Паническо разстройство - 39

  • 49 229
  • 746
# 255
А с гаденето как се справяте? Мен това най-много ме мъчи, особено в комбинация с гастрит е ужас и като добавим сърцетуп ...
Виж целия пост
# 256
Моята майка днес почина, смазана съм... Дано успея да се съвзема
Виж целия пост
# 257
Моите съболезнования!!! Аз също наскоро преживях подобно нещо (при мен баба почина - а тя ми беше като майка)! Мисли че е на по-добро място! И вярвай че тя ще ти помага и няма да позволи да ти се случи нещо лошо... и страдай.... Плачи.... Не задържай нищо в себе си.... Просто си изживей мъката!

Прегръщам те

Моята майка днес почина, смазана съм... Дано успея да се съвзема
Виж целия пост
# 258
Съболезнования и от мен Disappointed
Виж целия пост
# 259
Съболезнования!
Това са нещата от живота! Дано се справиш по-бързо със стреса!
Виж целия пост
# 260
neji_s, приеми моите съболезнования за майка ти, дано Господ ти дава много сили и кураж!
Anelly27, по повод иглотерапията мога да кажа, че моя приятелка с ТР и депресия ходи доста дълго време, много средства й отидоха, но в момента пак е с хапчета, тя не видя особено дълготраен ефект от този вид терапии.
JerryF, Asya96, да са ви честити новите работни места. Аз лично не бих спряла АД в периода на започване на нова работа. Правила съм го, не ми подейства добре изобщо, върнаха ми се много бързо симптомите със страшна сила и беше още по-гадно. На мен лично ми е най-напрегнато, нервно и тревожно в начлото, първите седмици и месеци докато свикна и се адаптирам към новата работа, атмосфера, колеги и т.н
С ТР, ПР и ОКР съм, всичко накуп си имам, минала съм и през страшни периоди на депресия, от 2003 година съм така, от 2005 с лекарства. 2 години от 2003 до 2005 се лутах по лекари, за да разбреат какво ми е. Почти през цялото време от 2005 досега съм на АД, с изключение на кратки периоди без, през 2-те ми трудни бременности, малкото време, през което се опитвах да кърмя и така...И когато съм била абсолютно без никакви лекарства не съм се чувствала добре никак. Пробвала съм и психотерапии, но ми помагаха докато ги посещавам, а и ми идва много скъпо, за да ходя много дълго време.
Страхът е ужасно нещо, дявол, който те обсебва, нашият собствен затвор, който ни ограничава, разболява ни и не живеем пълноценно. Но мисля, че начина да се справим е да опитаме да се изправим срещу него, както го казаха и други преди мен. Затова сега започнах да спортувам, не съм спортувала от много години. Скоро ще започвам и езикови курсове, а после ще помисля и за нова работа. А какво ще да става, един живот имаме!
Виж целия пост
# 261
Благодаря ти за отговора
Аз се свързах с една жена-студио Марая намира се на Петте кюшета! Вече тотално се отчаях от тези състояния и отидох при нея! Аз не пия АД... Седя, треперя и така (мен ме е страх и от хапчета). Та отидох при нея 3 пъти вече.... Така се ошашках последния път че едва се прибрах! Зверска паника получих! Всички обаче твърдят че не е от иглотерапията! А тази Катя ми обясни още на първоначалния преглед че е излекувала сума хора от ПР!!! И сега се чудя какво да правя - не мога да преценя имам ли някакъв ефект или не от 3 процедури, но пък не ми се ще и да ги прекъсвам ей така защото все се надявам да помогнат! (а реално не са и евтини) Затова ми се искаше да поразпитам за ефектите и дефектите 🤣
neji_s, приеми моите съболезнования за майка ти, дано Господ ти дава много сили кураж!
Anelly27, по повод иглотерапията мога да кажа, че моя приятелка с ТР и депресия ходи доста дълго време, много средства й отидоха, но в момента пак е с хапчета, тя не видя особено дълготраен ефект от този вид терапии.
JerryF, Asya96, да са ви честити новите работни места. Аз лично не бих спряла АД в периода на започване на нова работа. Правила съм го, не ми подейства добре изобщо, върнаха ми се много бързо симптомите със страшна сила и беше още по-гадно. На мен лично ми е най-напрегнато, нервно и тревожно в начлото, първите седмици и месеци докато свикна и се адаптирам към новата работа, атмосфера, колеги и т.н
С ТР, ПР и ОКР съм, всичко накуп си имам, минала съм и през страшни периоди на депресия, от 2003 година съм така, от 2005 с лекарства. 2 години от 2003 до 2005 се лутах по лекари, за да разбреат какво ми е. Почти през цялото време от 2005 досега съм на АД, с изключение на кратки периоди без, през 2-те ми трудни бременности, малкото време, през което се опитвах да кърмя и така...И когато съм била абсолютно без никакви лекарства не съм се чувствала добре никак. Пробвала съм и психотерапии, но ми помагаха докато ги посещавам, а и ми идва много скъпо, за да ходя много дълго време.
Страхът е ужасно нещо, дявол, който те обсебва, нашият собствен затвор, който ни ограничава, разболява ни и не живеем пълноценно. Но мисля, че начина да се справим е да опитаме да се изправим срещу него, както го казаха и други преди мен. Затова сега започнах да спортувам, не съм спортувала от много години. Скоро ще започвам и езикови курсове, а после ще помисля и за нова работа. А какво ще да става, един живот имаме!
Виж целия пост
# 262
neji_s , моите съболезнования!
Виж целия пост
# 263
Neji_s моите съболезнования Sad
Не знам дали иглотерапията помага, аз също съм решила дс проблем с игли...
Не знам какво става с мен, нещо май съм объркала лекарствата... от както дойдох в Египет ми е зле... постоянно главоболие - не остро, ами тъпо и непрестанно ... екстрасистули, а не бях имала от няколко месеца... общо неразположение... не мога да разбра дали се дължи на намаляването на деанксида или на започването на Конкор - 2,5 мг пия вечер... Също така ми се схвана част от гърба и врата... нещо прещипах, та се чудя от това ли е главоболието... от какво е... ама съм с него непрестанно почти... странното е, че минава от спазмалгон ...
Чудя се, дали да не намаля този Конкор от 2,5 мг на 1, 25:.. Някой пие ли конкор и в какво дози? Имате ли главоболие от него...? На мен ми държи кръвното ниско 70 на 100, с преди беше 120 на 80 някъде ...
Виж целия пост
# 264
Аз пия конкор 5 мг. сутрин. Уж го пия за намаляване на кръвното....Не знам дали го намалява, защото не го меря...
Виж целия пост
# 265
Neji_s , много съжалявам за майка ти. Ето това са наистина страшните неща в живота - като губим най-близките си завинаги. В такива моменти човек разбира кое е важното и кое не. Когато баща ми почина все си мислех колко често се оплаквам че ми е лошо, а той никога не се оплака, а и на него му е станало лошо и просто е издъхнал. Толкова неочаквано и изведнъж си отиде. Това беше преди 2 години. Neji_s , преживява се миличка. Болката не намалява, но се свиква с нея. Кураж!
Виж целия пост
# 266
Здравейте,
Бяха поспряли (силно казано ,ама понамаля от всеки ден в седмицата веднъж два пъти)тревожноста  и ПА и ето имах доста работа и стрес няколко месеца и пак съм в играта!
Та не пия нищо,обаче няма и да се оправя без АД доказано
Последния ми прием беше
Ципралекс и Атаракс и след ефекта с постепенно спиране!
Да ви кажа имах ефект поне атаракса ме успокояваше и заспивах или предрямвах,дори на работа пред компа,а когато пътувах си беше страшно ама се справях някак!
Така или иначе ще ходя на психиатър,но може поне да ми помогнете с избора на тия наши кофти бонбонки все пак тя ще ме пита ама все пак или въобще,какво да правя!А днес бях в спешно с мн силна тревожност и пулс,но постоях си биха ми един бром и се прибрах.Започна от сутринта с задух и тежко дишане и така дон15:00 и от там стана с силна болка в гърба и болка в гърдите и т.н обичайните ни симптоми.
Просто съвет моля ви Simple Smile
Така или иначе лекар ще се посети!
Целувки и без лоши мисли и повече усмивки!
Виж целия пост
# 267
Malena9999, ако ти е помогнал ципралекса, що не започнеш пак с него. Колко време го пи и защо го спря, защото се оправи ли ?
Livrena, няма как от конкора да ти е зле. Пиеш го от 2,5 . Това е малка доза. А пък екстрасистули съвсем не може да предизвика. На мен ми го изписаха освен за ускорения пулс, а и за екстрасистулите също. По-вероятно е да ти е лошо от прищипването на гърба. Неврологичните болки много влияят и на психиката. А що се касае за кръвното, конкорът го сваля, но съвсем малко. Високото кръвно си иска сериозни лекарства.
Виж целия пост
# 268
Neji_s, моите съболезнования😔. Кураж!
Виж целия пост
# 269
Моите съболезнования, Neji_s
Каквото и да ти кажа, няма да бъде достатъчно. Важното е да имаш подкрепата от близките ти в такива тежки моменти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия