Pampers ви предизвиква! Тествайте новите пелени Pampers Active Baby

  • 15 745
  • 550
# 120
Доверявам се на собствената ми интуиция за отглеждането на сина ми.Когато бях бременна посещавах училище за родители, някои лекции ми помогнаха да се справя с трудни моменти.
Виж целия пост
# 121
Изслушвам съветите на другите, обмислям, преценявам, но винаги се доверявам на собствената си интуиция.
Виж целия пост
# 122
С дъщеря ми много рядко съм слушала съвети.Като цяло не вземам в предвид непоискани такива.
Сега със сина ми ще е същото .
Виж целия пост
# 123
Колкото и литература да изчетох през бременността не можеш да си подготвен за реалноста. Бих приела някои съвети такива които ми се струват правилни или които са близки до моето мислене.
Виж целия пост
# 124
Доверявам се на моята преценка и взаимствам от съветите, които ми дават и оценявам като добри практики и че биха ми били полезни. Сега с второто бебенце се допитвам до мои приятелки с деца за нещата, които съм забравила от времето с първата ми дъщеричка. Непоискани съвети, слава богу, не съм получавала...или явно са ми минавали покрай ушите и не съм ги отразявала😄
Виж целия пост
# 125
Доверявам се главно на себе си, но разбира се вслушвам и в съветите на по-опитните от мен
Виж целия пост
# 126
Доверявам се на собствената интуиция.
Виж целия пост
# 127
Вслушвам се в съветите на близките ми, но разчитам на интуицията си, когато трябва да взема решение.
Виж целия пост
# 128
Действам по интуиция, но приемам всякакви съвети, стига да са адекватни.
Виж целия пост
# 129
Изслушвам съветите на близките си,но се доверявам на своята интуиция и опит в отглеждането на децата.
Виж целия пост
# 130
Вслушвам се в съвети, дадени от авторитети, хора с опит. Но повече се доверявам на собствената си интуиция.
Виж целия пост
# 131
Вслушвам се, но повече се доверява на своята интуиция и това, което смятам за правилно.
Виж целия пост
# 132
На фона  на морето от информация в интернет, съвети отпреди 20 и повече години, пък били те от близки, само чувам:). Доверявам се на интуицията си, защото се ръководя от нуждите на бебето.
Виж целия пост
# 133
Чувам ги, но рядко се вслушвам в тях Simple Smile Действам според моите виждания за отглеждането на децата.
Виж целия пост
# 134
Действам изцяло по собствена интуиция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия