Черен петък 2019

  • 158 683
  • 1 898
# 195
 Самсунг А10 от понеделник в Кауфланд ще е на 239 лв.
Виж целия пост
# 196
Аз пък се оглеждам за дървена детска кухня? Някой купувал ли е такава минали години на Черен петък? Къде правят реални и добри намаления? Ако някой попадне на такова, ще съм благодарна да пише.
Виж целия пост
# 197
В лидъл и кауфланд миналата година пуснаха за 70-80лв ако не ме лъже паметта., да е било в началото на декември някъде. И аз ги очаквам с нетърпение.
Виж целия пост
# 198
Здравейте, трябва ни овлажнител за въздух и се навивам за робот прахосмукачка тази година да си купя, знаете ли кога има (и дали ще има или съм изпуснала) черен петък в Технополис? Харесвам ги повече от Техномаркет, а и като гледам няма намаление на всичко там.
Виж целия пост
# 199
Аз търся таблет за подарък на майка ми - нещо добре работещо, здраво, внукоустойчиво Wink без излишни програми и опции - да има хубав браузер, да сложа вайбър и да може да гледа клипчета. Толкова Simple Smile
Виж целия пост
# 200
набележете си каквото ще търсите и го следете като цена в 3-4 магазина. намаления и промоции има целогодишно. често някои търговци вдигат цената умишлено преди челния петък и след това уж я намаляват. възможно е сега или след петъка да е по-изгодна покупката.
Виж целия пост
# 201
Аз пък се оглеждам за дървена детска кухня? Някой купувал ли е такава минали години на Черен петък? Къде правят реални и добри намаления? Ако някой попадне на такова, ще съм благодарна да пише.
В лидл и кауфланд май са най - изгодни. Иначе аз извадих луд късмет и купих от един немски магазин за 20лв. Така, че ако минавате покрай такива магазини, проверявайте - има страшни находки.
Виж целия пост
# 202
Нещо полезно:
http://bnr.bg/starazagora/post/101189997/izmami-i-podvejdashti-r … Q6B6il7jtUPPftTeI
Виж целия пост
# 203
Здравейте, трябва ни овлажнител за въздух и се навивам за робот прахосмукачка тази година да си купя, знаете ли кога има (и дали ще има или съм изпуснала) черен петък в Технополис? Харесвам ги повече от Техномаркет, а и като гледам няма намаление на всичко там.
Всяка година Технополис участват в Черния петък, като намалението е 10 % на всичко. От там съм купувала по-скъпа и нова техника. В Техномаркет намаляват предимно стари модели, мостри и дребната техника.
Това са моите наблюдения от няколко години назад, предполагам, че и тази ще е така.
Виж целия пост
# 204
Здравейте, трябва ни овлажнител за въздух и се навивам за робот прахосмукачка тази година да си купя, знаете ли кога има (и дали ще има или съм изпуснала) черен петък в Технополис? Харесвам ги повече от Техномаркет, а и като гледам няма намаление на всичко там.
Всяка година Технополис участват в Черния петък, като намалението е 10 % на всичко. От там съм купувала по-скъпа и нова техника. В Техномаркет намаляват предимно стари модели, мостри и дребната техника.
Това са моите наблюдения от няколко години назад, предполагам, че и тази ще е така.
тия двамата са като Кауфланд и Лидл. 2 марки - един собственик. Laughing
Виж целия пост
# 205
Скрит текст:
Здравейте, трябва ни овлажнител за въздух и се навивам за робот прахосмукачка тази година да си купя, знаете ли кога има (и дали ще има или съм изпуснала) черен петък в Технополис? Харесвам ги повече от Техномаркет, а и като гледам няма намаление на всичко там.
Всяка година Технополис участват в Черния петък, като намалението е 10 % на всичко. От там съм купувала по-скъпа и нова техника. В Техномаркет намаляват предимно стари модели, мостри и дребната техника.
Това са моите наблюдения от няколко години назад, предполагам, че и тази ще е така.
тия двамата са като Кауфланд и Лидл. 2 марки - един собственик. Laughing

Техномаркет и Технополис са с различни собственици.
Виж целия пост
# 206
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, трябва ни овлажнител за въздух и се навивам за робот прахосмукачка тази година да си купя, знаете ли кога има (и дали ще има или съм изпуснала) черен петък в Технополис? Харесвам ги повече от Техномаркет, а и като гледам няма намаление на всичко там.
Всяка година Технополис участват в Черния петък, като намалението е 10 % на всичко. От там съм купувала по-скъпа и нова техника. В Техномаркет намаляват предимно стари модели, мостри и дребната техника.
Това са моите наблюдения от няколко години назад, предполагам, че и тази ще е така.
тия двамата са като Кауфланд и Лидл. 2 марки - един собственик. Laughing

[/spoiler]
Техномаркет и Технополис са с различни собственици.
[/quote]
да бе ... вервай си.  Laughing
доставчик за БГ е един - следват подизпълнители (различни собственици/подизпълнители, но подчинени на СОБСТВЕНИКА).
Виж целия пост
# 207
В ozone има ли черен петък? Набелязала съм няколко неща и ми се иска намаление Wink
Виж целия пост
# 208
В ozone има ли черен петък? Набелязала съм няколко неща и ми се иска намаление Wink
следи го.  Laughing
2-3 дни преди петъка ще го разбереш.
Виж целия пост
# 209
[да бе ... вервай си.  Laughing
доставчик за БГ е един - следват подизпълнители (различни собственици/подизпълнители, но подчинени на СОБСТВЕНИКА).

И според мен са различни собствениците. Hands V
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия