Мъж Скорпион - 5

  • 66 042
  • 772
# 585
скорпион да не е в депресия е омрел скорпьон
Виж целия пост
# 586
скорпион да не е в депресия е омрел скорпьон

Направо ме разбихте с този отговор Grinning
Виж целия пост
# 587
Гледам, че си перде като мен, това е единственият вариант да си с мъж скорпион, в качеството си на живяла с такъв мноооого години, само в депресия не е изпадал, ама по онова време депресиите не бяха на мода Joy

Не се занимавай с тоз депресар, има и мъже, които не са в депресия,
щото като му мине депресията (ако), ще излезе с друг номер.
Виж целия пост
# 588
скорпион да не е в депресия е омрел скорпьон

Направо ме разбихте с този отговор Grinning
Той е Скорпион. Казва ти го от 1 лице ед.ч. Smiley
Виж целия пост
# 589
Не е добър знак, ако някой си постила така, че е в "депресия". Разбирай, че това му е нормалното управдание, че се държи като ла@но. Това му е нормалното - ок!
Виж целия пост
# 590
Момичета благодаря! Наистина няма смисъл да се занимавам повече. Ако ми пише ще получи един депресарски ''СИЙН'' и т'ва е..Grinning
Виж целия пост
# 591
Нетипично е за скорпион да изпада в депресия ....даже напротив. Аз съм останала с впечатление, че ако мъж скорпион наистина харесва някое момиче, няма да се откаже толкова лесно или да изпада в депресия Simple Smile Иначе между скорпион и близнаци има привличане, дори знам и за доста стабилни връзки между такива хора Wink
Виж целия пост
# 592
Нетипично е за скорпион да изпада в депресия ....даже напротив. Аз съм останала с впечатление, че ако мъж скорпион наистина харесва някое момиче, няма да се откаже толкова лесно или да изпада в депресия Simple Smile Иначе между скорпион и близнаци има привличане, дори знам и за доста стабилни връзки между такива хора Wink

Значи не ме харесва достатъчно явно.
Виж целия пост
# 593
По-скоро е дивак без обноски. Защо те е поканил на среща тогава?
Виж целия пост
# 594
По-скоро е дивак без обноски. Защо те е поканил на среща тогава?

И то няколко.....
Виж целия пост
# 595
човешки ли ти го казва че му е зле. може наистина да му е зле но и да не иска да те 'загуби' и затва да ти казва кво му е. едва ли във форум някой може да го измисли вместо теб. или е психо или е просто честен. не мисля че психарите си го говорат насам натам. но пък ако е такъв може мноо проблеми да си навлечеш. думите ти 'значи не ме харесва достатъчно явно' на мен ми говорят че си незряла и май е по-добре да правиш 'махай го тоя бягай с двеста'
Виж целия пост
# 596
човешки ли ти го казва че му е зле. може наистина да му е зле но и да не иска да те 'загуби' и затва да ти казва кво му е. едва ли във форум някой може да го измисли вместо теб. или е психо или е просто честен. не мисля че психарите си го говорат насам натам. но пък ако е такъв може мноо проблеми да си навлечеш. думите ти 'значи не ме харесва достатъчно явно' на мен ми говорят че си незряла и май е по-добре да правиш 'махай го тоя бягай с двеста'

Човек, който не може да пише адекватно на кирилица няма право да ми казва, че съм незряла. Simple Smile Приключихме темата и благодаря на всички.
Виж целия пост
# 597
Нямам практически опит със Скорпиони, но ако някой ми каже, че е в депресия, по-скоро ще си го преведа като "имам проблеми" и ще се поинтересувам да изслушам какви са те. Т. е. във вашата ситуация бих помислила, че иска да сподели нещо (евентуално му трябва насърчение да го каже).
Виж целия пост
# 598
Нямам практически опит със Скорпиони, но ако някой ми каже, че е в депресия, по-скоро ще си го преведа като "имам проблеми" и ще се поинтересувам да изслушам какви са те. Т. е. във вашата ситуация бих помислила, че иска да сподели нещо (евентуално му трябва насърчение да го каже).

Няколко пъти го попитах и отговорът е ''не знам защо''..питах го и мога ли да ти помогна с нещо, отговорът е ''никой не може да ми помогне''..аз не виждам какво още да направя.
Виж целия пост
# 599

Няколко пъти го попитах и отговорът е ''не знам защо''..питах го и мога ли да ти помогна с нещо, отговорът е ''никой не може да ми помогне''..аз не виждам какво още да направя.
Един скорпион ми даваше такива отговори допреди да ми се довери(поне донякъде), че реално ще го разбера. На това "никой не може да ми помогне" отговарях с "Ок щом така мислиш, ако имаш нужда от нещо кажи". В такива моменти просто сядах около него, слушах как пуфти и пръхти, но нищо не казвах, и така докато изплюе камъчето. След като видя, че не бягам с 300 от хаотичните му мисли и даже го разбирам, се отпусна и като го питах какво има ми казваше точно какво има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия