В момента чета ... 62

  • 49 111
  • 741
# 645
Прочетох Увето, доста ми хареса , на моменти аха да пусна някоя сълза ама се удържах Grinning самия стил на писане не е моят, както бях споменала и в предния пост, но го преживях и давам на книгата 5/5.
Сега започнах " Добрата дъщеря" на Карин Слотър.
Виж целия пост
# 646
За много години четящи девойки !
Завърших старата и започнах новата година с Пазители на Джон Гришам. Прекрасна. Чака ме Кафка на плажа на Мураками.
Виж целия пост
# 647
Довърших "Детето" и следобяд ще започна "Хана сама вкъщи".
Виж целия пост
# 648
Завърших годината с "Чудовището", започнах  новата с "Орлов мост". И двете на Вл. Зарев. Със смесени чувства съм, но заслужават да бъдат прочетени.
Виж целия пост
# 649
Честита нова книжна година! Дано да я изпълним само с хубави и докосващи книги!
Завърших годината с "Красива мистерия" на Луиз Пени и по ваши препоръки започвам новата с "Кажи на вълците, че съм си у дома". Искам годината да ми тръгне с хубава книга и така да ми продължи.
Виж целия пост
# 650
Аз сега довършвам Стивън Кинг - Огън.  Харесва ми. Приготвила съм за след нея 1Q84 на Мураками. Отдавна се каних да прочета нещо на Мураками, да видим дали ще ми хареса.
Виж целия пост
# 651
"Степени на вина" дочетох в първите часове на новата година. Съдебен трилър, ама не е нещо особено. Успоредно с разследването, като че ли авторката прави и справочник на заведения за хранене. Героините все ядат и пият в някое заведение и се разфокусира действието.

"Глад" започнах. По анотациите не е моят тип книга, но засега ми върви учудващо добре.
Виж целия пост
# 652
За много години, момичета! Живи, здрави и удовлетворени да сме пожелавам на всички в тази тема, и да прочетем още много хубави книги!

Миналата година съм прочела 65 книги, някои от тях изключителни! Понякога ми се иска да чета само супер силни книги, но разбира се, давам си сметка, че това е невъзможно. Simple Smile

В момента чета успоредно две напълно различни:

"Пеперудата" на Анри Шрайер и "Училища от камък" на Грег Мортенсон.
Виж целия пост
# 653
Чета Жената от каюта десет. Много алкохол , много чудо - дано в това има някаква уловка че съвсем се алкохолизира историята Wink . Върви тегаво.
Виж целия пост
# 654
А на мен пък ми зацикли “Ние срещу всички” Бакман...много сентенции,много философски изкази,почнах да се изнервям,действието се разводни...за пореден път се уверявам,че някои хитови книги трябва просто да си останат сами,без продължения.Едва на половината съм,но вече си мисля да я зарежа,защото съм си обещала,че няма да правя компромиси със свободното си време.
Виж целия пост
# 655
Четох я,нищо особено.
Виж целия пост
# 656
Чета Жената от каюта десет. Много алкохол , много чудо - дано в това има някаква уловка че съвсем се алкохолизира историята Wink . Върви тегаво.
Joy Така са англичанките, поливат здраво. Още помня за онази във влака колко тегава и безразлична ми беше.
Но пък на Рут Уеър ми хареса "В тъмната гора".
Виж целия пост
# 657
А на мен пък ми зацикли “Ние срещу всички” Бакман...много сентенции,много философски изкази,почнах да се изнервям,действието се разводни...за пореден път се уверявам,че някои хитови книги трябва просто да си останат сами,без продължения.Едва на половината съм,но вече си мисля да я зарежа,защото съм си обещала,че няма да правя компромиси със свободното си време.

Аз си го харесвам Бакман, много, но тази книга ми беше много тежка Rolling Eyes
В момента чета "Слугинята" на Катрин Стокет, гледала съм филма по нея "Южнячки" преди години, но съм го позабравила и ми е интересна, харесва ми.

П.С. Честита Нова година, нека ви донесе много здраве и много хубави книжни емоции Blue Heart
Виж целия пост
# 658
Започнах да чета книгите на Георги Господинов... Отзад напред Laughing Преди няколко дни приключих с "Физика на тъгата" и започнах "Естествен роман". Първата ми хареса много, втората засега също Simple Smile
Виж целия пост
# 659

Първата прочетена книга за 2020 година: Ранима близост но Софи Хана, интересна без да е нещо уау.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия