Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 263 679
  • 4 401
# 150
Аз нямам против да се говори за кърменето, стига наистина да се цели полза за аудиторията.
На Полина видеото беше добро.

Пепка егати и промотирането направи - да бута бебето под пуловера във всяко видео и стори до втръсване.
Виж целия пост
# 151
Тоца тук ли я преместихме. Ужас просто, тая жена е тотална ненормалница. 😳
Виж целия пост
# 152
Полина засега най-добре монетизира - прави маркетинга на Дундьо, има топ трендс, а скоро ще покаже и серията за коса. Пепе пък има най-много пропуснати ползи, сега някакви тениски ще пуска, ни в клин, ни в ръкав
Виж целия пост
# 153
Въобще не искам никой да ми промотира нито кърменето, нито храненето с адаптирани млека.
Абсолютно!
Аааа защо, аз пък обичам вицовете.
Виж целия пост
# 154
Въобще не искам никой да ми промотира нито кърменето, нито храненето с адаптирани млека.
Абсолютно. Това са лични решения. И едно, и другото ми е mom shaming.
Виж целия пост
# 155
Нещо готино да споделя, не зная дали сте коментирали: Денина Мартин с колекция за дрехи! Тук и тук разказва повече.

Много, много ми допада като замисъл! Самите дрехи също, за разлика от онези пеньоарчета от колаборацията.
Много моя концепция е това, напомнят ми за любимите Веручи. Задължително ще поръчам нещо (цветната рокля или сакото в карамелено-бяло-синьо най-вероятно), утре щели да са онлайн.
Виж целия пост
# 156
На Пепка тениските не трябваше ли в началото на септември да излязат?
Отдавна ги показа...
Виж целия пост
# 157
Хахаххаха, това е сторито на гаджето на Джугани. Като прочетох какво съобщение е получил и си казах: ех, тази Гера
Скрит текст:
Виж целия пост
# 158
Нещо готино да споделя, не зная дали сте коментирали: Денина Мартин с колекция за дрехи! Тук и тук разказва повече.

Много, много ми допада като замисъл! Самите дрехи също, за разлика от онези пеньоарчета от колаборацията.
Много моя концепция е това, напомнят ми за любимите Веручи. Задължително ще поръчам нещо (цветната рокля или сакото в карамелено-бяло-синьо най-вероятно), утре щели да са онлайн.

Много добре структурирани публикации, казващи всичко важно!

Така се пишат блог постове, толкова ми хареса, че даже се събскрайбнах, за да науча, когато излезе колекцията! 😄
Виж целия пост
# 159
Пф, не мога да повярвам какво изгледах. Какво имам в чантата на Валерито. Инфлуенснах се и това ще е следващото ми видео.
Виж целия пост
# 160
На Пепка тениските не трябваше ли в началото на септември да излязат?
Отдавна ги показа...

Любопитно ми е много да ги видя!

От това, което показа в 1 видео, въобще не останах впечатлена.
Кой ще ги носи тези неща? Пак мърч за ученици ли ще е? 😶
Виж целия пост
# 161
Какво нося в дамската си чанта от Валери? - Носи си по две всеки ден.
Виж целия пост
# 162
Скрит текст:
Гера пазарува от детската номерация 😂
Виж целия пост
# 163
Благодаря за новата тема Simple Smile И аз изгледах видеото  на Валери и не спрях да се чудя защо носи по 2 чанти - не може ли просто да си вземе една по-голяма и да си набута очилата и чадъра в нея?!? Ама какво ли разбирам аз, като през 90% от времето съм с раница...

Напоследък преоткрих Хикенщикен - много ми е забавен, особено с видеата за грим Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Зорница с къдривите й момичета рекламира дамски превръзки.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия