Чувствам се в безизходица

  • 7 055
  • 146
# 135
Дадох му няколко пъти ,и на него и на близките му  той не съомява да го разбере може би защото не е присъствал в нейния живот нито един ден имам впредвид колики зъби настинки прохождане и тези първи мили неща не е бдял над креватчера как аз и сегашният ми мъж
Виж целия пост
# 136
Това е така сигурно, ще му трябва време, за да свикнат един с друг, но си помисли има ли реална причина, която да те накара да го изолираш от живота на дъщеря му, освен, че ви нарушава хармонията и комфорта?
Виж целия пост
# 137
Има ли сериозна причина да го напуснеш бременна? Дете се създава от двама родители. Няма как да го игнорираш, трябвало е по - прецизен избор на баща. Не причинявай на детето ти излишни страдания и дилеми. Тя има един биологичен баща.Новият е твой мъж (партньор).Възможно в да имаш и други.
Виж целия пост
# 138
Основната причина беше ,че той не искаше аз да родя детето и че многократно казваше че не го иска и не е гото Никол не е планувана ,просто се случи ...
Виж целия пост
# 139
Не не е защото нарушава моят комфорт ,проблема ми е там ,че Никол е на 4 години реално те са се виждали броени пъти и той иска изведнъж да се появи и да и кажа здрасти аз съм твой баща
Виж целия пост
# 140
Консултирай се с детски психолог как да ѝ поднесеш новината, щом ти е трудно сама да го измислиш, ако само това е проблема. Wink
Виж целия пост
# 141
Консултирай се с детски психолог как да ѝ поднесеш новината, щом ти е трудно сама да го измислиш, ако само това е проблема. Wink
Консултирай се с детски психолог как да ѝ поднесеш новината, щом ти е трудно сама да го измислиш, ако само това е проблема. Wink


Това мисля да направя ,но няма да крия че има и гняв у мен ,защото след 4години той се сери че иска да е баща . На готово отгледано дете се бие в гърдите
Виж целия пост
# 142
Разбирам те. Може би и ти трябва да идеш на психолог, за да не избие в негативно поведение този твой гняв.
Виж целия пост
# 143
Въпросът е не кой мъж, а дали ти си по важна от животинката?! Намираш сили и се изнасяш, защо все трябва да не се ценим достатъчно!? Безсмислено е да се жертваш щом не си щастлива и страдаш, поне дете нямате. Хващаш пътя и дим да те няма!!!
Виж целия пост
# 144
Разбии клилето, мантрата му че е винаги прав. Отивай при другия. Страх те е и си несигурна, затова използваш като извинение животинката, любимец. Ти си даденост за тоя мъж. И той е сигурен в това. Затова се смята за мега големия. Не се крии зад оправданието за любимеца.тръгвай.
Виж целия пост
# 145
Magdalina, всяко дете знае, че има майка и баща. Не винаги избора на майката е правилен. Запознай ги и му дай шанс.
Виж целия пост
# 146

Нямате брак, нямате обща собственост, нямате общи деца, какво те спира?
Животното... разбирам, че ще ти е мъчно за него, но приеми факта, че ще го изгубиш. Освен, ако не е орел или Галапагосова костенурка вероятността да го надживееш е далеч по-голяма от обратната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия