Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 263 674
  • 4 401
# 105
Ееее, така ли стана - който не иска Пепе да му е майка, е хейтър...🙄
Виж целия пост
# 106
Не само нашите влогъри нямат коментари, youtube спряха коментарите на повечето влогъри снимащи деца. Мисля че някои с много абонати и снимат децата си, които имат договор с youtube си имат коментари.
Виж целия пост
# 107
За спирането - всички знаем защо са спрени и че е от Ютуб.
Аз коментирам активирането им обратно.
Защото си помяням как Пепе обясняваше, че е това е защита от Ют, но е въпрос на време отново да й пуснат коментарите и скоро ще бъдат активирани, но от тогава мина доста време.

Както и в предния коментар съм написала - не съм наясно как функционира ЮТ и се чудя толкова ли мудно действат при проблем и наистина не са обърнали внимание на желанието й коментарите да бъдат активирани или тя самата не настоява да бъдат върнати.
Виж целия пост
# 108
Винаги като се говори за хейт в тази тема срещу някого, и веднага следва репликата "след толкова хейт аз я последвах". Хубаво де, ние не целим Пепе или някой друг да няма абонати и последователи. Големи хора сме, всеки си преценява какво да прави, защо държите да ни уведомите, че сте ги последвали? Никой няма да ви нападне или пък да ви се възхищава.
Виж целия пост
# 109
Сега погледнах някои канали, които следя и снимат деца. И те нямат коментари.
Виж целия пост
# 110
Пепе,Милена и Живот със синдром на Даун нямат коментари,от тези който аз преглеждам,но например Виолета Буреле и Сладкиша имат коментари,а те също показват децата.Малко е странно защо политиката е различна при всеки.
Виж целия пост
# 111
ДенинаМартин и тя станала дизайнерка и ще продава свои дрешки
https://instagram.com/deninamartincollection?igshid=1mt60jpruoy2x

Стори ми се, че я видях на изложението COPIS в София преди няколко дни. Фокус беше точно принтиране върху текстил.

Доста нисичка, но пък елегантна и нежна.

От темата разбирам, че официално подготвя бранд за дрехи, но още щом я видях на изложението, бях убедена, че нещо се готви.

Тя преди време имаше някаква колаборация и показваше 2 рокли по неин модел?
Виж целия пост
# 112
Хайдее Коци отива да си избира телефон. Мога да си отдъхна. ❤️
Виж целия пост
# 113
Пепе,Милена и Живот със синдром на Даун нямат коментари,от тези който аз преглеждам,но например Виолета Буреле и Сладкиша имат коментари,а те също показват децата.Малко е странно защо политиката е различна при всеки.
Може да е само за големите канали..
Тайна имат ли коментари?

Колекцията на Денина ми харесва,но аз и стила и на обличане харесвах.
Виж целия пост
# 114
Аз се замислих да не би да са тези с над 100К последователи,но Пепе ги направи доста наскоро,а коментарите са деактивирани още през пролетта,ако не и по-рано.Семейството също нямат направени още 100хил.Thinking
Виж целия пост
# 115
На оня с режисираното стори на Пепон  - също му ограничиха коментарите, пък това ми е единственият клип.
Виж целия пост
# 116
Аз се замислих да не би да са тези с над 100К последователи,но Пепе ги направи доста наскоро,а коментарите са деактивирани още през пролетта,ако не и по-рано.Семейството също нямат направени още 100хил.Thinking
Сега погледнах няколко чуждестранни с деца, които следя.Нито един няма коментари.

И аз погледнах няколко, всички нямат, освен SACCONEJOLYs, но те със сигурност са с договор към youtube.
Виж целия пост
# 117
И аз си мислех, че е само за тези с над 100к, но следя едни американци, които имат близо 400к и си имат коментари. Наистина е странен принципът на yt.
Виж целия пост
# 118
Като писах по-горе за Буреле и цъкнах на последното и видео да видя какви ги върши.Много ми харесва тази част при нея с готвенето,но тя каза,че по професия си е готвач и по-точно ми хареса това,че беше приготвила за себе си и за детето кутии с хапване за навън.Тя самата каза,че не и е отнело повече от 10мин.Според мен е страхотно,че го прави!
Виж целия пост
# 119
Пепе,Милена и Живот със синдром на Даун нямат коментари,от тези който аз преглеждам,но например Виолета Буреле и Сладкиша имат коментари,а те също показват децата.Малко е странно защо политиката е различна при всеки.

Според мен, защото са малки канали и още не са ги "хванали", а Сладкиша реално отскоро показва бебе, преди това нямаше такъв контент. Предполагам ги ловят и по някакви ключови думи, които ползват семейните канали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия