Лакове за нокти - 132

  • 44 763
  • 741
# 375
Бенчита, може да е някой хормонален проблем.
Имам хашимото, но хормоните са наред. Предполагам, че е от времето и мноогото работа и напрежение в офиса 😣😐
Виж целия пост
# 376
Бенчита, може да е някой хормонален проблем.
Имам хашимото, но хормоните са наред. Предполагам, че е от времето и мноогото работа и напрежение в офиса 😣😐
Оле и ти ли си с хашимото и аз съм по същия начин спокойно Confused
Виж целия пост
# 377
Имате ли впечатления от този топ?
Виж целия пост
# 378


От мен малко....класическа перла Stuck Out Tongue Winking Eye Освежена с един Перфект. Перлата е Голдън роуз айс шик, но се е случила с кофти четка- щръкнала покрая навън и лакирането беше мъъъъъка!
Купих си аргановата терапия на Виктория бюти и е доста добре за кожичките, но така и не схванах как точно се използва като изсушител...та си измих ръцете добре със сапун и после нанесох Перфект бързосъхнещ.
Леми, чудесен е този нюд на ръцете ти!
Джулс, кой номер е лакчето? Много добре ти стои.
За лилаво-черен лак препоръчвам Перфект 525. Има и интересни златисти частички. Подобен лак имат и Лумс, но без златисти частички и е тъмно лилаво с металик частички като цвета на лака.
Виж целия пост
# 379
Днес пробвах два от новите лакове и топа на Есенс:

За топа все още нямам много наблюдение, има хубав блясък, но за съхненето не е бързо.
Виж целия пост
# 380
Този уикенд в стар нейлз ще има намаления до 60%. И чайната от известно време рекламират промо с лакове па 5.80.
Виж целия пост
# 381
Влязох да видя какво става при снб и не намери холограмните лакове, да не би съвсем да са ги спряли...
Какво ще кажете за основата и изсушителя?
Виж целия пост
# 382
Леми, много отдавна ги няма холограмните им лакове, за което аз още страдам, че не се презапасих  Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Ех, тези пък, махнаха най-известните си лакове.
Ще си взема още някой на ГР тогава, преди и те да са изчезнали. Много са добри, покритие, нанасяне, съхнене... перфектни.
Виж целия пост
# 384
Ех, тези пък, махнаха най-известните си лакове.
Ще си взема още някой на ГР тогава, преди и те да са изчезнали. Много са добри, покритие, нанасяне, съхнене... перфектни.
Да, много тъпо Sad  При мен се държат страхотно-издържливост, нанасяне, всичко... Спокойно мога да ги сравня с английските. Добре, че са огромни шишета и имам по малко останало от всички, но много ми се искаше да си взема още.
Виж целия пост
# 385
Трябва да им се оплачем Simple Smile)
Виж целия пост
# 386
Трябва да им се оплачем Simple Smile)
Ти се майтапиш, но на мен наистина ми е идвало да ги питам дали пак няма да ги пуснат Laughing
Виж целия пост
# 387
Изобщо не се майтапя. Бижуто едно време беше попаднала на пиарът им във фейса, трябва да взема да го издиря. Сетих се, че и аз съм си писала с него.
Виж целия пост
# 388
Изобщо не се майтапя. Бижуто едно време беше попаднала на пиарът им във фейса, трябва да взема да го издиря.
И аз съм писала с него преди години, много е отзивчив. Мисля че той отговаряше и официалната им страница.
Виж целия пост
# 389
Не винаги.
Сега погледнах, Митака, подкарала съм го за Магдалената. Цц, на къде върви тази фирма....Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия