КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 190
  • 763
# 465
Сега вече се колебая....
Какво толкова се колебаете, все пак са 30 лв., не са чак толкова скъпи. Или ще Ви харесат, или не, трети вариант няма.
За всяко нещо винаги мненията са противоположни. Взимаш и пробваш и това е, няма друг начин да разбереш дали ще си ок.
Какво толкова се колебая ли.... Ами все пак парите не ги бера по дърветата, 30 лв са си 30 лв и са си пари
 А иначе за хром Силистра може ли линк към сайта да разгледам!?
Виж целия пост
# 466
http://www.chrom.bg/products/7/%D0%A2%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%80%D0%B8
Тук и цените спрямо качеството са различни.
Виж целия пост
# 467
Съгласна съм, че са си пари, но са никакви пари за комплект тенджери, все пак.
Исках да кажа, че по разнопосочните мнения няма да се ориентирате, а най- добре ще е да ги пробвате, вместо само да ги мислите, а после да ви е яд, че не сте ги купила.
Не вярвам някой да бере парите си по дърветата и изобщо не съм имала това в предвид, но това е друга тема.
Всеки да си интерпретира нещата както иска.
Виж целия пост
# 468
+1 за Хром Силистра.
Иначе влизам да кажа, че външната батерия се оказа доста сполучлива. Зарежда се за около 6-8 часа, вчера зареди два телефона едновременно без проблем за сравнително кратко време. Като за 20 лв. е идеална. Има светлинна индикация за оставащия заряд.
Виж целия пост
# 469
Сега вече се колебая....
Имах ги, подари ми ги свекървата. Залепва всяко ядене в тях, изхвърлих комплекта. Каквито са им парите, такова им е и качеството - никакво. Тенджери не се купуват всеки ден, така че не си заслужава покупката.
Виж целия пост
# 470
Как са стъклените кутии?
Виж целия пост
# 471
Кутиите са хубави.

Тенжерите не. По-добре 1 хубава тенжера, отколкото комплект боклучеви.
Виж целия пост
# 472
Как са стъклените кутии?

Супер са, какво да им е, много удобни за съхранение в хладилник и после директно претопляне в МВ.
А другите тенджери все пак стават ли за индукция?
Виж целия пост
# 473
+1 за Хром Силистра.
Иначе влизам да кажа, че външната батерия се оказа доста сполучлива. Зарежда се за около 6-8 часа, вчера зареди два телефона едновременно без проблем за сравнително кратко време. Като за 20 лв. е идеална. Има светлинна индикация за оставащия заряд.
Засякохте ли колко часа и за какъв капацитет батерия на телефона иде реч. Пример 4000 мАх се зарежда за 1.5 до 2 часа при бър заряд. Щом вас ви устройва е хубаво но ... Някой ще се подведе и ще виси 4-5 часа защото е с 4000 мАх или по-голяма батерия, а тези със сигурност нямат технология за бърз заряд.
Виж целия пост
# 474
Как са стъклените кутии?
Удобни са като размер, нося обяд в тях в офиса, не съм пробвала дали се разливат.
Хамина вкусен ли е, ножа и поставката вътре как са?
Виж целия пост
# 475
netman71 телефон с батерия 3000 mAh за около 1.5-2 часа от 6% до 100%. И да не е указано, че има бързо зареждане, но се държи прилично.
Мога да направя тест и с телефон с 4000 mAh Simple Smile
Виж целия пост
# 476
netman71 телефон с батерия 3000 mAh за около 1.5-2 часа от 6% до 100%. И да не е указано, че има бързо зареждане, но се държи прилично.
Мога да направя тест и с телефон с 4000 mAh Simple Smile
Благодаря не е нужно. Наистина добро постижение за батерия от този ценови клас. Да я ползвате със здраве!
Виж целия пост
# 477
Сиренето Лакрима 2 за 1 от предната седмица е ужаасно. Има вкус на гауда. Нищо общо с бяло саламурено сирене. Все се заричам сирене от промоции да не купувам, но все се изкушавам.
Виж целия пост
# 478
Дами, какво е положението с каните и кафе машината тази седмица - струва ли си. ММ иска 2 кани да вземем , а аз искам машината за свеки, че от една година все й купуваме...Днес минах през люлинския Кауфланд и никъде не видях кани, не намерих и някой да ми отговори адекватно.
Виж целия пост
# 479
Дами, какво е положението с каните и кафе машината тази седмица - струва ли си. ММ иска 2 кани да вземем , а аз искам машината за свеки, че от една година все й купуваме...Днес минах през люлинския Кауфланд и никъде не видях кани, не намерих и някой да ми отговори адекватно.
Взех кафе машината вчера. Не е "УААУУ" , но става. Правих кафе тази сутрин с "Нова Бразилия", не става голям каймак. Ще пробвам с "Лаваца" следващия път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия