Американски колеж - осемнадесета тема

  • 45 903
  • 753
# 240
Каква е продължителността на един изпит? Тинейджърката ми е сърдита и не смея да я попитам Wink
Виж целия пост
# 241
2 астрономически часа (на мен по изключение не са ми сърдити и ми говорят Simple Smile)) ).
Виж целия пост
# 242
2 астрономически часа (на мен по изключение не са ми сърдити и ми говорят Simple Smile)) ).

Аз така и не се наканих да попитам ... Simple Smile
Виж целия пост
# 243
2 астрономически часа (на мен по изключение не са ми сърдити и ми говорят Simple Smile)) ).

Аз така и не се наканих да попитам ... Simple Smile
От днес се зарекох, хич нищо и да не я питам повече Wink Ама аз да съм информирана въпреки това.
Виж целия пост
# 244
Тази година е голямо затишие в темата. Може покрай изпита да се раздвижи малко.
Виж целия пост
# 245
Защото вече всичко е написано Laughing - повече от година следя темата, писала съм си с родители, ходили сме на няколко отворени врати, а ако попитам, предизвестено мога да предположа отговорите на някои от най-активните.
Виж целия пост
# 246
Защото вече всичко е написано Laughing - повече от година следя темата, писала съм си с родители, ходили сме на няколко отворени врати, а ако попитам, предизвестено мога да предположа отговорите на някои от най-активните.

Сега през март ли ще кандидатства детето ти?
Моята госпожица ще се пробва. Но други години по това време темата е пълна с вълнуващи и разпитващи родители, а сега...
Виж целия пост
# 247
Пишем в една и съща седмокласна тема.Hands V
Виж целия пост
# 248
Оф, сори, понеже пиша в няколко теми и ми се слива вече. Вярно, че сме заедно в седмокласната. За Мария знам, че дъщеря й ще кандидатства в АК, но за друг не се сещам да е споменавал. На ПИ ходихте ли?
Виж целия пост
# 249
Освен да залагаме колко ще са кандидатите тази година Simple Smile.

Аз залагам, че ще са с 30-на повече от предходната.
Виж целия пост
# 250
Моята ходи на ПИ в Лого-3. Беше много впечатлена от формата, а аз съм безкрайно доволна и изненадана от резултата. Дано да е правдоподобно с истинския изпит Simple Smile.

За кандидатите: +50 спрямо м.г.
Виж целия пост
# 251
Набор 2006 е по-голям от 2005 и е нормално броят на кандидатите да е по-голям. Ще отида да проверя какви бяха залозите миналата година и добавям +70.
Виж целия пост
# 252
За кандидатите - - 50 от миналата година.

Ема ходи при Хасъмска на ПИ, добре се представи, но и аз имам съмнения доколко е релевентно.
Виж целия пост
# 253
850
Виж целия пост
# 254
Ухаа, Ежко! Вдигна залозите с двеста!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия