Фермата 5 тема 4

  • 41 229
  • 1 132
# 375
А Митко 2 е много деен Simple Smile И той не е бил ратай. Докога ще го гледат, защото не може да се разчита на него?
Виж целия пост
# 376
А Митко 2 е много деен Simple Smile И той не е бил ратай. Докога ще го гледат, защото не може да се разчита на него?
Той с тоя мързел минава между капките.  На никой фермер не му се рискува с него да си опропасти седмицата. Ама при следващия мъжки дуел, ако не вземе имунитет е пътник най вероятно.
Виж целия пост
# 377
Какви тъпи игри ли са, какво ли са...
Виж целия пост
# 378
Голяма  простотия  с Владимирова,  все едно  ще укрепват  20 годишна връзка.  Изсмукват си от пръстите, чак се чудя- защо още гледам, този сезон  нещо не бива, предните успяваха да задържат  внимание.
Виж целия пост
# 379
Ох, бе Мите ох, бе Калайджиев. Балшой театър.
Виж целия пост
# 380
То и в живота е така - " Той не може, сврши ти работата, че знаеш как." И е предложение което не можеш да откажеш, защото е на шефа.
Виж целия пост
# 381
После ще гледам, чета ви, че Пацолина е избрана за ратайка. И защо да не е? Защото бе в отбор Иво, следователно Митака е отмъстителен? Че тая мързелана нали е влязла да играе играта, нека я играе.
Димитър каза, че ще даде всичко от себе си да стигне докрая, т.е. няма лошо да има поглед и стратегия за случващото се. Какво се очаква? - да отпадне от добро сърце за сметка на откровени лигли като Паулина?
Виж целия пост
# 382
Кратко, точно и ясно си избра точно хора дето седяха на другата пейка, иначе "аргументи" винаги могат да се намерят за всичко. Ако не беше приказвал глупости за принципи и за обединение щях да го поздравя, но точно разминаването на думи с дела го прави лицемер и дребнава душица. И лично на мен ми приличаше на такъв преди Ивайло да се заяде с него, имах едно такова усещане че е двуличник, а точно то рядко ме подвежда
Абсолютно точно.До сега никога, абсолютно никога не съм бъркала в преценката си за хората.
Виж целия пост
# 383
Владимирова явно върши чудеса.
Младите се събраха.
Виж целия пост
# 384
Владимирова явно върши чудеса.
Младите се събраха.
А уж щяха да спестяват такива неща...
Виж целия пост
# 385
Владимирова явно върши чудеса.
Младите се събраха.
събраха се и се ...  hahaha  усмихнаха
Виж целия пост
# 386
Владимирова явно върши чудеса.
Младите се събраха.

След нито ден раздяла Satisfied
Виж целия пост
# 387
И аз не гледам,че Реал играят.Чета ви,като гледам няма смисъл май утре да превъртам нищо не съм изпуснала.Паца с право я избраха,не защото подкрепяше Ивайло,а щото си е мързел и скатавка,но татиното до кога ще минава метър не знам.Иначе за Бета той Митака си каза,затова отиде за да вземе имунитета и да не стане някакво объркване в плана му.
Един въпрос,ако сега прати Паца на дуел,тя може ли да избере Бета?Знам че е спечелила имунитет за ратайство,но той не важи за втори дуелист нали?
Виж целия пост
# 388
И аз не гледам,че Реал играят.Чета ви,като гледам няма смисъл май утре да превъртам нищо не съм изпуснала.Паца с право я избраха,не защото подкрепяше Ивайло,а щото си е мързел и скатавка,но татиното до кога ще минава метър не знам.Иначе за Бета той Митака си каза,затова отиде за да вземе имунитета и да не стане някакво объркване в плана му.
Един въпрос,ако сега прати Паца на дуел,тя може ли да избере Бета?Знам че е спечелила имунитет за ратайство,но той не важи за втори дуелист нали?
Мисля, че може освен ако не спечели и имунитет за дуела. Ама не искам Паца и Бета на дуел. За кой ще съм като ги нИща и двете
Виж целия пост
# 389
Предпочитам Паца пред иБета...обаче аз си мисля, че Бай Митаки може да удари Станислав, щото на него реално мъжете са му конкуренция.
Станислав пак ще дръпне Митко 2 и пак ще го прати да си ходи..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия