Математически турнири 1-4 клас. Тема №55

  • 50 535
  • 747
# 435
Коледното ще бъде на 15.12 в училища 2, 119, 125.
Някой би ли ме ориентирал, тъй като съм новак, КМТ изисква ли се за класиране в някое училище или децата участват с цел тренировка и опит?
Благодаря!
Виж целия пост
# 436
Коледното ще бъде на 15.12 в училища 2, 119, 125.
Някой би ли ме ориентирал, тъй като съм новак, КМТ изисква ли се за класиране в някое училище или децата участват с цел тренировка и опит?
Благодаря!
Не участва в класиранията. Само за опита отиват.
Виж целия пост
# 437
Коледното ще бъде на 15.12 в училища 2, 119, 125.
Някой би ли ме ориентирал, тъй като съм новак, КМТ изисква ли се за класиране в някое училище или децата участват с цел тренировка и опит?
Благодаря!

в 107-мо ако не ме лъже паметта участва за формиране на рейтинг.
редактирам се за предходната учебна година не е участвало, явно спомена ми е за 2017/18г.
Виж целия пост
# 438
Още помня странно непривичната за мен гледка, миналата година на Коледното математическо състезание, как в ранното супер мразовито съботно утро имаше дълга тройна опашка от деца, чакащи да решават задачи Simple Smile Организацията с влизането малко куцаше и чакахме 20 минути за да стигнем до входа и да може да влезе синковецът Grinning
Не сме чакали повече от минута-две да влезем! За 125то говоря. Тегаво е излизането, и то го правят най-вече родителите дето се тълпят до стълбите, ако има начин и вътре на турникета да чакат...
Не знам, дали чакането се отнася за Кюстендил, но там беше така на Коледното, после смениха училището и великденското беше добре. За родителите е лошо, че няма къде да се чака в студа, затова може би хората се блъскат, при нас не пускаха и пихме чай на входа 😜 За мен не са важни класиранията, а опита на детето и свикването със системата. В града нямаме много състезания, така че 2 по математика и 2 по български не мисля че ще навредят ☺️
Виж целия пост
# 439
Не, за Бургас става въпрос. Родители не се допускаха изобщо, но започнаха късно да пускат децата да влизат, вратичката една мъничка, струпаните родители докато се изтеглят, че да минат новите изпращащи чедата... мъка! Дано тази година не е същото. А такъв студ беше... добре че дребосът ме изненада с излизане след петнадесетина минути Grinning
Виж целия пост
# 440
Може ли някой да ми помогне с решаването на тази задача за 3клас от днешното състезание Св. Николай Чудотворец?
Виж целия пост
# 441
Какво изобщо означава "с проиведение на цифрите 18"???
Виж целия пост
# 442
Какво изобщо означава "с проиведение на цифрите 18"???

92
Виж целия пост
# 443
Какво 92?
Не разбирам кои са цифрите? За 1 и 8 ли става въпрос?
Виж целия пост
# 444
Има ли някой информация дали състезанието "Иван Салабашев" ще се проведе в Бургас тази година ?Не намирам информация никъде.
Виж целия пост
# 445
Какво 92?
Не разбирам кои са цифрите? За 1 и 8 ли става въпрос?
9x2=18
А 4тия - половината от кои останали? В албума или от събраните?
Много сложна и двусмислена за 3 клас ми се вижда?
Виж целия пост
# 446
Леле... и после се чудят що децата се затрудняват.
Виж целия пост
# 447
Едната задача синът ми не успял да я реши понеже вместо обиколка са написали периметър и той се е объркал.
Виж целия пост
# 448
Леле... и после се чудят що децата се затрудняват. Те една задача не могат да напишат грамотно. Как дете ще реши задачата, ако не може да разбере какво пише в условието, защото е написано неграмотно?
Точно за това тази година не записах детето на това състезание.Няма година или аз не съм забелязала през която да няма грешно написани задачи.А за решенията ,който искат в повечето случаи са направо смешни.В Бургас като цяло няма никаква организация за такъв тип състезания , което е жалко.В РУО Бургас също нищо не е пипано от миналата година.
Виж целия пост
# 449
Дори нямам желание да се опитвам да я решавам тази неграмотна задача.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия