Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 146 309
  • 3 268
# 225
Зачетох се в една книга за Даяна, където пак пише за съмненията, дали Хари е син на Чарлз.

Направо не е за вярване, че са спекулирали с подобно нещо. То не ти трябва изобщо ДНК тест, за да е повече от ясно, че Хари е син на Чарлз:
Горе е Чарлз с приятелката му на плажа.
Ако конярят беше чернокож или азиатец,щеше наистина по-вероятно Хари да е син на Чарли,въпреки,че пак не на 100% .Обаче конярят и Хари изглеждат много еднакви.Предлагам да разгледаме ен-та версия:конярят е извънбрачен син на някой от кралското семейство,т.е.е роднина на Хари,та оттам са като две капки вода   Stuck Out Tongue Winking Eye
Бре,какви са тия волни къдри около главата на младия Чарли?Изглежда доволен като преял котарак,а момичето е сладурка.Коя ли е?
Виждам,че се вълнувате коя булка на кой балкон ще простира,т.е.ще маха.Нали сте чували приказката "дръж приятелите си близо,враговете-още по-близо".Е,и кралицата я е чувала.И под ръка с Мегън да влезе,пак не могат да се каже опростена ли е или й е вдигнат мерника.

Да,Харко изглеждаше доста отпуснат и доволен в Япония.Като на почивка.
Виж целия пост
# 226
Тия гени са от Кралицата Майка, която няма кралска кръв:



След като видях тази снимка вече мисля, че Хари прилича на Кралицата Майка.
Виж целия пост
# 227
Ох, Даяна е била много объркана. Разправя, че роялите нямат душа и били много студени хора, а после разказва, че Кралицата буквално е треперела като лист, когато Даяна се е хвърлила по стълбите, бременна в 3-тия месец с Уилям.
Толкова е била ужасена Кралицата, че се е наложило Маргарет да помага на Даяна да се оправи.

Впоследствие, Даяна се увлича по астрология, езотерика и разни такива работи. И всичко е разказвала на Уилям. Това дете какво е преживяло ... ужасия някаква. Хем много ги е обичала децата ("maa boys" / моите момчета все е викала), хем много ги е товарела.

Конярът е дошъл на дневен ред след раждането на Хари. А после е имало и други. И са се редяли влюбвания, обсебване, раздели, депресия ... Уилям горкия на всичкото това е бил свидетел.

Има една много покъртителна сцена описана, когато, след свада с Чарлз, тя се затваря в банята, а Уилям, горкия, щото знаел, че вътре плаче, й е пъхал носни кърпички под вратата, че да има. Ужас.

Виж целия пост
# 228
Не случайно и Хари и Уилям държат толкова на семействата си, добре, че нямат общо с разбиранията на Чарлз.  Човекът не искал да е единственият принц без любовница. 🙄
Виж целия пост
# 229
Ха-ха, девойката ще го помни цял живот този полет.😀😀😀 Добре, че Хари реши да пътува commercial. Значи можело.😅
Виж целия пост
# 230
Ха-ха, девойката ще го помни цял живот този полет.😀😀😀 Добре, че Хари реши да пътува commercial. Значи можело.😅
Може, когато  не е със света Мегън. На нея и трябва спокойствие, без натрапници, а пък нали е и застрашена....
Виж целия пост
# 231
Чарлз вчера:





Кити вчера в омбре рокля:

Виж целия пост
# 232
Таз девойка не е съвсем девойка. Ако разбирате френския ми.
Виж целия пост
# 233
Ха-ха, девойката ще го помни цял живот този полет.😀😀😀 Добре, че Хари реши да пътува commercial. Значи можело.😅
Може, когато  не е със света Мегън. На нея и трябва спокойствие, без натрапници, а пък нали е и застрашена....

Поне стана ясно кой държи на прайвисито. Такива циркове с пристигането в ЮАР.
Виж целия пост
# 234
Скрит текст:
Чарлз вчера:





Кити вчера в омбре рокля:


Чарлс е готино старче, а Кити е страхотна, много е готина!
Виж целия пост
# 235
Мацки, свалих си книгата на Анджела Кели, дизайнерката на Кралица.
Пускам за малко линк, че не знам дали не е в разрез (най-вертоятно е) с правилата.
На лични
Виж целия пост
# 236
Аууууу, Лана, много много благодаря.

Някой да има още интересни електронни книги, които може да сподели с нас?

Аз имам "Уилям и Хари: Зад Стените на Двореца" на английски:

Скрит текст:
https://dox.abv.bg/download?id=532599e93c# - Линк за сваляне


Малко Тиндълови, че са много готини:



Майк, разбира се, е сложил Зара и щерката Миа на телефона си:



Много са готини Тиндълови. Много земни и естествени.
Виж целия пост
# 237
Не случайно и Хари и Уилям държат толкова на семействата си, добре, че нямат общо с разбиранията на Чарлз.  Човекът не искал да е единственият принц без любовница. 🙄

Обаче, ако пък Уили устиска да не кръшне /или поне да не се разчуе/, определено ще влезе в историята, като първия крал без любовница Simple Smile

Ха-ха, девойката ще го помни цял живот този полет.😀😀😀 Добре, че Хари реши да пътува commercial. Значи можело.😅
Може, когато  не е със света Мегън. На нея и трябва спокойствие, без натрапници, а пък нали е и застрашена....

Оооо, Мегито не мисля, че ще допусне втори път Хари да пътува сам /без нея/ по този начин след този случай хахахаха. Ще му стегне каишката, като се прибере Stuck Out Tongue Winking Eye

Между другото и аз си мисля, че всичките тези отцепвания по трибуните, частни самолети и т.н. са само по желание на Меган.
Виж целия пост
# 238
Не случайно и Хари и Уилям държат толкова на семействата си, добре, че нямат общо с разбиранията на Чарлз.  Човекът не искал да е единственият принц без любовница. 🙄

Обаче, ако пък Уили устиска да не кръшне /или поне да не се разчуе/, определено ще влезе в историята, като първия крал без любовница Simple Smile

Хахахахаха, чакай да стане първо крал...но пък той и Чарлс може да няма любовница, като/ако стане крал...та ще му отмъкне първенството. Щото тя Камила му е била, докато е бил принц Simple Smile
Виж целия пост
# 239
За тези, които иска да четат: https://www.asiatimes.com/2019/10/article/hold-meghan-locked-in- … f-her-own-making/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия