Сред ДЕКЕМВРИйките вълнение настана, до срещата със бебчо много не остана!

  • 27 450
  • 773
# 585
Пухтулка, ние ще сме с такова корито Simple Smile Има си и стойка към него, която също се сгъва. Не е евтино, но пък практично и тъй като ще пътуваме с бебка няма как да влачим и цял леген в колата.

 https://www.youtube.com/watch?v=j03_BzIUy-8&feature=share
Виж целия пост
# 586
Пухтулка, ние ще сме с такова корито Simple Smile Има си и стойка към него, която също се сгъва. Не е евтино, но пък практично и тъй като ще пътуваме с бебка няма как да влачим и цял леген в колата.

 https://www.youtube.com/watch?v=j03_BzIUy-8&feature=share

Благодаря ти, Алегра.
Погледнах набързо в Интернет, но ме озадачиха тези 25 см в размера 😲 Това е ширина или дълбочина или какво? Не е ли много малко? Вие купихте ли го вече, как е наживо?
Бях намерила още едно сгъваемо на пазара, може би ще изберем между двете.
https://emagbg.page.link/ZBJ9
Виж целия пост
# 587
Да се отчета и аз. Днес бях в болницата, която съм избрала за раждане. Направиха преглед, понеже имам едно секцио, за да видят дали вс е наред и дали мога да родя нормално. За сега вс изглежда добре. Бебето е около 2500гр.в 34+2 г. с. Термина ми е на 11.12 (изместен е от наблюдаващия ми доктор). И ако до тогава не тръгне бебето на 11 да отивам в болницата, само неразбрах за преглед или за раждането направо. 😁
Виж целия пост
# 588
Пухи, това трябва да е височината на ваничката. Още не сме я отваряли, но прилагам снимка, на която се вижда и размера. Иначе на живо съм виждала как къпят бебе в нея и си е достатъчно голяма. Води се използваема до 4 годишна възраст на детето. Има и по-голям размер, но за нея няма стойка все още. Разгледай в 9plus.bg





Нещо не ми отваря този линк, който прилагаш 🤔

Пухтулка, ние ще сме с такова корито Simple Smile Има си и стойка към него, която също се сгъва. Не е евтино, но пък практично и тъй като ще пътуваме с бебка няма как да влачим и цял леген в колата.

 https://www.youtube.com/watch?v=j03_BzIUy-8&feature=share

Благодаря ти, Алегра.
Погледнах набързо в Интернет, но ме озадачиха тези 25 см в размера 😲 Това е ширина или дълбочина или какво? Не е ли много малко? Вие купихте ли го вече, как е наживо?
Бях намерила още едно сгъваемо на пазара, може би ще изберем между двете.
https://emagbg.page.link/ZBJ9
Виж целия пост
# 589
https://www.hippoland.net/moni-sg-vaema-vana-s-temperaturen-indikator
Виж целия пост
# 590
Чак малко ме хвана яд, че сме взели обикновена. Само да се чудя къде да я слагам... И двете ми изглеждат супер удобни откъм пестене на място.
Виж целия пост
# 591
Чак малко ме хвана яд, че сме взели обикновена. Само да се чудя къде да я слагам... И двете ми изглеждат супер удобни откъм пестене на място.

Да живее темата 😁 Тук някой беше коментирал за сгъваемо корито, та се поразтърсих и открих този модел.
Друг е въпроса, че като се заговори за присъствие на татковците в операционната и аз реших, че искам и аз. Малко сме си взаимно заразни 🤣
Виж целия пост
# 592
И аз искам ММ да присъства, ама не дават Cry
Виж целия пост
# 593
https://youtu.be/yWhskmUFTYY

Момичета нещо полезно за кърменето. Акушерката, която говори, водеше една лекция и така обеснява всичко, че не отлепих уши да я слушам, макар че съм кърмила едно дете година и половина без проблем. Ако може даже да го сложим и на началната страничка, да се вижда.
Виж целия пост
# 594
Чак малко ме хвана яд, че сме взели обикновена. Само да се чудя къде да я слагам... И двете ми изглеждат супер удобни откъм пестене на място.

Ух и мен така. Даже ей сега от тук разбирам, че има такова нещо. 😅 Ако знаех по-рано, сигурно щях да се оборудвам.

Днес пък ми е никакво настроението и ми е и едно мързеливо. Бебко и той е малко активен. Направих една супа и се изморих. 🤣
Виж целия пост
# 595
А да споделя и нещо интересно. В нашия град днес са се родили тризнаци две момичета и едно момче.Това е просто прекрасно. Тройно щастие!
Виж целия пост
# 596
Здравейте мами, чета ви ,но все тичам насам-натам. Да ви се отчета и аз,вече съм 34+1г.с.и съм качила 7кг. Пуснах  изследвания и всичко е наред. Преди два дни имах среща  за попълване на документите за раждане една идея по-рано ,за да бъда по-спокойна. Насочиха ме към естествено раждане ,но не по мое желание.Изпаднах в шок и два дни не съм мигнала. Днес ходих отново на доплер( имам чуветвото ,че не излизам от тая болница ,там съм през ден)
За късмет бременността ми върви чудесно и единственият ми проблем е,че  се чувствам тромава. На доплера се оказа ,че едната бебка ,която от самото начало е с главата надолу се е завъртяла.Първата тежи 2,107 кг ,а втората 2,006кг .Според докторите мога да изкарам и до края на термина ,въпреки че такъв случай лично аз с близнаци не съм чула  и хич не ми се вярва ,но дано да устискаме поне до към първата седмица на декември. Все още чакам 5 поръчки,които се бавят с месеци. В неделя ще дойде човек да монтира леглата. 99% пазарувах онлайн от baby.bg,hippoland ,vis vitalis и др.Дрешките повечето са от Prenatal в Италия и мои
познати  ми ги носят.  Днес започнах курса с 3те инджекции за дробчетата , за кои трябваще сама да реша дали да ги правя.Вече ,почти сме на финала ,направо не мога да повярвам!Желая на всички безпроблемно раждане  и пухкави бебчета!:heart:Purple HeartBlue Heart
Виж целия пост
# 597
Това с кърменето ми е болна тема тъй като предния път не се получи. Често казано момичета много е трудно със шишета стерилизатори мъкнене на отделна чанта за АМ. Сега пак ще опитам, но с каката и малко бебе как ще се справя незнам . Общо взето този път няма да се предам без бой Grin
Виж целия пост
# 598
То като цяло май с кърменето си е до борба, поне в началото. Рядко потръгва без проблеми. И аз съм си казала, че няма да се дам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 599
Аз съм подготвена за трета световна война отностно кърменето. 😂😂😂Знам, че няма да стане впредвид, че ще съм секцио.Но няма да се даваме.
То като цяло май с кърменето си е до борба, поне в началото. Рядко потръгва без проблеми. И аз съм си казала, че няма да се дам. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия