Перилни препарати и омекотители – 60

  • 61 102
  • 775
# 720
Мисля че в ДМ го бях виждала и споделяла за мнения.

https://tierraverde.bg/bg-news-details-19.html

Любопитно ми е, но засега се въздържам от експерименти.
Виж целия пост
# 721
Оттам е. Купих го вече Simple Smile ще кажа отзиви после.
Виж целия пост
# 722
Ще чакам, че много ми е любопитно.
Предварително ти благодаря.

ПП А къде е таблицата с праховете от първа страница?
Виж целия пост
# 723
Там си е.
Виж целия пост
# 724
За съжаление при мен я няма. Само символите за пране върху етикетите на текстилните изделия и обясненията им ми се отварят. Таблицата - липсва.
Някой, ако я вижда, да ми я изпрати. Моля!
Виж целия пост
# 725
И аз също като Дидка не виждам снимката, но съм на телефона. Тази със знаците за пране ми се отваря, а таблицата с праховете не.
Купих си новия Коколино сензитив. Влюбих се в аромата от бутилката. Сега чакам пералнята да изпере, та да разбера и на дрехи как ухае.
Редактирам, за да пиша, че и на компютъра ми липсва снимката с таблицата.
Ето го Коколино сензитив. Нежен и ненатрапчив аромат. На мокри дрехи е добре. Ще видим, като изсъхнат. До неделя е на промоция в Кауфланд. За 67 пранета е, а не като на снимката
Скрит текст:
Виж целия пост
# 726
Таблицата с праховете и при мен я няма...

Не знаех, че има ново "бебешко" Коколино...
Ще ми е любопитно да го подуша.
Виж целия пост
# 727
Виж целия пост
# 728
Мнения за този прах. За бебешки дрехи искам да го ползвам основно, но може и за нашите. ОК ли ще е и за цветни такива?
Купих от любопитство - изпира добре, мирише доста слабо, почти никак, като състав съвсем не е окей, скъп е.
За проба да, за постоянно - не.
Виж целия пост
# 729
Мнения за този прах. За бебешки дрехи искам да го ползвам основно, но може и за нашите. ОК ли ще е и за цветни такива?
Купих от любопитство - изпира добре, мирише доста слабо, почти никак, като състав съвсем не е окей, скъп е.
За проба да, за постоянно - не.
Доста лаишки въпрос, но като състав какво имаш предвид -за кожата или за тъканите?
Виж целия пост
# 730
Не си спомням дали сме коментирали за изпиране на петно от нафта, евентуално премахване на миризмата от нафта.
Ако някой се е справял с този проблем, моля да сподели.
Виж целия пост
# 731
Купих си прах за пране Lenor немски за 8.20 лв. от магазинче за алтернативен внос.
Търсих интересна миризма, защото дрехите в офиса не се цапат.
Някой да има впечатления от него?
Виж целия пост
# 732
Купих си прах за пране Lenor немски за 8.20 лв. от магазинче за алтернативен внос.
Търсих интересна миризма, защото дрехите в офиса не се цапат.
Някой да има впечатления от него?
И аз купих Ленор, но гръцки. 40 пранета за 13 лв. Добре изпира и след като изсъхнат дрехите има остатъчен мирис.
Виж целия пост
# 733
Дрехите не се цапат само когато стоят сгънати в гардероба. И тогава не е на сто процента, но все пак...
 Чудя се чорапите като се носят в офиса, и те ли не се цапат ? Хм...интересно...ми то е на сметка, може да ги носите цял месец, без да ги перете........Идеално се получава.....
Виж целия пост
# 734
Тета, 'що се заяждаш?
Едно е цял ден в офис, на чистичко, друго е да ма'аш цял ден навън. Или да си в магазин с прахоляци, миризми и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия