КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 190
  • 763
# 495
Добро утро! Кафе Нова Бразилия, не знам вие какъв каймак искате, но за мен този е задоволяващ...
Това е пяна ,не е каймак.Научете веднъж завинаги ,че нискобюджетни машини с крема диск не правят каймак ,а просто пяна ! За "кафе" от рода на Нова Бразилия ,няма да коментирам....това не е кафе Hands Minus1
Виж целия пост
# 496
😨😨😨

Вярно ли? Не мисля че си права.
Пяна друг път...
Виж целия пост
# 497
Добро утро! Кафе Нова Бразилия, не знам вие какъв каймак искате, но за мен този е задоволяващ...
Това е пяна ,не е каймак.Научете веднъж завинаги ,че нискобюджетни машини с крема диск не правят каймак ,а просто пяна ! За "кафе" от рода на Нова Бразилия ,няма да коментирам....това не е кафе Hands Minus1
А може ли тона да не е толкова назидателрн?
Виж целия пост
# 498
За мен лично Нова Бразилия си е хубаво кафе , казвам го като човек пробвал какви ли не сортове но си оставам ползвател на Нова Бразилия . А колкото до кафе машината според мен за тая цена си прави доволно и каймак и пяна . Излишно е толкова много злоба рано сутрин ....

Добро утро! Кафе Нова Бразилия, не знам вие какъв каймак искате, но за мен този е задоволяващ...
Това е пяна ,не е каймак.Научете веднъж завинаги ,че нискобюджетни машини с крема диск не правят каймак ,а просто пяна ! За "кафе" от рода на Нова Бразилия ,няма да коментирам....това не е кафе Hands Minus1
Виж целия пост
# 499
Мъжът ми обича да пие кафе, но аз предпочитам лека кофеинова напитка.
Той пие по няколко кафета, така че сутрин не му пречи да кара с мен на НЕ кафе(Нова Бразилия)! Приятна събота на всички Coffee
Виж целия пост
# 500
Каква пяна?! Това да не е бира. 🤣
Точно каймак си е. Нашата машина не е такава,но прави почти същата “пяна”. Каймакът си остава по чашата и едва отмивам,ако засъхне.
Нова бразилия взимаме някой път,ако останем без кафе и няма друго. Става,не е чак много зле.
Виж целия пост
# 501
Аз също харесвам Нова бразилия , дори повече от много прехвалени марки. Това е каймак да, в повечето заведения въобще даже и каймак няма кафето. За парите си е супер тази кафемашина, имаме на друга марка с различни копчета просто иначе е същата и съм много доволна. И по-малко злоба, все пак сме хора и имаме различни мнения Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Благодаря за мненията за стъклените кутии!
Да се върна на тенджерите, ще кажа само че тънките не са хубави и
Скрит текст:
че миналата година по това време си взех 2 дебели, тежки тенджери от alleop (Sapir) за по около 20-ина лева, намалени от 30+. За сега оплаквания нямам, харесват си ми. Не знам дали всеки ден, но през ден със сигурност, ми изпращат кодове за отстъпки. Достатъчно е, човек да следи сайта известно време и може да си купи прилични тенджери на прилични цени.
Виж целия пост
# 503
Освен основната брошура, има и допълнителна коледна - играчки, украса, лакомства.
Виж целия пост
# 504
Добро утро! Кафе Нова Бразилия, не знам вие какъв каймак искате, но за мен този е задоволяващ...
От много време и се каня  и ще ме навиете да си взема.Обаче си купих прахосмукачката на Филипс и ще я похваля,доволна съм ,обира космите от котката и кучето.
Виж целия пост
# 505
Коледни играчки и лампички накупих миналата година на 31 .12 за тази година хихи лампичките който са в брошурата на 17.99 взех за 1.50 ,а маркучите който са на 24.99 взех за 1.99, а колко играчки за елхата накупих по 0.99 голяма кутия 24 бр играчки в кутия и едни свещички който светят за 1.99 общо взето съм готова за елхата за без пари хихи
Виж целия пост
# 506
течност за чистачки 5 литра за 40 стотинки ,проверете в местните кауфланди
Виж целия пост
# 507
Мнение?
Виж целия пост
# 508
За възглавницата на Тед никой нищо не каза, значии! Чудя се да ходя ли да я купя.
Следващата седмица ще си купя ориз Крина, фурми, домати, моркови, топчета Бреф и дезодорант Адидас за малката.
Виж целия пост
# 509
Коледни играчки и лампички накупих миналата година на 31 .12 за тази година хихи лампичките който са в брошурата на 17.99 взех за 1.50 ,а маркучите който са на 24.99 взех за 1.99, а колко играчки за елхата накупих по 0.99 голяма кутия 24 бр играчки в кутия и едни свещички който светят за 1.99 общо взето съм готова за елхата за без пари хихи
Ako знаеш как завиждам за маркучите, че дворните са за смяна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия