СЕПТЕМВРИЙЧЕТА 2019г. - тема 1

  • 26 206
  • 746
# 345
Мери, няма да се отбие ако пие от шише.
А да ви питам вашите бебета смучат ли си палците, аз не давам биберон, обаче Бебчо си смуче палеца...
Виж целия пост
# 346
Защо не давате биберон?
Виж целия пост
# 347
На мен доста пъти ми се е налагало да оставям беба на татко и и баба и.Хранили са я с изцедена кърма и с АМ и не е имало проблем след това.
За сиропа от бъз-аз пия от преди септември месец и ще продължа до декември.Така правя всяка зима.
Виж целия пост
# 348
На мен доста пъти ми се е налагало да оставям беба на татко и и баба и.Хранили са я с изцедена кърма и с АМ и не е имало проблем след това.
За сиропа от бъз-аз пия от преди септември месец и ще продължа до декември.Така правя всяка зима.
Може ли доза сега когато кърмиш?И задължително ли е да е на гладно? Благодаря предварително за отговора❤
Относно.оставянето на бебо, така ми е гузно, но пък семинара е с човек който отдавна искам да срещна...Чувствам се егоист.
Виж целия пост
# 349
По една супена лъжица пия сутрин на гладно,а сиропае домашен,ако имазначение.
Не се чувствай егоист.Бебетата усещат,когато мама е щастлива,отразява се и на кърмата.
На мен ми се наложи по здравословни причини да оставям беба,но бих я оставила,ако ми сеналага и по друга причина.
Виж целия пост
# 350
По една супена лъжица пия сутрин на гладно,а сиропае домашен,ако имазначение.
Не се чувствай егоист.Бебетата усещат,когато мама е щастлива,отразява се и на кърмата.
На мен ми се наложи по здравословни причини да оставям беба,но бих я оставила,ако ми сеналага и по друга причина.
Благодаря 🤗❤🙏
Виж целия пост
# 351
Оставяла съм детето на майка ми за около 2-3 часа, ако имам да свърша нещо. Много е странно чувството да сме разделени, все едно винаги сме били заедно, а не само от два месеца.

Напоследък се зачудих нещо - гледах клипчета на американски влогъркаи, които раждат нормално. Толкова са усмихнати, акушерката им брои до три, докато напъват, те само дишат и след малко бебчето е излязло. Който от вас е раждал нормално - така ли протече и вашето раждане? Аз крещях ужасно, толкова болеше. Не мога да си представя само да се усмихвам и да напъвам .. Grinning
Виж целия пост
# 352
И аз съм ги гледала тия клипчета. Мнооого сбъркват представата за раждането. И аз крещях като заклана
Виж целия пост
# 353
Нали знаете, че всички(почти) са с минимум епидурална упойка и планирана индукция в тези клипове? Също се режат кадри и се режисират яко за аудиторията. Те са за да изкарват пари, не да покажат реалността.

Иначе , моите последни напъни, не бяха напъни в нормалния смисъл, беше забързано дишане по сигнали на акушерката(след като главата застана в точната позиция), като няма и 2 минути по-късно си излезе малкото щастие без проблем. Направо си се хлъзна и дори не ме заболя, та не бях намръщена, а с усмивка.

Чакането 2 часа да ме зашият, за да отида да се изпишкам... това вече си беше наказание. 😅🤣
Виж целия пост
# 354
И аз крещях като-за последно-на напъните ме караха да-си мисля за някой който не харесвам и да му се ядосвам с напън,бебето си беше заклещил главата и напъните продължиха 2ч наложи се да ме срежат отдолу и акушерката да го издърпа леко...ето ти риалити😁
Виж целия пост
# 355
Аз бях вързана на лайно, потна и скимтях.. хаахаха
Вероятно трябваше някой да дойде да ме подсуши и гримира на последната контракция точно.
Първо раждане ми беше, бях толкова неадекватна, че вместо усмивка, след това само казах на доки - искам бургери. 😅😅😅🤫
Виж целия пост
# 356
Привет, момичета!
Включвам се относно оставянето на детето.
Изобщо не се чувствам виновна! Може би съм най-голямата егоистка тук, но използвам всяка възможност да се измъкна дори и за 5 минути.
По 24 часа съм затворена с нея, тате тръгва сутрин, понякога тя още не се е събудил и се прибира доста след като е заспал. Аз по цял ден съм като звероукротител, стигнахме до разходки с кенгуруто из вкъщи. Въобще включвам целия асортимент с който разполагам. Добре, че като излезем на разходка се срещам с други хора и то най-вече благодарение на кучето.
Да питам мамите, които хранят с АМ, вашите бебоци колко често акат, че ние сме веднъж на 2 дни?
Виж целия пост
# 357
Мери, няма да се отбие ако пие от шише.
А да ви питам вашите бебета смучат ли си палците, аз не давам биберон, обаче Бебчо си смуче палеца...

Аз давам биберон точно заради това, така или иначе ще смуче нещо, дали бибата или палеца.. По-добре биберона, че после него лесно ще го махна, а палеца няма как да ѝ махна ако привикне на него
Виж целия пост
# 358
Мери, няма да се отбие ако пие от шише.
А да ви питам вашите бебета смучат ли си палците, аз не давам биберон, обаче Бебчо си смуче палеца...

Аз давам биберон точно заради това, така или иначе ще смуче нещо, дали бибата или палеца.. По-добре биберона, че после него лесно ще го махна, а палеца няма как да ѝ махна ако привикне на него

Да, точно това ми каза и лекарката на децата, още с първото ми дете - имат много силен сукателвн рефлекс в началото и по-добре биберон, който в даден момент може да се махне, отколкото палеца. За съжаление обаче аз каката така и не успях да я накарам да смуче биберон, затова ми използваше гърдите за тази цел. С баткото поне ми се получи, той си смучеше биба и беше много по-спокоен. Сега бебчо на моменти успявам да го залъжа, на моменти изобщо не иска, та ще видим. Нощно време се будя от усилено мляскане и го виждам да си смуче и облизва цялата ръка и е олигавил всичко около нея.
Виж целия пост
# 359
Скрит текст:
Мери, няма да се отбие ако пие от шише.
А да ви питам вашите бебета смучат ли си палците, аз не давам биберон, обаче Бебчо си смуче палеца...

Аз давам биберон точно заради това, така или иначе ще смуче нещо, дали бибата или палеца.. По-добре биберона, че после него лесно ще го махна, а палеца няма как да ѝ махна ако привикне на него

Да, точно това ми каза и лекарката на децата, още с първото ми дете - имат много силен сукателвн рефлекс в началото и по-добре биберон, който в даден момент може да се махне, отколкото палеца. За съжаление обаче аз каката така и не успях да я накарам да смуче биберон, затова ми използваше гърдите за тази цел. С баткото поне ми се получи, той си смучеше биба и беше много по-спокоен. Сега бебчо на моменти успявам да го залъжа, на моменти изобщо не иска, та ще видим. Нощно време се будя от усилено мляскане и го виждам да си смуче и облизва цялата ръка и е олигавил всичко около нея.

Същата работа, снощи в сън такова мляскане беше. Двете ръце си беше завряла в устата, дадох бибероната и нея я мляскаше доста силно, чак си помислих, че може да са я почнали зъбките. Майка ми каза, че май видяла зародиши за зъбки, а аз нямам представа за какво да гледам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия