Лакове за нокти - 132

  • 44 758
  • 741
# 360
Lemy, аз освен Фейсбук и Инстаграм ползвам и Pinterest и DeviantArt. Имам профили и там също си ги качвам, за да не ги загубя. Ама си е досада понякога да качвам снимки на 4 места и поизоставам отвреме навреме и като се сетя качвам накуп. Simple Smile
Виж целия пост
# 361
Днес Catrice Brown collection 04 Unmistakable Style:
Виж целия пост
# 362
bl00dflowerz, благодаря!
Мацки, обадиха ми се от ГР в мола на Стамболийски, заредили са няколко бройки от гел топа Продиджи, който обсъждахме. Аз май се отказах, ще пробвам този на Римел който някой похвали.
Виж целия пост
# 363




А всъщност е това, но аз не мога да го снимам така.


Shlee polish Moon Valery
Виж целия пост
# 364

Виж целия пост
# 365




А всъщност е това, но аз не мога да го снимам така.
Shlee polish Moon Valery

Това си е просто УАУ! Purple HeartPurple HeartPurple Heart
Виж целия пост
# 366
Влязох в Лили и стана страшно! Излязох с 5-6 лака и побързах да се намажа.
Скрит текст:

Кой номер е лакът?
Виж целия пост
# 367
Морска вълничка, тръгнах да се лакирам с подобен на твоя лак, но на Starrily. После обаче взех ILNP Nostalgia.

Виж целия пост
# 368

Матирах го ,ама не му личи много.
Виж целия пост
# 369
Лилава есен...
Виж целия пост
# 370
Момичета, от понеделник в LIDL пак ще има от комплектите на Flormar  - 7 лака за 6,99 Simple Smile
Виж целия пост
# 371

Матирах го ,ама не му личи много.

Много го обичам този лак! И много ме е яд че моят поостаря и почна да се сгъстява и няма как да си взема нов. Иначе страхотен цвят и невероятно лесно нанасяне/бързо съхнене/става за 1 слой.

Той + L'oreal Carmin Parisien (за който важат същите неща, но тук мисля и двата са на 2 слоя)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 372
Много сте хубави всичкитеее.. аз само гледам и страдам, защото ноктите ми са пълен ужас ( както косата и лицето ми.. какво ми се случва не знам..) Даже 8 в 1 не ми помага.. лакирвам се с него и на следващия ден се е надул и се бели директно с част от нокътя.
Виж целия пост
# 373
Lemy, аз качвам във Пинтерест
Виж целия пост
# 374
Бенчита, може да е някой хормонален проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия