Фермата сезон 5 тема 5

  • 36 743
  • 962
# 390
Нещо промото ми се видя скучно.
Виж целия пост
# 391
Мисля , че Красимир ще прати Сами на дуел. Дори си мисля , че го е обмислил предварително. Той е на ясно , че ако прати Дана и Велислава , праща Велислава на дуел и има голяма възможност да победи. Целта му е да маха конкуренцията. Красимира здраво е хлътнала по Митака, както и той по нея. Между Митко 1 и Бети също има голямо привличане, но те са достатъчно умни да оставят нещата за по - нататък. Ако Велислава е гей, защо го крие, нали е много принципна и иска истина и честност.
Виж целия пост
# 392
Лошо му се получава на Красимир ратайството.....Thinking
Прави си сметките без кръчмар. Изобщо не помисли варианти за ратаите и се видя резултата. На мен ми харесва, когато се получава така , а не всичко да е по план.
Да не говорим, че Силвия беше права. Защо е длъжна да избира Дана? Да не говорим, че не е ясно кой ще спечели имунитет. Това го иска Красимир. Май си е повярвал доста.
Виж целия пост
# 393
Ми той Красимир си осъзна че е постъпил глупаво. Снощи докато вървеше със Сами и Силвия към обора и пееха, Краси си пееше-"и фермер тъпанар"
Виж целия пост
# 394
Той и да е искал да праща Дана и Вили ратаи според мен грам не е мислел да ги праща на дуел, Краси си чисти мъже. Дана и Вили не са му реална конкуренция за парите, по-скоро Сами, Станислав и Митко Айти са хората на които зрителя би заложил на финал. Тях трябва да чисти.
Виж целия пост
# 395
Красимир , не обмисли добре кого праща за имунитет...Лошо започва
Така да ме е яд , че тези двете майка и щерка се отърваха и тази седмица. Това подобие на жена Вила не мога да е трая , а когато заговори през зъби....направо откачам.
Венци този дърт мрънкач , засега нищо не е показал във формата , освен да мрънка , време му е и той да си заминава. Доста се задържа...
Красимира според мен си е доста хлътнала по Митака , но малко ме хваща жал за мъжът и отвън...как ли се чувства???
Митко годеника , няма ли да става вече ратай , после на дуел и чупка навън до годеницата....
Еййй голяма драма с този петел....
Сами засега ми харесва , как се държи.
Виж целия пост
# 396
Лошо му се получава на Красимир ратайството.....Thinking
Прави си сметките без кръчмар. Изобщо не помисли варианти за ратаите и се видя резултата. На мен ми харесва, когато се получава така , а не всичко да е по план.
Да не говорим, че Силвия беше права. Защо е длъжна да избира Дана? Да не говорим, че не е ясно кой ще спечели имунитет. Това го иска Красимир. Май си е повярвал доста.

Не мисля, че си е повярвал, просто беше много нахъсан Дана и Велислава да са ратаи и беше убеден, че ще са и не обмисли добре нещата. Накрая бе поставен пред избор Бети, която всъщност сама си изпроси да не я праща и реално можеше да я направи нея ратай, и Силвия, която пък е най-много пъти била плюс кунтузия на китката. Стана ми жал за Силвия, разбирам реакцията й и ми хареса, че накрая пак реагира мъжки и не му се цупи. Краси също, осъзнал постъпката си, реагира добре - говори с нея, обеща да поеме по-тежките неща. Кофти ситуация, но някак си всички замесени реагираха човешки.

Венци и Велислава просто са ужасно негативни хора. Той е от типа мъже, които приемат домакинстването за даденост и не осъзнават каква тежест е, особено когато изхранваш доста голяма група с ограничени средства. И не, не може да с еочкава, че всеки знае как да приготви петел. Аз готвя много, но никога не съм готвила такава птица. И дори да е сгафила, не трябва да се реагира така. Защо останалите си мълчаха и си хапваха?!

Митко ИТ малко преиграва с дуела с този, които коли животни. Разбирам принципите му, но бстоятелствата са такива. Сами, а и Краси, не е варварин, а мъж, които може да поеме такава неприятна задача. Защото реално всички останали искаха месо, но на никой нямаше д аму стиска да заколи животно (в случая само фермерът и ратаят могат да го направят, де). Убедена съм, че ако групата не искаше да се коли животно, това нямаше да се направи.
Виж целия пост
# 397
Довечера в промото, Дана пак се опитва да налива акъл на щерка си. Онова пак нещо мърмори
Виж целия пост
# 398
Аман от тези двете.. Дано скоро им видим гърба! Това говорене през зъби на Велислава ме дразни много и мен. Angry
Виж целия пост
# 399
Ми той Красимир си осъзна че е постъпил глупаво. Снощи докато вървеше със Сами и Силвия към обора и пееха, Краси си пееше-"и фермер тъпанар"
Наистина е тъпанар. Много недомислено и тъпо му се получи, а тъкмо бях започнала да му симпатизирам. Признавам, че много работи и не се пести, но мисленето не му е силна черта. И не стига, че оплеска нещата, ами и очаква някой друг да води собствените му битки, което е още по-малоумно.
И аз съм на мнение, че ще изпрати Сами дуелист, още повече, че Силвия си му каза, че не възнамерява да предизвика Дана на дуел. А Краси наистина иска да гони мъже, щом не се посвени още първата седмица, като бяха на гола поляна, да изпрати Станислав дуелист. Само ми се иска Сами да избере Венцислав, че ми писна от дудненето на този, то просто няма такъв крив, невъзпитан и умствено ограничен човек.  Crazy
Виж целия пост
# 400
Е, Красимир все пак играе за 100000.Съвсем нормално е да реши да чисти мъже.А и правилно
Виж целия пост
# 401
...........................

Венци и Велислава просто са ужасно негативни хора. Той е от типа мъже, които приемат домакинстването за даденост и не осъзнават каква тежест е, особено когато изхранваш доста голяма група с ограничени средства.
Какви ограничени средства??? Силвия изсипа ориза върху месото с буркана, дори не го изми, не го запържи, не го задуши - абсолютно нищо.
 И не, не може да с еочкава, че всеки знае как да приготви петел. Аз готвя много, но никога не съм готвила такава птица. Много смешно, че мислите петлето за диво. Това е съвсем младо пиле - може би на по-малко от 6 - 8 месеца. Не е атомна физика, но преди да го "сготви" с ориз, трябваше поне да го кипне или да го задуши или да го запържи. А може би и да го обезкости? На Венци порцията беше с шийката, а на Бети - бутче - вие бихте ли си замълчали за такива порции? 
 И дори да е сгафила, не трябва да се реагира така. Защо останалите си мълчаха и си хапваха?! защото са страхливи лицемери. В предаването Фермата е Силвия - не на спа почивка. Предполага се че трябва да знае да реже с трион, да копае с лопата и мотика, да чисти тор,  да кове, да спи на дъските на пода и в обора при овцете и да готви в почти полеви условия. ..............
Виж целия пост
# 402
Той петела няма 10 бутчета... каквото такова. Венци се държа много грозно.
Виж целия пост
# 403
Маргото верно изби рибата. Пък не знае къде да легне....
Ми студено и беше на жената, вие пък. И аз да съм и аз там ще легна
И после да пишете тука колко съм неморална.
Sweat SmileSweat SmileSweat Smile само там може би и аз


Аз пък във фб не държа хора, които са ми анти, обиждали са ме и т.н. Малко ми е лицемерно.
Виж целия пост
# 404
На мен пък нещо друго ми хрумна-Краси прати точно тази комбинация жени на историческата с цел Бети да победи,но ако не се получи, така един вид се реваншира пред Пау,че към Силвето  няма никакви чувства и съвсем забрави за ръката й. Последната пък нали в национален ефир зададе въпрос относно реалните връзки на Пау,а на Красимира не зададе този въпрос-двоен аршин и това си е.
Играта почна да зацикля и да става скучно.Някои хора изглежда няма да ги видим на Арената.Продуцентите да погледат малко конкурентното предаване,където без интриги и любовни драми става много по-интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия