Вторите семейства

  • 20 696
  • 686
# 150
Zon, начинът на живот е много съществен за успешно семейство. Там ако няма съвпадение и напасване, рухват и най-силните чувства с времето.
Права си. Дано си пасваш с твоя мъж. Но имаш и допълнителен фактор детето му, което ти не понасяш, нито то тебе. За това давам много нисък процент шанс да оцелее връзката ти с мъжа ти. А дори и сега, когато детето не с вас, ти се дразниш и ви се месят външни хора от родата. Това няма да престане.

Няма, разбира се. Но ако преди бях в ложите, сега е само фонов шум, и то тих. Откакто детето не е тук е съвсем различно. Чувам какво се случва, но тъй като пряко не ме касае вече се живее спокойно.
Виж целия пост
# 151
Аз пък се сетих за израза "starter husband" и един цитат от някакъв филм, о, той би бил чудесен за моя пръв съпруг.

Също тия дни зачетох статия как след развод или раздяла ако мъжът вземе по-добра жена и заживее по-добре, всички му ръкопляскат, но ако жената си подобри живота, едва ли не трябва да се чувства виновна.

Аз май съм по-скоро от хората, които приемат проба и грешка в брака. Заричането продължава да ми е странно, а в тоя форум периодично се прави преброяване на разведените, така че никой да не се зарича.
Виж целия пост
# 152
Възпитаник съм на Първа английска
Аз също, както вече писах и то съм я завършила малко преди теб. Но виждам, че не можеш да си спомниш нито името на учителката си по музика, нито името на нейтив спикъра, нито дори онази съученичка, която по твое време беше атракцията на гимназията, носейки в училище череши през декември.

Не знам какво общо има лирическото ти отклонение какво си завършила с пуснатата от теб тема, но предполагам, че щом модератор не трие тези твои лирически отклонения, вероятно няма да изтрие и моите въпроси към тях.
Виж целия пост
# 153
Странно мнение за общественото мнение имаш, Сирен. Или си в доста кофти среда. Усеща се потискано чувство за вина и опит да се освободиш от него. Аз пък си мисля, че извън нормалните клюкарски залитания според нивото на обкръжаващите, извън много тесен кръг хора, на останалите изобщо не им пука за нашия живот. Всички толкова са вторачени в своя пъп или в лицето в селфи обектива, че останалите за тях дори не са и фон.
Виж целия пост
# 154
В момента специфично визирам общественото мнение в Туитър относно Майли Сайръс, която много бързо сменяла гаджетата.

А иначе аз лично съм в приятно безлична среда, на която не й пука за мен, но за други хора мнението на другите може да е въпрос на загуба на социална подкрепа и отхвърляне, тоест въпрос на оцеляване.
Виж целия пост
# 155
Скрит текст:
Аз пък се сетих за израза "starter husband" и един цитат от някакъв филм, о, той би бил чудесен за моя пръв съпруг.
Също тия дни зачетох статия как след развод или раздяла ако мъжът вземе по-добра жена и заживее по-добре, всички му ръкопляскат, но ако жената си подобри живота, едва ли не трябва да се чувства виновна.

Скрит текст:
Аз май съм по-скоро от хората, които приемат проба и грешка в брака. Заричането продължава да ми е странно, а в тоя форум периодично се прави преброяване на разведените, така че никой да не се зарича.
Аз пък недоумявам какво значи по- добра жена. По характер ли, сговорчива, или зависима ?
Нали всеки, веднъж опарен, търси по- доброто, или поне по- качественото. Как ли пък няма да съм виновна, че новият ми мъж е по- добър в пъти от предния ? При нас лично , всеки си намери задоволяване на собствените потребности ,  тоова ме успокои, че просто не сме били един за друг в първия ми брак. Аз се чудех коя ще го "вземе" моя, па то имало . Не зная дали е по-добра от мен, но определено е послушна, обожествява го , без образование е и е напълно зависима от парите му и решенията му. Които , и 15 години по-късно, продължават да бъдат калпави. Чудя и се как го търпи, а тя дори го обича Joy
Виж целия пост
# 156
За всеки влак си има пътници, но това с по-добрия втори е въпрос само на гледна точка, а понякога е въпрос на време.

Сирена, защо сравняваш Майли с простосмъртните? Теб и мен някой обсъжда ли ни в Туитър?
Виж целия пост
# 157
В момента специфично визирам общественото мнение в Туитър относно Майли Сайръс, която много бързо сменяла гаджетата.

Да нямаш впредвид Тейлър Суифт. Тя и песен си написа за това. Майли си заряза съпруга, който й изневеряваше, за една жена и тази жена я заряза нея. Та, не сменя тя. Нея я сменят.
Виж целия пост
# 158
В момента специфично визирам общественото мнение в Туитър относно Майли Сайръс, която много бързо сменяла гаджетата.

А иначе аз лично съм в приятно безлична среда, на която не й пука за мен, но за други хора мнението на другите може да е въпрос на загуба на социална подкрепа и отхвърляне, тоест въпрос на оцеляване.

При мъжа ми е именно така. Като каже "какво ще кажат хората" червата ми се обръщат. Но не мога да му се сърдя за 40 години възпитание в определени порядки, нереалистично е.
Виж целия пост
# 159
Аз за Били Айлиш чух, че много ги сменяла, не я е срам.
Виж целия пост
# 160
E не е като да не е имало обсъждане поне в БГ Мама.
Виж целия пост
# 161
Богатите също плачат, Сирен.
Виж целия пост
# 162
Даскалка, а ти защо излъга, че си учила в 1 АЕГ? И само за това ли излъга?

Всъщност, не разбрах защо ти беше да пускаш тази лъжа, при условие, че тя няма нищо общо с темата ти. Защо спамиш собствената си тема?
Виж целия пост
# 163
Ох, егати досадата, мъж нямаш ли.....
Виж целия пост
# 164
Защо? Мъж ли ти трябва, че питаш? Няма да ти се навие, не се напъвай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия