Вторите семейства

  • 20 696
  • 686
# 165
Абе трябва да има мъж от време на време, иначе откъде ще дойде дозата Manspaining.
Виж целия пост
# 166
Много си зла и дребнава, за да си задоволена.....
Виж целия пост
# 167
Не знам кого визираш Кенга, но ако теорията ти за незадоволеността е вярна, разбирам на какво се дължат тоновете ожесточение в постовете ти. Всъщност, дори кьоравите го виждат.
Виж целия пост
# 168
Логичен въпрос: а какво ще правят зареклите се, че няма да има втори брак, ако загубят така важното редовно задоволяване?
Виж целия пост
# 169
Е, какво общо има бракът със задоволяването? То, задоволяването, спокойно може да е и извънбрачно.
Виж целия пост
# 170
По темата: Бившият ми съпруг е свестен мъж, разведохме се интелигентно и си останахме добри приятели. Настоящият също е свестен, вече 10+ години сме заедно. Те всъщност много си приличат като характери, дори по рождени дати - една и съща година, разлика от 3 дни. Вина за развода не съм изпитвала. И двата пъти кандисах на брак след дълго упорстване, аз съм от хората, които не намират много смисъл в тая глупост.

Какво общо има Английската с темата?!
Виж целия пост
# 171
Уиш, стига с този спам. Казах ти, че няма да захапя тази въдица. Това, че не ти се връзвам да ти давам информация, грам не означава автоматично, че лъжа. Инсинуациите ти в тази посока на всяко мое твърдение по никакъв начин не доказва тезите ти по отношение на мен. 1000+ страници твърдеше с маниакална увереност, че съм Сирената. Ето, тя е в темата, питай я тя ли е пускала темите ми. Сега пък лъжа за Английската. Много добре знам как се казва преподавателката по Музика. Жената беше много активна - хор, оркестър, мажоретки... Какво ще докаже цитирането на името й тук? Ами да взема да си потърся бележниците из апартамента в София, да ти снимам и кача по всеки предмет кой ми е преподавал, че да мирасяш 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 172
Жената беше много активна - хор, оркестър, мажоретки... Какво ще докаже цитирането на името й тук? Ами да взема да си потърся бележниците из апартамента в София, да ти снимам и кача по всеки предмет кой ми е преподавал, че да мирасяш 🤣🤣🤣
Жената ли? Я пак? Жената?  hahaha
Виж целия пост
# 173
Е, какво общо има бракът със задоволяването? То, задоволяването, спокойно може да е и извънбрачно.

По-нередовно, рисково и логистично.
Виж целия пост
# 174
ЛГ може и да си измисля обаче вие си казвате истини 😄
то много интересно било тука.
Търси си внимание и компания за свободното време... в реалния живот вероятно й/му е по-трудно ама тук си я /го бива. Признайте си .
Виж целия пост
# 175
Еййй, не съм завършила английската ама и аз ще питам коя е тая учителка, че ми стана интересно.
Виж целия пост
# 176
Уишмастър иска да се похвали, че е учила в английска гимназия - как  не разбирате, или с това се хвали или че имала апартаменти и вече не знае какво да ги прави....Или че палела от половин оборот - все невероятни качества.
Виж целия пост
# 177
По темата: Бившият ми съпруг е свестен мъж, разведохме се интелигентно и си останахме добри приятели. Настоящият също е свестен, вече 10+ години сме заедно. Те всъщност много си приличат като характери, дори по рождени дати - една и съща година, разлика от 3 дни. Вина за развода не съм изпитвала. И двата пъти кандисах на брак след дълго упорстване, аз съм от хората, които не намират много смисъл в тая глупост.

Какво общо има Английската с темата?!

От перспективата на мъж номер 6, има си общи неща между всички. Май ключът не е в приликите, а в разликите 🤣🤣🤣

Номер 1-5 бяха по ред на номерата зъболекар, едър животновъд, строителен предприемач, софтуерен специалист и финансов консултант. Всички те, обаче (без софтуериста), имаха един и същи проблем с мен. "Жената е бизнес дама" беше интересно и повод за гордост само няколко месеца, после почваха опити да ме превръщат в типа жена, която не съм - домакиня. Обичам семейния уют, но не мога да се затворя вкъщи до печката, абсурд. С настоящия, номер 6, такъв проблем нямам. Той ме приема такава, каквато съм, точно както и аз него, което е едно огромно облекчение.
Виж целия пост
# 178
Там е работата, че не е учителКА. Даскалка обърка и пола на учителите си.

Кенга, от какви дреболии се впечатляваш и даже ги намираш за достойни за хвалба. Вдигни си малко критериите.
Виж целия пост
# 179
Ужасен ужас - да я замерваме с камъни ли сега? Разобличен е един фейк профил - ураааа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия