Лакове за нокти - 132

  • 44 756
  • 741
# 420
Изглеждаше много як, ама са го скрили!
И аз поръчах един от новите и някакъв жълт на разпродажба...
Виж целия пост
# 421
Изглеждаше много як, ама са го скрили!
И аз поръчах един от новите и някакъв жълт на разпродажба...

Изобщо не си купувай жълтия от разпродажбата, както и някакъв зелен на Джесика - ужасно оцветяват нокътната плоча, месеци минаха, а все още не съм се преборила с това оцветяване.
Виж целия пост
# 422
Пробва ли с избелваща паста за зъби и лимонов сок?
Виж целия пост
# 423

В момента съм на тема жълто и първо се налакирах със Zoya Pippa купен от намаленията на Бюти1. Това чудо няма изравняване и съхнене, явно е някоя стара формула и замина в коша. Прелакирах се с Бел и сега ще търся онлайн някакви хубви жълти лакчета.

Да ви се оплача, колко несериозни са Нейлланд! Последните ми поръчки се бавят страшно много и като ги питам ми отговарят грубо и въобще не се извиняват за забавянето. На 06.11 си направих поръчка и днес ми отговориха, че щели в понеделник да я изпращат... жалко, че PP нямат такова разнообразие в др сайт.
Виж целия пост
# 424
Адисън, страхотни слънчогледи! Кой номер е този БЕЛ? Боядисва ли ноктите?
Виж целия пост
# 425
Dolce, благодря! За пръв път се лакирам с Бел. 64 номер е, а си взех и 65. Имам жълти и на Римел, но те боядисват плочката яко.
Виж целия пост
# 426
Понеже се коментира тези дни този топ лак на Римел... Аз да питам, мога да си го сложа и върху друг лак, нали? Не е задължително да е на Римел и той? Малко тъп въпрос, знам, ама да си знам дали да го взимам....😂
Виж целия пост
# 427
Не, не е задължително да е Римел!

Жълтото ми на Pupa - боядисва леко.
Жълтите ми на OPI - не боядисват.
 

Виж целия пост
# 428
Agent, много хубав цвят и фон за снимка! Heart

И аз си поръчах Опи сега, но единственото жълто беше exotic birds do not tweet.
Виж целия пост
# 429
Изглеждаше много як, ама са го скрили!
И аз поръчах един от новите и някакъв жълт на разпродажба...

Изобщо не си купувай жълтия от разпродажбата, както и някакъв зелен на Джесика - ужасно оцветяват нокътната плоча, месеци минаха, а все още не съм се преборила с това оцветяване.
Още снощи го поръчах. На разпродажла има в момента два жълти СНБ, не знам на теб кой ти е боядисал ноктите. Ще го слагам с два пласта база. Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Аз съм останала с впечатлението, че доста от жълтите лакове боядисват. На различни марки съм пробвала и все ми зацапват, освен това грам не ми отива този цвят на тена, но аз упорито продължавам да пробвам Mr. Green
Виж целия пост
# 431
И аз не съм фен много на жълтото, но за 3 лв СНБ си заслужава, ако ще за печати да го използвам...
Виж целия пост
# 432
Аз много съм доволна от това жълто на Римел. Изобщо не ми оцвети ноктите Simple Smile
Виж целия пост
# 433




CA 805, Zoya Seraphina, Maybelline Colorama 46
Виж целия пост
# 434
Жълт лак на СНБ, който със сигурност оцветява ноктите е Татяна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия