КАУФЛАНД - тема 38

  • 61 189
  • 763
# 630
Купихме за щерката коледния комплект Милка с чаша. Не ме кефи изборът на картинки по чашите, ама каквото такова. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 631
Аз издирвах поставката за хартия 3в1 и накрая хванах една служителка да ми я намери, защото аз не я намирах. И тя не успя Joy Каза че от хубавите и евтини неща им пращали по три бройки. Не че 20лв за стойка е евтино за мен, ама... Яд ме е сега, че не минах вчера, но в понеделник винаги е лудница и исках да си я спестя.
Виж целия пост
# 632
Брадли , и днес няма Лаваца и Duck , но поне бяха заредили комплектите на Dove -до кога ще ги има обаче , не се знае.

Благодаря
Нямаше и на Т. Каблешков

Може би по грешка са ги сложили
Виж целия пост
# 633
От поставката за хартии 3 в 1 вчера в Овча купел имаше преди обяд над 10 кутии , но днес не погледнах, съжалявам!Според мен , ако я намерите си заслужава, погледнах я вчера и доста добре са я изкопирали от тази на LEIFHEIT , която имам от над 15 години.
Виж целия пост
# 634
Къде я гледате таз поставка за хартия, в брошурата нищо не виждам.

П.С. видях я, но я няма в брошурата за нашия град.
Виж целия пост
# 635
Аз издирвах поставката за хартия 3в1 и накрая хванах една служителка да ми я намери, защото аз не я намирах. И тя не успя Joy Каза че от хубавите и евтини неща им пращали по три бройки. Не че 20лв за стойка е евтино за мен, ама... Яд ме е сега, че не минах вчера, но в понеделник винаги е луднии исках да си я спестя.
Не се ядосвай, сигурно не са били много хубави. Например не може да се слага голяма ролка хартия. Отделно май и за дългото фолио е къса тази поставка. Така че....
И на мене ми се искаше да я видя, можеше и да са коригирали тези ндостатъци, но забравих. Залисах се по намалените коледни звезди, които щяха да увехнат за 2-3 дни и краставиците също ми отнеха от времето, от тях също се отказах, лимоните мирисах един по един и взех три, един нар  и купих разни други неща, не на промоция.
Виж целия пост
# 636
Ама, кога ще пуснат истински лимони? Тез горчивите, миришещи на лекарство не им ги искам. Райските ябълки дребни, нагнили... Да си си ядат. Лук в чували няма. Въобще... Да не отиде човек след работа да пазарува
Виж целия пост
# 637
Последните месеци плодовете и зеленчуците са им много зле първите дни на промоция...към четвъртък-петък изнасят по-свежи. Аз исках мандарини днес, но не ми харесаха на вид изобщо.
Виж целия пост
# 638
Ама, кога ще пуснат истински лимони? Тез горчивите, миришещи на лекарство не им ги искам. Райските ябълки дребни, нагнили... Да си си ядат. Лук в чували няма. Въобще... Да не отиде човек след работа да пазарува
Не съжалявайте за лука,при нас беше дребен и покълнал...Е, взех си един чувал,че си го хапваме .
Виж целия пост
# 639
Ама, кога ще пуснат истински лимони? Тез горчивите, миришещи на лекарство не им ги искам. Райските ябълки дребни, нагнили... Да си си ядат. Лук в чували няма. Въобще... Да не отиде човек след работа да пазарува

Райски ябълки вземам от Лидл. Като ги намалят на 69ст са идеални. Миналата седмица купих доста, бяха зелени, но за няколко дни узряха.
Виж целия пост
# 640
Къде и как ги съхраняваш, за да узреят, на топло ли? Даже търсих из интернет има ли трик за бързото им узряване. Аз взех и от Лидл, и от Била - още ги чакам, твърди са. Предишните чаках сигурно месец Smiley , омекнаха и станаха наистина "райски".
Виж целия пост
# 641
Бях купила и банани и ги държах заедно. Аз не ги чакам да омекнат. Като омекнат стават на каша, а тези са друг сорт, не като онези от едно време. Те и зелени стават за ядене, но не са толкова сладки.
Виж целия пост
# 642
Къде има от тези които се ядат твърди? Има доста видове райски ябълки, но малко са без танин, аз така и не се научих да ги различавам, а ги обожавам.
Виж целия пост
# 643
Как разбираш дали са зрели или зелени като са твърди?
Виж целия пост
# 644
Ама, кога ще пуснат истински лимони? Тез горчивите, миришещи на лекарство не им ги искам. Райските ябълки дребни, нагнили... Да си си ядат. Лук в чували няма. Въобще... Да не отиде човек след работа да пазарува
Райски ябълки вземам от Лидл. Като ги намалят на 69ст са идеални. Миналата седмица купих доста, бяха зелени, но за няколко дни узряха.
И аз си бях взела преди, като бяха намалени, но оня ден направо забравих.
До ябълки ги държа аз. Но не дълго - ден-два. И кивито така, че понякога е направо като камъни твърдо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия