Вторите семейства

  • 20 697
  • 686
# 180
Ужасен ужас - да я замерваме с камъни ли сега? Разобличен е един фейк профил - ураааа....

Уиш не може да преживее, че след толкова теми не може да ме индетифицира коя съм в реалния живот. Затова и пуска разни кукички, дано се излъжа да се издам. Самата тя, доколкото чувам, има навика да вади самоличността на потребителки наяве, макар да й се е случвало и това, в което набеждава нон-стоп мен - писане от друг ник, което е било в даден момент разкрито.

Не й се връзвай, идеята е заради спам и заяждане да затворят и тази тема.
Виж целия пост
# 181
Можеш да ги изненадаш и да им развалиш кефа като помолиш да се заключи темата. Така ще бъдат принудени да общуват с мъжете си - я пантоф, а ракия....Ще ги заболи, вЕрвай ми...
Виж целия пост
# 182
Да си призная и аз не ги помня учителите ми от гимназията. Пола им помня ама до там. Една единствена я помня освен класната, но тя толкова зле се справяше с немския, че всички й викахме Her.

Даскалке, как виждаш "бизнес дама" с майка. Детегледачки ли ще викаш или заместителки домакини. Хубаво е, че сегашният клонинг на предишните те приема такава, каквато си, но децата имат нужда от майка, не от дама, ако се сещаш.
Виж целия пост
# 183
И аз съм завършила въпросната гимназия, но и животът ми да зависи от това, не мога да си спомня кой ни е бил по музика. Най-ясно помня Нели Младенова, “шефката”, която ни водеше по едно време (10? 11? клас) английския, и Слава Иванова, ако не й бъркам фамилията, по литература. Останалите са ми фон. Голям праз.

Много ми допада животновъд. Навремето мечтаех за фермер, и как ще съм обградена с животни от сутрин до вечер, и ще яздя по цял ден.
Виж целия пост
# 184
То хубаво, Кенга, ама в темата на Магама ме споменаваха на всяка страница, съвестно ми стана да отсъствам 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 185
Там е работата, че не е учителКА. Даскалка обърка и пола на учителите си.
Ти пък каква си дребнава Smirk това са подробности.
Един от учителите от гимназията, която завърши дъщеря ми си смени пола, той стана тя. Учениците са го приели нормално.
Виж целия пост
# 186

Уиш не може да преживее, че след толкова теми не може да ме индетифицира коя съм в реалния живот.
На никого не му дреме коя или кой си ти в реалния живот. Факт е обаче, че излъга, че си учила в 1 АЕГ. А след като си излъгала за това, за какво още излъга в темите си?
Виж целия пост
# 187
Таис, как така първия ти мъж бил много свестен и как интелигентно сте се развели, пък тук сме чели как те е пребивал?
 В темите на Даскалка нямаше едно вярно нещо , някои детективи се ровят как се казвали черешовите момичета.. Ша пучина от смех.....
Що не си направите тема за английската гимназия и там да се надлъгвате и надхвалвате!
Виж целия пост
# 188
Таис, как така първия ти мъж бил много свестен и как интелигентно сте се развели, пък тук сме чели как те е пребивал?
Не си чела внимателно. Таис не е пребивана от първия си мъж. А ти защо се вълнуваш толкова от нея?

Виж целия пост
# 189
Таис, как така първия ти мъж бил много свестен и как интелигентно сте се развели, пък тук сме чели как те е пребивал?
Цъ, не той. Бях го зарязала заради едно мафиотче, с който беше иху аху до един момент. После бой, единичен, и си събрах багажа. Първият ме прие обратно, той е пич.

Уиш, да. Това също няма общо с темата.
Виж целия пост
# 190
Даскалка, с добро ли те споменаваха, че си отвори нова тема.
Виж целия пост
# 191
Да си призная и аз не ги помня учителите ми от гимназията. Пола им помня ама до там. Една единствена я помня освен класната, но тя толкова зле се справяше с немския, че всички й викахме Her.

Даскалке, как виждаш "бизнес дама" с майка. Детегледачки ли ще викаш или заместителки домакини. Хубаво е, че сегашният клонинг на предишните те приема такава, каквато си, но децата имат нужда от майка, не от дама, ако се сещаш.

За малкия ползвахме детегледачка, която напълно ме удовлетворява. Бачка сериозно, точна е, дискретна (особено важно в провинцията), не е и скъпа. При пътувания в чужбина ще го/я/ги поема майка ми. Иначе ще си се гледаме основно с мое участие, не съм отлагала толкова години, за да ми гледат други хора децата.
Виж целия пост
# 192

Уиш не може да преживее, че след толкова теми не може да ме индетифицира коя съм в реалния живот.
На никого не му дреме коя или кой си ти в реалния живот. Факт е обаче, че излъга, че си учила в 1 АЕГ. А след като си излъгала за това, за какво още излъга в темите си?

Какво ще ми дадеш за сниман бележник 🤣🤣🤣. Все един ще намеря из апартамента на нашите.
Виж целия пост
# 193
Значи аз не съм разбрала и се извинявам за грешката. Доста се учудих наистина...
Уишката, ти адвокат ли си на Таис?
Виж целия пост
# 194
Да де, но нали се сещаш, че тия деца ще искат мама да им сготви, мама да им почисти, мама да ги изпере. Това са все домакински неща, които ако не си се научила до сега заради мъжете, то заради децата поне...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия