КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 190
  • 763
# 540
Аз преди малко си взех от фурмите, но не са в кутия, в плик са. Нямат добавена захар, само фурми и растително масло пише.
Виж целия пост
# 541
Благодаря, Hrisi. Няма да ходя тогава. Растителното масло също не ме устройва.
Виж целия пост
# 542
Благодаря, Hrisi. Няма да ходя тогава. Растителното масло също не ме устройва.

Не знам къде е това масло, аз съм купувала много пъти, не съм забелязала олио по тях.
Виж целия пост
# 543
Харесаха ни фурмите на нас.
Ще си взема още.
Виж целия пост
# 544
Ох,  обличам се сега и отивам да си купя. Ако ми мазнеят,  ще ги измия с топла вода. Много обичам фурми.
Виж целия пост
# 545
Ужасни са тези фурми, като захаросани са. Нямате ли пазари, други магазини, да си купите от онези в кутия?!
Виж целия пост
# 546
Вкус другар няма...
На теб са ти ужасни, на мен ми харесват.
Ще си взема и от тези в кутия, щом казваш, че са по-хубави. В плод зеленчука до нас зареждат от тези в кутиите, но не съм взимала досега от тях.
За 40 пранета е Ленорът, за който попитах.
Виж целия пост
# 547
Благодаря, Hrisi. Няма да ходя тогава. Растителното масло също не ме устройва.

Не знам къде е това масло, аз съм купувала много пъти, не съм забелязала олио по тях.

Ха. Олиото е скъпо. Палма ще е...
Виж целия пост
# 548
Ми, тези в кутия са меки, сочни, сладки. Топят се в устата. И по-добре да не почвам да ям, че... нямам спирка.
Виж целия пост
# 549
Някой купи ли количката за кукли? Как е качеството?
Виж целия пост
# 550
Някой купи ли количката за кукли? Как е качеството?

Тази количка ми беше детската мечта! Heart Eyes
Виж целия пост
# 551
Някой купи ли количката за кукли? Как е качеството?
Аз купих от Джъмбо, и по добре, защото така си стои. Бутаме само чуждите колички.  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 552
Ужасни са тези фурми, като захаросани са. Нямате ли пазари, други магазини, да си купите от онези в кутия?!
Ами, ужасни са, ама аз, както писах си ги купувам и си ги слагам в мъфини. За ядене си купувам от иранските, в кутиите. И аз нямам спирка с тях, но много ми се мажат по ножа и не мога да ги нарежа на дребно, за това ползвам тези без костилка.
И да, имат и някаква мазнина. Ми, те и стафидите имат.
Виж целия пост
# 553
Знам за теб, Вики, от миналата година помня Simple Smile.
Виж целия пост
# 554
Бисквитите в кутия как са? Мисля да купя, че една такава кутия струва 4-5 лв ама без бисквити Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия