Grin
Другата година да го праща във ВУЗ, такъв вундеркинд света не е виждал.
Виж целия пост
# 136
Бест Батиков. ТОЧКА 😂😂😂
Виж целия пост
# 137
Bg mamas   гледам всичко е откраднала с изключение на снимките на детето си явно, ако е нейното.
Нейното дете е най-най-най Grinning горката хич не е на център.
Виж целия пост
# 138
Много ми е симпатична Богданска, една такава непринудена, позитивна, с чувство за хумор, обаче.... Може ли Q&A за бременността и раждането да го почнеш с "ТРЯБВАТ  ви 4-5 шишета, стерилизатор и не знам си ква купешка бебешка вода" 🤦‍♀️
До ден днешен съжалявам, че дадох 70лв за 4 шишета, от които ползвах 1, преко сили 2, за вода или сокче. Големите шишета стоят непокътнати. Поне за стерилизатор не се излъгах.
Можеше да каже," ако НЕ кърмите, ще ви потрябват", ама... Пфх
Виж целия пост
# 139
Тя тази и името на профила откраднала от форума,какво остава за съдържанието.

Тоца сериозно ще си повреди детето, ако продължи с това поведение. Да седне да прочете малко книжки по въпроса. Не знам кой й помпа самочувствието, ама при нея самозаблудата е в някакви крайни стойности.
Виж целия пост
# 140
Е как не сте разбрали, Бестито е ВундерКинг. Нормално дете, даже изостава в сравнение с някои, на неговата възраст, бебето на най-добрата ми приятелка вече обикаляше пейката като се държеше с една ръка. Тоца да се самосезира и да поправи тия пропуски.

Виж целия пост
# 141
Туали, и на мен това ми направи впечатление. И разбирам че е имала проблеми с кърменето, но повече не й се е занимавало да си ги реши, отколкото нещо друго. Щото винаги АМ е по-лесния вариант. Не разбирам защо тия инфлуцки не промотират малко кърменето. Ааа, чакай, щото за него няма спонсори. Друго си е да похвалим някоя помпа, някое шишенце или що не и някое АМ.
Иначе ми е много симпатична Алекс, ама видеото беше........
Виж целия пост
# 142
Като писах по-горе за Буреле и цъкнах на последното и видео да видя какви ги върши.Много ми харесва тази част при нея с готвенето,но тя каза,че по професия си е готвач и по-точно ми хареса това,че беше приготвила за себе си и за детето кутии с хапване за навън.Тя самата каза,че не и е отнело повече от 10мин.Според мен е страхотно,че го прави!

Извинявай, ще може ли видеото?  Благодаря!
Виж целия пост
# 143
На оня с режисираното стори на Пепон  - също му ограничиха коментарите, пък това ми е единственият клип.

Дайте линк, моля ви, аз съм го пропуснала 🙏🏻
Виж целия пост
# 144
Аз предлагам на Тоцка да пусне Бести на матурите за 4ти клас направо, няма кво да се занимава с прохождане, проговаряне и т.н. неща преди това, под нивото му е, опс, й е.
Виж целия пост
# 145
Туали, и на мен това ми направи впечатление. И разбирам че е имала проблеми с кърменето, но повече не й се е занимавало да си ги реши, отколкото нещо друго. Щото винаги АМ е по-лесния вариант. Не разбирам защо тия инфлуцки не промотират малко кърменето. Ааа, чакай, щото за него няма спонсори. Друго си е да похвалим някоя помпа, някое шишенце или що не и някое АМ.
Иначе ми е много симпатична Алекс, ама видеото беше........

Пепе промотираше точно кърменето и я изядоха с парцалите.
Виж целия пост
# 146
Въобще не искам никой да ми промотира нито кърменето, нито храненето с адаптирани млека.
Виж целия пост
# 147
Аз пък искам точно за кърменето  да говорят и за столчетата за кола и коланите.
Виж целия пост
# 148
Ето, Полина говори. И да я похваля - и тя като Коца е пуснала игра с Якобс, но го е тагнала като реклама. Въпреки реакцията й относно форума, към момента се държи най-адекватно и професионално. Само пример могат да вземат от нея.
Виж целия пост
# 149
Въобще не искам никой да ми промотира нито кърменето, нито храненето с адаптирани млека.
Абсолютно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия