Сполучливи имитации на маркови парфюми - 31

  • 107 559
  • 747
# 690
Здравейте, търся сполучлива имитация на Шанел Мадмоазел. Simple Smile
Виж целия пост
# 691
Доста сполучлива е версията на Лидл.
Виж целия пост
# 692
Доста сполучлива е версията на Лидл.

Благодаря, а може ли само името на парфюма Simple Smile
Виж целия пост
# 693
Не съм сигурна за името, но там винаги има отворен тестер, по който ще се ориентираш.
Предполагам познаваш аромата.
Виж целия пост
# 694
Да, благодаря ти много. Simple Smile
Виж целия пост
# 695
Suddenly Madame Glamour. На първа страница има информация.
Виж целия пост
# 696
Момичета и момчета, покрай Gray vetiver - TF се запалих по цитрусови парфюми с ветивер. Можете ли да препоръчате и други подобни на него аромати, които да са подходящи за дами?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 697
Тъкмо влизах да питам за Betty Barclay, еми за мен 20мл, 50лв въобще не е евтино. 😉
Виж целия пост
# 698
50 лева? 🤔🤔🤔
Ще пусна скрийншот от немския ДМ, около 10€ са, затова писах, че са сравнително евтини

Виж целия пост
# 699
Направо съм изненадана. Бях останала с впечатление, че са по 25-30 лв, сякаш ги гледах в този ценови диапазон в Лили и сега отворих сайта им да видя за какво става въпрос....


https://shop.lillydrogerie.bg/brands/betty_barclay
Виж целия пост
# 700
Ще погледна в ДМ. Но на прима виста в нета ми излязоха по 50на лева, затова изкоментирах.
Виж целия пост
# 701
Да се похваля - влюбена съм! И май няма да е временно , а трайно и силно чувство! Открих го благодарение на темата и за пореден път много, много ви благодаря, мили момичета! Ето кое предизвика трепет в сърцето ми:
339 - MUKHALLAT - MONTALE на МАРТИНЕЗ
Взах си и 169. Good girl Velvet fatale /Carolina Herrera    на РЕФАН, но не е моят. Ще замине при сестра ми или ще го изпръскам като ходя да спортувам. В залата не ми е комфортно с тежки парфюми.
На всички пишещи  : Flowers Rose
Виж целия пост
# 702
Да се похваля - влюбена съм! И май няма да е временно , а трайно и силно чувство! Открих го благодарение на темата и за пореден път много, много ви благодаря, мили момичета! Ето кое предизвика трепет в сърцето ми:
339 - MUKHALLAT - MONTALE на МАРТИНЕЗ
Взах си и 169. Good girl Velvet fatale /Carolina Herrera    на РЕФАН, но не е моят. Ще замине при сестра ми или ще го изпръскам като ходя да спортувам. В залата не ми е комфортно с тежки парфюми.
На всички пишещи  : Flowers Rose
Този бе първия парфюм, в който буквално е влюбих. Ама дотолкова, че се поливах с него цяло лято, докато не срещнах Vanille Fatalle на ТФ, пак в изпълнение на Мартинез. Прекрасни аромати!
Мога само да ти честитя с лека завист, защото знам как ме отвя тогава, а скоро не ми се е случвало така да харесам парфюм Heart
Наскоро попитах една позната с какъв парфюм е, говорим за брутална мощност и сила на шлейфа - когато е в коридора я усещам от горния етаж - оказа се Органза, което много ме учуди първоначално, но после усетих познатите неприятни нотки от близо и малко се разочаровах Grinning
Виж целия пост
# 703
Не съм пробвала на Мартинез. Но на Парфен Mukhallat- a е върха. Някой има ли впечатления кой е по - хубав?
Виж целия пост
# 704
По-хубав е много относително, зависи от индивидуалния вкус 😊 Двете версии са доста различни като аромат, на мен лично ми хареса повече тази на Парфен но тя няма нищо общо с оригинала докато тази на Мартинез е доста близка 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия