Вторите семейства

  • 20 697
  • 686
# 210
Ми аз съм завършила "Ломоносов"Joy
И не помня ама почти никой преподавател.
Вие тука и череши сте си давали, ега и баровците
Виж целия пост
# 211
Кенга, моля те, сложи малко чесънче към тази идилия, че не мога повече Grinning
Виж целия пост
# 212
От варненската френска ли? Кажи си набора да те разнищя.
Виж целия пост
# 213
Къде прочете за черешите, Таис? Тях отдавна ги изтриха.
Виж целия пост
# 214
Не около, а точно нейният набор, 78 Simple Smile

Елит друг път.

И аз съм на бира. Домашните спят, а на мен ми раздрусаха нервите днес в офиса и чакам да се кротна.

Темата е познай съученичката си Joy
Виж целия пост
# 215
Аз съм 70 набор. Как позна за Варненската?
Темата просто изкърти всички мивки...
Таис, много е просташко да пиеш бира - никаква дама не си. Аз поне пия бяло вино -а бе още не го пия, защото трябва да отида и да го купя първо и вие ми пречите...
Виж целия пост
# 216
Къде прочете за черешите, Таис? Тях отдавна ги изтриха.
Аз следя, ама от телефон не пиша.
Като захапя тема и си я обхващам в цялост.

Айде де, Таис, да свалите тука маските. Поне шоу да стане. То се видя, че с вторите семейства не върви лафа.
Виж целия пост
# 217
Аз съм набор '82 и бях чавдарче около 1 месец и 9 дни, до ноември 1989. Даскалката стигнала ли е изобщо до пионерче?

Иначе сагата на Даскалката ми е малко като геймафтронс, нещо, което не си заслужава да се следи.

Сирен, ти си набор на сестра ми, вие наистина добутахте само до чавдарчета.

Да помогна със сметките. 78ми набор съм, първи клас почнах на 6 години, 84/85 учебна година. Оттам нататък смятай докъде съм стигнала 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 218
Оф, само аз съм от Оная оригинална английска, в която си режем вените и правим тайни ритуали на свещи. Стига сте се драпали.

В последните пет години забелязвам тревожни тенденции и възникването на изключително отвратна каста tech bros. Завършили програмизъм, сложили едни къси бермудки като деца от трета група, че и на тротинетки. Ужас. Добре че вече приключих, да му мислят тия, дето ще берат от по-новите реколти айти специалисти.

Някой няма ли да се изхвали примерно с шестцифрен ICQ номер?
Виж целия пост
# 219
Аз съм 70 набор. Как позна за Варненската?


Кажи сега името на съученичка, която има леля във Франция и притежава много известен фризьорски салон във Варна. Мм? Още трима съм ти приготвила включително и един голям красавец, когото всички смятаме за гей, но карай.
Виж целия пост
# 220
Къде отидохте 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 221
Къде отидохте 🤣🤣🤣
Точно там, където ти тласна темата, след като излъга, че си учила в 1 АЕГ.
Виж целия пост
# 222
Където ни закара, там отидохме.
Виж целия пост
# 223
Къде отидохте 🤣🤣🤣
Точно там, където ти тласна темата, след като излъга, че си учила в 1 АЕГ.
Уиш, защо мислиш, че не е учила там ? Заради пола на учителя по пеене ли ?
Ми вие колко заплахи и отправихте в нейните теми, нормално е жената да запазва анонимност.
И аз да бях...
Виж целия пост
# 224
Красимира Съботинова -прякор Красе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия