КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 190
  • 763
# 450
За тези става въпрос
Виж целия пост
# 451
Ааа, не, аз питах за тези от лят алуминий, черните
Виж целия пост
# 452
Ще чакам до четвъртък отзиви..... А на коя фирма са тези за които питам аз?
Виж целия пост
# 453
Смених я. Дано другата работи. Исках да я пробват,но ми отказаха под предлог,че трябвало първо да се заредят.
Виж целия пост
# 454
Здравейте, много се чудя на прахосмукачката - робот.... някой да я е пробвал??? Не видях отзиви за нея??!!
Аз си я взех на миналата промоция и съм доволна, чисти доста добре Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Тези приличат на моята, която обаче е купувана отделно. За мен не стават. Всички по силни удари се виждат като вдлъбнатини и едната дръжка се счупи доста бързо. Ползвам я да варя месо за кучето Joy иначе да я бях хвърлила до сега.
Виж целия пост
# 456
Здравейте, много се чудя на прахосмукачката - робот.... някой да я е пробвал??? Не видях отзиви за нея??!!
Аз си я взех на миналата промоция и съм доволна, чисти доста добре Simple Smile

Благодаря! Ще я помисля още малко bouquet
При нас няма интерес доколкото видях снощи....
Виж целия пост
# 457
Точно тези имам аз и съм много доволна както писах няколко коментара по назад , не съм ги блъскала в други предмети и ръбове и не мога да изкажа мнение като дамата по горе че от най малкото и се вдлъбват . Имам ги от 3 месеца и ппстоянно ги ползвам , а баба ми има същия комплект от близо година и нагоре също е доволна и всекидневно ги ползва та за това и аз си взех

Виж целия пост
# 458
Сега вече се колебая....
Виж целия пост
# 459
Един минус и от мен, аз също не ги харесвам, нямат нищо общо с хубавите масивни стоманени тенджери. Още като я хванеш и си личи, че е от евтина тенекия.
Виж целия пост
# 460
Точно от Кауфланд се връщам и специално ги погледнах. Същите са като моята. Не бих си купила пак
Виж целия пост
# 461
Сега вече се колебая....

Имам ги от стара промоция , за цената си са доста добри , не залепват , лесно се почистват . Не съм ги удряла и не знам как ще е , но определено не са масивни тенджери , то като ги пипнеш си личи .
Виж целия пост
# 462
Няма начин на тази цена тенджерите да са нещо особено.
Бих препоръчала на Хром - Силистра, но са по-скъпи.

Виж целия пост
# 463
Сега вече се колебая....
Какво толкова се колебаете, все пак са 30 лв., не са чак толкова скъпи. Или ще Ви харесат, или не, трети вариант няма.
За всяко нещо винаги мненията са противоположни. Взимаш и пробваш и това е, няма друг начин да разбереш дали ще си ок.
Виж целия пост
# 464
Няма начин на тази цена тенджерите да са нещо особено.
Бих препоръчала на Хром - Силистра, но са по-скъпи.


Преди няколко години подмених почти всичко с Хром Силистра. Многооо съм доволна!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия